Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Co wybrać (gry skradankowe) ?

61 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 18:24, Pepper Ronie napisał:

> naprawde, polecam ci kameleona. thief jakis taki dziwny. i jeszcze ta cena kameleona,
29.90.
> miód

Thief jest dziwny???

no jak dla mnie dziwny. nie lubie takiej scenerii i tego klimatu ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:51, citekmaniak napisał:

> > naprawde, polecam ci kameleona. thief jakis taki dziwny. i jeszcze ta cena kameleona,

> 29.90.
> > miód
>
> Thief jest dziwny???
no jak dla mnie dziwny. nie lubie takiej scenerii i tego klimatu ogolnie.


No to się nie mówi dziwny tylko po prostu nie podoba mi się . Dziwny to jest jak gra jest porąbana pomieszana i fabuła bez sensu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam następujące gry:

- Oblivion (dobry wątek skradankowy)
- cała seria Splinter Cell (bez Double Agent)
- wspomniany Kameleon
- Metal Gear Solid (cała seria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:40, otc napisał:

Hy, robią ci wodę z mózgu :D


Matko, przecież to z góry było do przewidzenia. Temat z założenia ma na celu zrobienia mu wody z mózgu. Jak inaczej wyobrażasz sobie odpowiedź na pytanie postawione w pierwszym poście?

Zamiast wskazywać na, którąś z gier polecam Ci barteg zapoznać się z ich wersjami demonstracyjnymi i juz. Nie ma lepszego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:05, Graszczur napisał:

Ja się świetnie bawiłem przy Splinter Cellu i jego polecam


Ja również! :D
Kupiłem go za 19,90 i grałem 3 dni ale po 4-5 godzin :)
Nie mogłem się oderwać, taka dobra gra...
Te nowe nie są już tak dobre. Nie grałem tylko wogóle w Pandora Tomorrow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:03, Adamzzz napisał:

Polecam następujące gry:

- Oblivion (dobry wątek skradankowy)
- cała seria Splinter Cell (bez Double Agent)
- wspomniany Kameleon
- Metal Gear Solid (cała seria)



Jak oblivion to skradanka,to fifa to wojskówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:08, pro evo napisał:

> Polecam następujące gry:
>
> - Oblivion (dobry wątek skradankowy)
> - cała seria Splinter Cell (bez Double Agent)
> - wspomniany Kameleon
> - Metal Gear Solid (cała seria)


Jak oblivion to skradanka,to fifa to wojskówka.


Nie grałeś w Obliviona - są tam misje Mrocznego Bractwa i Gildii Złodziei, które wymagają skradania się, jest ich dużo i są bardzo ciekawe. Można je jako tako zaliczyć do skradanek. (tylko te misje)
Po drugie: nabijasz sobie posty i myślisz ze dostaniesz za ileśtamkroć postów na miesiąc awans. Poczekaj, take it easy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 17:31, barteg napisał:

A Thief:Deadly Shadow jest długi ? Bo mi jest potrzebna krótka nie trudna skradanka w która
bede grał w przerwach miedzy Gothic 3

He, he. To nie bierz Thiefa, bo Gothica3 sobie odpuścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 17:48, barteg napisał:

Chyba jednak zdecyduje sie na Thiefa:Deadly Shadow tylko niech mi ktos powie czy jest krotki
i latwy !


Łatwy. Według mnie aż za łatwy, ale bawiłem się przy nim świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:15, Harvenar napisał:

> Chyba jednak zdecyduje sie na Thiefa:Deadly Shadow tylko niech mi ktos powie czy jest
krotki
> i latwy !

Łatwy. Według mnie aż za łatwy, ale bawiłem się przy nim świetnie!


Rany julek. Zależy od poziomu trudności. Ustaw sobie na Hard bedziesz miec Hard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:19, Jester napisał:

Rany julek. Zależy od poziomu trudności. Ustaw sobie na Hard bedziesz miec Hard.


Do Twojej wiadomości: przechodziłem Thiefa 3 na wszystkich poziomach trudności i dalej uważam, że w stosunku do poprzednich części jest poprostu zbyt łatwy. i Nie bierz mnie za idiote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:13, barteg napisał:

N.I.G.D.Y
I love Gothic 3 ...

Wiesz co, ja baaardzo lubiłem G1, G2NK i z niecierpliwością czekałem na G3. I jedyne co mam do powiedzenia to to, że Piranha Bytes i JoWood tak olały graczy jak to tylko możliwe. Po za grafiką nie widzę niczego, w czym G3 była by lepsza od wcześniejszych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:22, Harvenar napisał:

> Rany julek. Zależy od poziomu trudności. Ustaw sobie na Hard bedziesz miec Hard.

Do Twojej wiadomości: przechodziłem Thiefa 3 na wszystkich poziomach trudności i dalej uważam,
że w stosunku do poprzednich części jest poprostu zbyt łatwy. i Nie bierz mnie za idiote.


A kto tu coś o idiocie mówi? Ustosunkowałem sie jedynei do Twojej wypowiedzi. I co do czego zgadzam się z Toba, ze DS w porownaniu do poprzedniczek jest najłatwiejszy ale dla kogoś kto nie mial stycznosci z Thiefem podejzewam, ze poziom trudnosci Hard w DS moze dac popalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Thiefie denerwowało najbardziej to, że poziom trudności zwiększa tylko wymagania dla ukończenia poziomu, a AI jesat poprawione tylko w menu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:28, Harvenar napisał:

Mnie w Thiefie denerwowało najbardziej to, że poziom trudności zwiększa tylko wymagania dla
ukończenia poziomu, a AI jesat poprawione tylko w menu :P


To możesz pobawić się w pliku .ini tam ustawia się jak łatwo spostrzegają i słyszą Garretta strażnicy, i ile ran zadają przy udeżeniu. I do tego wszystko zmienia się do odpowiedniego poziomu trudności. Wszystko jest czyse i klarowne, nie będziesz mieć problemów z pokapowaniem o co chodzi.
Tylko nie przekombinuj, bo albo zrobisz grę ala Teletubisie, albo ala "No ja cie nie moge...!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w kioskach pojawiło się coś, co się nazywa Pilot Down, i bez wątpienia jest skradanką. Ocena w CDA nie napawa optymizmem, więc trzymam się od tej gry z daleka, ale jak kogoś przypili na skradanki...

Ogólnie chodzi o to, że trzeba się wydostać z obozu jenieckiego (zdaje się), czyli kalka z Prisoner of War (swoją drogą, czemu tego jeszcze nie ma w XKN ?! ). Tyle, że kalka nieudolna, bo brzydka i niegrywalna. Z tego co wiem, to gra budżetowa, więc się czepiać nie będę, ale skoro już się coś wydaje, to mogłoby się być przyzwoitym i zaznaczać jakoś, że ta gra nie była planowana jako produkt z najwyższej półki, tylko zaznaczyć że to budżetówka. Activision miało swój odłam - Value - firmujący budżetówki i każdy, kto kupował ich gry, wiedział że to nie jest nic arcypięknego czy genialnego. Ładny, subtelny sposób zaznaczania "granicy jakości". Przydałoby się coś podobnego przy grach wydawanych w Polsce. Nie zazdroszczę temu, kto nie wiedząc jaka to gra kupi ją i się zawiedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować