Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

Z usług jakiego operatora korzystacie?

64 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 19:55, Adamzzz napisał:

Ciekawi mnie z jakiej sieci (komórkowej) korzystacie.

Ja mam telefon w sieci Orange

PS - takiego tematu chyba jeszcze nie było

Hmmmmm...czyżby inspiracja tematem o łączu internetowym?? Speedraida?
Ja korzystam z Orange...tel. K750i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:55, Adamzzz napisał:

Ciekawi mnie z jakiej sieci (komórkowej) korzystacie.

Ja mam telefon w sieci Orange

PS - takiego tematu chyba jeszcze nie było


Podobny temat do tego
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16269&u=35

No i po co komu to, że ktoś napisze że ma w Erze czy Orange ;/
IMO: nabijanie postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:58, Pustelnik88 napisał:

> Ciekawi mnie z jakiej sieci (komórkowej) korzystacie.
>
> Ja mam telefon w sieci Orange
>
> PS - takiego tematu chyba jeszcze nie było

Podobny temat do tego
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16269&u=35

No i po co komu to, że ktoś napisze że ma w Erze czy Orange ;/
IMO: nabijanie postów...


Dlaczego od razu nabijanie postów? Ja ich sobie nie nabijam kolego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:58, sony ericsson napisał:

> Ciekawi mnie z jakiej sieci (komórkowej) korzystacie.
>
> Ja mam telefon w sieci Orange
>
> PS - takiego tematu chyba jeszcze nie było
Hmmmmm...czyżby inspiracja tematem o łączu internetowym?? Speedraida?
Ja korzystam z Orange...tel. K750i


Nie. Nie jest to inspiracja tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...

U mnie: POP. Choć od dobrych trzech miesięcy nie doładowywałem konta :P . Ale na Święta chyba wypada...? Życzenia bym poskładał.

Czasem trochę mi nie pasuje, jak wysokie ceny mam, no ale cóż... nie jestem maniakiem telefonii, mi to wystarcza. No, ale czasem myślę nad przejściem do Heyah, u nich jest to wszystko prościej zorganizowane, wydaje się być korzystniej. No i można kody zniżkowe na gry CDP zdobywać :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:22, MonkOfWar napisał:

Ech...

U mnie: POP. Choć od dobrych trzech miesięcy nie doładowywałem konta :P . Ale na Święta chyba
wypada...? Życzenia bym poskładał.

Czasem trochę mi nie pasuje, jak wysokie ceny mam, no ale cóż... nie jestem maniakiem telefonii,
mi to wystarcza. No, ale czasem myślę nad przejściem do Heyah, u nich jest to wszystko prościej
zorganizowane, wydaje się być korzystniej. No i można kody zniżkowe na gry CDP zdobywać :)
.



ja mam telefon w plusie i wcale nie jestem zadowolona. nie dosc, ze smsy sa drogie to jeszcze minuty po wykorzystaniu darmowych minut. tylko czekam z utesknieniem na koniec umowy i przenosze sie do innego operatora lub biore telefon na karte. mozecie mi cos zaproponowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dluzszego juz czasu jestem w Era Heyah. I musze przyznac, ze jestem zadowolony z usug tego operatora. Raz, ze dzieki Heyah Klub do kazdego doladowania mam 10% gratis (a uczestniczenie w klubie jest bezplatne), dwa - polaczenia i SMSy sa calkiem tanie, a trzy ze jak wchodzi nowa nizsza taryfa to nie musze nigdzie wysylac jakis bzdurnych SMSow tylko znizki sa mi przydzielane automatycznie. Z czystym sumieniem polecam wiec Heyah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 10:37, Wojman napisał:

Od dluzszego juz czasu jestem w Era Heyah. I musze przyznac, ze jestem zadowolony z usug tego
operatora. Raz, ze dzieki Heyah Klub do kazdego doladowania mam 10% gratis (a uczestniczenie
w klubie jest bezplatne), dwa - polaczenia i SMSy sa calkiem tanie, a trzy ze jak wchodzi nowa
nizsza taryfa to nie musze nigdzie wysylac jakis bzdurnych SMSow tylko znizki sa mi przydzielane
automatycznie. Z czystym sumieniem polecam wiec Heyah.



kuszaca propozycja ;) a czy ktos ma telefon w samych swoich? jak jest u nich, czy sie oplaca? maja jakas ciekawa propozycje? najlepiej jest najpierw wybadac wszystkich operatorow... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam Heyah. Dodam, że jeśli doładuje się konto za minimum 20zł dwa razy to drugie doładowanie jest podwojone :) Więc jak ktoś spróbuje przetestować Heyah > kupi starter ( 5zł ) > doładuje konto za 20zł lub za 50zł to doładowanie jest podwajane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem telefon w mixplusie(nie polecam), na szczęście 2 tygodnie temu skończyła mi sie z nim umowa (juz tego więcej widziec nie chcę). teraz sobie kupie karte z samych swoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mój telefon, czyli tak w okolicach 1999 roku miałem w Plusie. O wyborze tej sieci zadecydował najniższy dostępny wówczas na rynku abonament. Było to co prawda 10 złotych miesięcznie, ale nie było żadnych darmowych połączeń, a minuta rozmowy kosztowała prawie 3 złote. Po wygaśnięciu umowy przeszedłem na abonament do Ery i pewnie do dziś byłbym w tej sieci. Jednak w ciągu ostatnich trzech lat rzadko bywam w kraju i abonament po prostu się nie kalkuluje. Na te 2 miesiące kiedy wracam do Polski bardzo podpasowała mi Heyah. Chociaż teraz, jakby mi wygasł numer, to nie wiem czy bym nie spróbował mBank mobile. W końcu 10 złotych na starter to prawie żaden wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Orange, ale szczerze zastanawiam się nad mBankiem :P Mam u nich konto więc i dużo "promocji", poza tym na chwilę obecną są najtańsi ;) Ciekawe jak wygląda początek numeru w ich sieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 12:24, Qcza napisał:

Ja korzystam z Orange, ale szczerze zastanawiam się nad mBankiem :P Mam u nich konto więc i
dużo "promocji", poza tym na chwilę obecną są najtańsi ;) Ciekawe jak wygląda początek numeru
w ich sieci :P


Ja też właśnie się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w Erze i nie narzekam.

PS. Chodzą słuchy, że już niedługo Era ma zostać przejęta przez T-Mobile. Mam nadzieję, że tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:07, Goyaka napisał:

PS. Chodzą słuchy, że już niedługo Era ma zostać przejęta przez T-Mobile. Mam nadzieję, że
tak będzie :)


Prawdopodobnie w 2 kwartale 2007 r., ale nie jest to właściwie przejęcie tylko rebranding, czyli coś w rodzaju zmiany nazwy/marki tak jak stało się to z Ideą na Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować