Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

Z usług jakiego operatora korzystacie?

64 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 13:26, Slave napisał:

> PS. Chodzą słuchy, że już niedługo Era ma zostać przejęta przez T-Mobile. Mam nadzieję,
że
> tak będzie :)

Prawdopodobnie w 2 kwartale 2007 r., ale nie jest to właściwie przejęcie tylko rebranding,
czyli coś w rodzaju zmiany nazwy/marki tak jak stało się to z Ideą na Orange.


Miejmy nadzieję, że ze zmianą nazwy potanieją połączenia w Erze/T-Mobile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telefon z Ery i nie narzekam :) Moi rodzice mają jeszcze komórkę z orange,ale ta firma dość często zawodzi,nie będę wnikać w szczegóły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orange POP, odkąd mam tel. byłem w Idei, po kilku latach z abonamentu przeszedłem na kartę, a odkąd mam net. to kupuje średnio jedną kartę 50zł na 3 miesiące - bo zazwyczaj zostaje mi jeszcze kasa na koncie, ale kończy się okres "wykonywania połączeń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam Z Heyah, doładowanie o 10% większe w klubie oraz pakiety ważne na rok ( w przeciwieństwie do plusa gdzie były ważne tylko 30dni) dzięki którym sms w sieci kosztuje 0,5gr.

Czekam jeszcze na ofertę playmobile (P4), zaczeli od przejęcia Germanosa co dla Ery było dość mocnym ciosem, mają dość ciekawe telefony "z wyżej półki" w ofercie , no i jakoś muszą ludzi przyciągnąć do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Heyah. Wystarczyło jedno spojrzenie na porównanie cen i już było wszystko jasne.... :P Cała moja rodzina ma też w Erze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie wiem, czy to dobry temat, ale chciałbym Was poprosić o wybór operatora: obecnie jestem w Orange, ale za miesiąc kończy mi się umowa i już jestem raczej zdecydowany, że przechodzę gdzieś indziej, lecz nie wiem gdzie :/ Najwięcej dzwonię i piszę do Ery, paru krewnych i znajomych jest też w Heyah, zaś w Plusie z dwie, trzy osoby. Jakby co, to gg w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowa wstępna :
Adamzzz czy my się skądś nie znamy ? :D
Wypowiedź właściwa :
Orange, mix, nie wiem czemu służy ten temat - statystyce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Plusa na abonament. Dzwonie dużo, ale rachunki są ok i jestem zadowolony. (Bo ojciec płaci ;-) - taki dowcip posłyszany w szkole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Plusa na abonament :) Ani razu nie przepłaciłem, mimo, iż w niektórych miesiącach dużo SMSowałem... Czyli jestem zadowolony! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Ery i jest ok, bo wiekszość mojej rodziny i znajomych mają telefony w erze przez co mam dosyc tanie rozmowy (i smsy) i jestem z tego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować