Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

Z usług jakiego operatora korzystacie?

64 postów w tym temacie

Ja rok temu wybrałem Heyah, ale jak bym miał dzisiaj wybierać to zdecydowałbym się na play.
Teraz to jedna z najlepszych ofert, ale nie chce na razie zmieniać numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata temu podpisałem umowe z erą i w tym roku przedłużyłem na kolejne 3 lata.
I trochę żałuję bo moja dziewczyna ma w orange a ja tu nie widze żadnych pakietów smsów czy minut do wykupienia zeby można było je wykorzystac na smsy/minuty do innych sieci. No chyba że jestem ślepy to mnie oświecic prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam simplusa i jest spox nawet ale mysle nad zmianą na mixplusa.

Mam pytanie co do wysyłania smsow za granice. jesli chce wyslac smsa za granice to płace tyle jak wysyłka do innej sieci w moim cenniku czy cos wiecej.

Ja jestem w polsce i uzywam polskiego operatora.(plus)
druga osoba jest w niemczech i ma telefon tamtejszego operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w POP Orange i bynajmniej nie narzekam :-) Korzystam z opcji lepsze numery i mam tanie rozmowy i sms''y do wybranych 3 osób (tych trzech dla mnie najważniejszych). Do tego standardowo np. sekundowe naliczanie, pakiety sms''ów, itd. Naprawdę warto- często są korzystne promocje (szczególnie w wakacje).
Ale warto nadmienić, że bardziej opłaca się mieć telefon na kartę niż na abonament (z własnego doświadczenia wiem o tym)- nie zamieniłabym POP''a na Mix''a :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam karte sim jeszcze z Idei z roku 2004 naszej Ery i jestem u nich chyba na Plusie mam w nim Samych Swoich no i Heyah tylko czasami przycisk Play mi się w telefonie koloru Orange psuje .

:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem już z usług wszystkich "starych" operatorów - na początku Idea (było to parę ładnych lat temu, naliczanie co 30 sekund, połączenie kosztowało jakieś 2 zł za minutę). Następnie była Era - naliczanie co jedną sekundę (to wtedy był ewenement!), 40 minut wymienialne na 160 smsów (zazwyczaj przekraczałem).
Później był Plus - nie mogę narzekać, choć przy rachunkach jakie płaciłem powinni mi zaoferować nowy telefon, tymczasem chcieli mi dać tylko parę dodatkowych minut.
Dlatego też znów powróciłem do Ery, głównie dlatego, iż większość moich znajomych ma telefony w tej sieci - dzięki temu mniej płacę rozmawiając z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hoho... :D

No to była Idea (tu ważne nie orange :D)
Potem była heya :D
Doszedłem do wniosku, że za prosty numer mam (kto robił se jaja przez fona wie o co chodzi ;))
Potem był orange :D
(btw wszystko karta)
A teraz jest abonamęcik w plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze byłem w Erze. Jakiś czas po wejściu Heyah przeszedłem na niego (skusiły mnie SMSy za 1gr, ale miałem tylko jednego znajomego w Heyah więc nie mogłem tego wszystkiego wykorzystać). Postanowiłem powrócić do Ery. I tak siedziałem w Erze przez ponad rok. Później wyjechałem do Szkocji i jestem w sieci Virgin Mobile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować