Zaloguj się, aby obserwować  
Arry

Oferta pomocy. Poradnik do Spellforce Oddech Zimy i Cień Feniksa

13 postów w tym temacie

Witam!
Jest taka sprawa odnośnie poradnoków do dwóch dodatków do Spellforce''a, a raczej ich braku.
Powstaje mnóstwo tematów "jak przejsć dany moment..." itd, a znalezienie czegokolwiek w głównym temacieo Złotej Edycji, jest po prostu katorgą.
Dlatego mółbym napisać poradniki tak samo do Oddechu Zimy, jak i do Cienia Feniksa, ale nie wiem, do kogo sie zwrócić.
Gdyby to wrzucić gdzieś, to na pewno wielu graczy nie musiałoby przeszukiwać iluśsettam stron tematu o SF:ZE i nie musieliby tworzyć nowych tematów.
Byłbym wdzięczny za jakikolwiek odzew ze strony CDP,
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(..)

Przecież od tego jest wyszukiwarka.
Wpisujesz interesujące słowo i masz...
Jeżeli nie wiesz jak coś tam przejść np. zawieśisz się w Kuźni Walgierza (Nie znam gry. to przykład :)) to wpisujesz Kuźnia Walgierza i widzisz czy ktoś już o tym pisał. Jak nie to pytasz... Takie jest moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest to wkurzające. Piszą ci ileś tematów tego typu:

"Jak przejść grę XXX"
"poradnik do XXX"
"czy lubicie grę XXX"
"jaki jest wasz stosunek do XXX"

można tak całe wieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:14, Pustelnik88 napisał:

>(..)

Przecież od tego jest wyszukiwarka.
Wpisujesz interesujące słowo i masz...
Jeżeli nie wiesz jak coś tam przejść np. zawieśisz się w Kuźni Walgierza (Nie znam gry.
to przykład :)) to wpisujesz Kuźnia Walgierza i widzisz czy ktoś już o tym pisał. Jak
nie to pytasz... Takie jest moje zdanie :P


Nie zrozum mnie źle, ale jak w wyszukiwarke wpiszesz "Kuźnia Walgierza" (nie ma takiej lokacji w SF), to wyskoczy ci 40 postów z pytaniem "Jak przejść misję Luźnia Walgierza".
Jest wielu ludzi, których sama ilość postów z "Kuźnią Walgierza" moze odstraszyć, a co dopiero wertowanie całego tematu, bo NP nie wiesz jak się dany moment nazywa, czy masz problemy w kilku momentach i misjach naraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:15, Adamzzz napisał:

Czasami jest to wkurzające. Piszą ci ileś tematów tego typu:

"Jak przejść grę XXX"
"poradnik do XXX"
"czy lubicie grę XXX"
"jaki jest wasz stosunek do XXX"

można tak całe wieki!


No dobra, ale chodzi ci o to, że przydałby sie poradnik czy nie?
BTW: Nie wiem, ale chyba CDP nie chce mojej pomocy, albo nikt nie widział tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


widać, że wyszukiwarka Nie jest twoim przyjacielem - w razie problemów wpisanie kluczowego słowa w odpowiednim temacie NAPRAWDĘ SKUTKUJE... wiem z doświadczenia.

Dnia 20.12.2006 o 12:47, Arrino napisał:

No dobra, ale chodzi ci o to, że przydałby sie poradnik czy nie?
BTW: Nie wiem, ale chyba CDP nie chce mojej pomocy, albo nikt nie widział tematu...


chcesz - napisz. nie chcesz - nie pisz. nikt Ci za to nie zapłaci - więc możesz to zrobić tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności.
ludzie albo już dawno przeszli Spellforce''a - albo w razie problemów pytają w odpowiednim wątku - a tam jest kilku speców, którzy tę grę znają na pamięć - i jak pytanie jest poprawnie postawione, to nawet kilka odpowiedzi pojawia sie w ciągu 10 minut...

Dobry Wujek Azra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam w takim razie inne pytanie.
Skad moge wziąć obrazek mapy całego regionu (oczywiście takiej, aby była cała widoczna, czyli bez tej całej mgły i nieodkrytego terenu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:11, Arrino napisał:

Witam!
Jest taka sprawa odnośnie poradnoków do dwóch dodatków do Spellforce''a, a raczej ich braku.
Powstaje mnóstwo tematów "jak przejsć dany moment..." itd, a znalezienie czegokolwiek w głównym
temacieo Złotej Edycji, jest po prostu katorgą.
Dlatego mółbym napisać poradniki tak samo do Oddechu Zimy, jak i do Cienia Feniksa, ale nie
wiem, do kogo sie zwrócić.
Gdyby to wrzucić gdzieś, to na pewno wielu graczy nie musiałoby przeszukiwać iluśsettam stron
tematu o SF:ZE i nie musieliby tworzyć nowych tematów.
Byłbym wdzięczny za jakikolwiek odzew ze strony CDP,
Pozdrawiam!

http://rpgwars.e-przystan.prox-net.pl/articles.php?id=75
http://rpgwars.e-przystan.prox-net.pl/articles.php?id=82
Podaje link do poradnika do Oddechu Zimy. Nie jest on pisany przez profesjonalistę, troche chaotycznie. Ale moze sie przydać, chociaz jest dosć streszczony. Jednak mi bardzo pomógł w paru misjach. Nic mi nie wiadomo o poradniku do Cienia Feniksa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wygląda tak jakbyś na siłę chciał zadać jakieś pytanie :) Poradniki są, choćby na płycie z grą :) A jeśli nie to w pisz w google spellforce oddech zimy- poradnik
Bo robiąc takie tematy osoba przychodząca po Tobie z tym samym problemem ma już tematów 41 do przejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich graczy spell force , mam pytanie przeszłem spell force zakon świtu i słyszałem że można swojego awatara z aktualnym poziomem doświadczenia importować lub coś w tym rodzaju do dodatków oddech zimy i cień feniksa czy dotyczy to też spell force 2 i w jaki sposób mogę to zrobić .Bardzo proszę o odpowiedż......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. utknęłam w spell force oddech zimy w momencie gdy juz wszedzie zapaliłam ognie i nic sie nie dzieje. prosze o podpowiedz badz czy ktos ma jakis poradnik to prosze o maila z poradnikiem na adres a.kuciel@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 12:33, agnieszkakuciel napisał:

witam serdecznie. utknęłam w spell force oddech zimy w momencie gdy juz wszedzie zapaliłam
ognie i nic sie nie dzieje. prosze o podpowiedz badz czy ktos ma jakis poradnik to prosze
o maila z poradnikiem na adres a.kuciel@vp.pl


Pytanie zadaj tu bo prędzej odpowiedzą: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&u=7325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować