Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSX EXTREME #113 już w kioskach!

32 postów w tym temacie

PSX Extreme

Co tym razem Wam serwujemy? No to uważajcie: 116 stron, profesjonalny papier, dwie okładki do wyboru (PS3 / Lost Planet: EC), testy konsol PS3 i Wii oraz recenzje kilku głośnych hitów. Cena magazynu wciąż utrzymuje się na starym poziomie - PSX EXTREME jest najgrubszy i najtańszy na rynku! A za miesiąc czeka Was też coś extra - PE#114 z krążkiem DVD! Ale to dopiero za miesiąc :).

Przeczytaj cały tekst "PSX EXTREME #113 już w kioskach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że niemam Playstation bo bym sobie kupił .Mój wujek to kupuje musze mu powiedzieć że jest nowy numer widze że nawet duzo konkursów ja osobiście zbieram gazete Click :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie wiem dlaczego, ale ta okładka jakoś mi się kojarzy.....hmmmm Neo+? Ściera mogł wygrzebać jakieś inne zdjęcie PS3 albo chociaż wrzucić coś innego. Ale i tak przeczytam ten numer :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja już od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem X360

Dnia 18.12.2006 o 21:21, super bizon napisał:

powiedzcie szczerze ile wam zaplacili za reklame ?:> reklama za reklame czy jak?:D


przecież to nie jest reklama tylko tzw. press release
najpierw się zastanów zanim coś napiszesz, bo większość wortali z branży ma takie artykuły

a propos samej gazety, mam nadzieję, że nie będą faworyzować PS3 tak jak inne gazety i strony poświęcone konsolom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym roku zamierzam kupić X360, ale kolejny test PS3 chętnie przeczytam. Zresztą od jakiegoś czasu czasopisma konsolowe mnie bardzo zainteresowały. Wciąż jednak czytam przede wszystkim CDA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:14, turingowski napisał:

Wszystko poza CDA sux :q

Skoro tak twierdzisz to oznacza, że z gazet miałeś w rękach tylko CDA i Fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupione wczoraj. Po przeczytaniu recenzji FFXII już nie mogę doczekać się premiery i chwili gdy dostanę grę w łapska :) Fajne są artykuły o pierwszych dniach sprzedaży Wii i PS3 w Japonii i USA oraz test PS3. Na więcej artykułów nie miałem na razie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA jest najlepszym pismem o grach na pc,a nie ma go w tych opisach zawartości.... przecierz CDA daje gram insider, więc cdp by też coś zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 10:06, lurynowicz napisał:

Skoro tak twierdzisz to oznacza, że z gazet miałeś w rękach tylko CDA i Fakt.


jasne ja cztałem wszystko inne (razem z cyber mychą) i tak nie twirrdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować