Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

Freedom Force

18 postów w tym temacie

Naprawdę interesująca gra, choć kiedy kumpel patrzył mi przez ramię jak gram stwierdził tylko chłodno - "dziecinna gra". Ech, nie wiedział co traci :) Jeśli wciąż nie wiesz o czym mowa - http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;gra,25,8507;freedom_force_vs_the_third_reich;core.html. Grę dodali do najnowszej Cybermychy, i muszę przyznać, że to były jedne z lepiej zainwestowanych pieniędzy ostatniego czasu :) Parę godzinek zeszło naprawdę sam nie wiem kiedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla dzieci, nie dla dzieci, ale freedom force na prawde jest ciekawym tytulem. Zwlaszcza jak ktos wychowywal sie na komiksach TM-Semic. Trzeba do niej podejsc z odpowiednim dystansem. Tez kupilem i bardzom zadowolon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:21, MateoKiszlo napisał:

Naprawdę interesująca gra, choć kiedy kumpel patrzył mi przez ramię jak gram stwierdził tylko
chłodno - "dziecinna gra". Ech, nie wiedział co traci :) Jeśli wciąż nie wiesz o czym mowa
- http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;gra,25,8507;freedom_force_vs_the_third_reich;core.html. Grę
dodali do najnowszej Cybermychy, i muszę przyznać, że to były jedne z lepiej zainwestowanych
pieniędzy ostatniego czasu :) Parę godzinek zeszło naprawdę sam nie wiem kiedy ...


No coooo wyyy... Freedom Force w Cybermyszy... Nie wierzę! Normalnie kupię mimo, że to faktycznie pismo dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie mi - kiedy kupowałem Cybermychę w empiku, a za mną stała długa kolejka, to trudno było zachować spokój. Ale warto było się tak poświęcić dla tej gierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol ja pierwszy raz na oczy widzialem te cala cybermyche, nawet tego nie czytalem (tam wogle jest cos do czytania?), wzialem pudelko z gra, reszte wywalilem z miejsca. A nie wiedzialem, ze kupowac to to jakis wielki obciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie CyberMycha jest pismem kierowanym do najmłodszych i z racji mojego wieku nie może mnie ciekawić (niestety), aczkolwiek poziom merytoryczny jest stosunkowo wysoki, bo w końcu redakcja przez gros czasu pracowała ze ś.p. ŚGK.

Pełniaki w serii CyberGra dają ostatnio super: Westerner, FlatOut, teraz Freedom Force. Naprawdę dobre gry a tych FForce''ów to chyba sobie sprawię na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 10:40, The Lurker napisał:

Ale w CyberMysze było Freedom Force czy Freedom Force versus The Third Reich? Bo to jest różnica...
:)

Przepraszam za drugiego posta z rzędu, odpowiedziałem sobie sam na to pytanie. ;P
Do CyberGry jest dodana nowsza część Freedom Force (Freedom Force vs. THe Third Reich). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos uwaza FF za gre dziecinna to - nigdy w nia nie gral, nigdy jej nie widzial, nie ma wyobrazni, nie potrafi rozpoznac dobrej gry nawet jakby nia dostal w glowe :P
a ze spece od marketingu pokpili sprawe i dali naprawde dobra gre do pisma kierowanego dla mlodszych - ich problem - poczytajcie recenzje - wszedzie 80 -90 %

The Lurker: w cm dali FFvTR, niestety bo poluje na pierwsza czesc i nie moge znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 10:46, The Lurker napisał:

> Ale w CyberMysze było Freedom Force czy Freedom Force versus The Third Reich? Bo to jest
różnica...
> :)
Przepraszam za drugiego posta z rzędu, odpowiedziałem sobie sam na to pytanie. ;P
Do CyberGry jest dodana nowsza część Freedom Force (Freedom Force vs. THe Third Reich). :P


Sorki, zapomniałem dopisać, że chodziło o Third Reich. A czy jedynka była kiedykolwiek sprzedawana w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:35, MateoKiszlo napisał:

Sorki, zapomniałem dopisać, że chodziło o Third Reich. A czy jedynka była kiedykolwiek sprzedawana
w Polsce ?

byla - cenega - 2002r, ale teraz kompletnie nigdzie nie mozna dostac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 10:47, gmx napisał:

The Lurker: w cm dali FFvTR, niestety bo poluje na pierwsza czesc i nie moge znalezc
:(

Ja mam, mogę ci dać (joke) :P
Druga część jest fajniejsza gdyż jest dodany typ ataku "cone", jest możliwość wyboru poziomu trodności (w jedynce stanąłem na jakiejś misji, musiałem biedny wpisać jakiś kod), jest więcej modeli postaci (np. mój ulubiony glacial giant ^^) no i więcej animacji ataków. Ogólnie jedynka jest świetna, a dwójka? Wywalista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara ale fajna giera. trochę podrobiona liga sprawiedliwych
no bo
tomstone-batman
minuteman-superman
alchemis-wonderwomen
i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować