Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 najbardziej przereklamowana?

102 postów w tym temacie

Nie ma się co napinać, po bardzo udanym PSX Sony wypuściło PS2, była to konsola najsłabsza na rynku i bardzo trudna w programowaniu. Wielu kopało już grób Sony a jak się skończyło każdy wie. Teraz mają zdecydowanie najmocniejszy sprzęt, najbardziej rozpoznawaną i uznaną markę i bardzo mocne tytuły na wyłączność (niektórzy pewnie powiedzą "odgrzewane kotlety" ale znam wielu którzy dla nowego Tekkena czy FF zrobiliby wszystko). Co do mocnej konkurencji... Wii pewnie kupi wielu żeby sprawdzić Wiilota (też bym chciał;) ale prędzej czy później zacznie im brakować dobrej grafy i dokupią nextgena a M$... mam ich konsolkę od jakiegoś czasu i to właśnie o nich martwił bym się najbardziej. Nie będę się po raz n-ty rozpisywał dlaczego (zmniejszenie w USA gwarancji na ten sprzęt do 90 dni chyba mówi wystarczająco dużo;) w tej generacji konsol dałem się nabrać M$ i pewnie jeszcze nie jeden to zrobi ale w następnej (jeśli nic się nie zmieni) nie wróżę tej firmie przyszłości. Ja nie kupię X720(czy jak tam będzie się zwał) wiem to już dziś i myślę że przez te 4-5 lat życia X360 M$ zrazi do siebie jeszcze wielu... a Sony czy to się komu podoba czy nie będzie rządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PS3 ( z allegro ) i Xboxa 360 i wam powiem , że to drugie jest zdecydowanie lepsze , muszę teraz tylko dopaść Wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 13:37, ufo344 napisał:

chciałbym żeby sony splajtowało



a ja żeby Microsoft splajtował ... i Nintendo ... to by było piękne:)))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 11:13, Domek napisał:

Hehe, nie było numerowanych miejsc w tym zestawieniu. Pozostałe pozycje zajęły - film "Węże
w samolocie" (czy jakikolwiek tam był jego polski tytuł, nie chce mi się sprawdzać ;)), O.J.


ogladalem... kaszanka jak sie patrzy, ponoc SLJ zagral w nim bo mu sie tytul spodobal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 14:33, DARO GOTHIC napisał:

> chciałbym żeby sony splajtowało


a ja żeby Microsoft splajtował ... i Nintendo ... to by było piękne:)))))))))))))))))))))))))))))

nie bluźnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak konkurencji, grałbyś w każdego gniota jaki wyda Sony. Nie staraliby się, no bo po co skoro nie mają z kim rywalizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benitokks ekhmm tylko z,e ps2 ksoztowalo 299 dolarow na start ,do tego nie mialo konkurencji bo xbox1 wychodzil dopiero rok pozniej i byl to debiut ,to samo nintendo. Teraz ps3 ejst drogie ,ncziym nie zachwycajace ,majace jzu mala biblioteke exlusive''ow oraz mocna (i to bardzo) konkurencje . To ,ze ty sie zraziles ms nieoznacza ,ze inni sie zraza. Ja sie zrazilem konsolami sony (2 ps2''ojki padly dajac ladny disc read error) i ich awaryjnoscia (ps2 byla i jest najabrdziej awaryjna konsola w historii :P) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 12:23, DARO GOTHIC napisał:


no to prawda z tym PS3 a jeśli chodzi o Wii ... to też , tylko Wii moty rozwalają telewizory
, okna , wazony itd. ... ciekawe czy były już ofiary śmiertelne :) ojojoj powinni zabronić
Wii i uznać za urządzenie NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA :)


Ludzi twojego pokroju powinni uznac za niebezpiecznych z powodu twojego fanatyzmu i braku racjonalnego rozumowania :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 14:33, DARO GOTHIC napisał:

a ja żeby Microsoft splajtował ... i Nintendo ... to by było piękne:)))))))))))))))))))))))))))))


Microsoft zbankrutował! Śmieszny jesteś :D. A nawet jeśli, to na 95% używasz Windowsa. Gdyby M$ splajtował jakiego systemu używałbyś Linuxa i Maca. Ludzie wy po prostu nie szanujecie M$. Wiem, że z nim dużo kłopotów, ale iżeli się jest największą firmą na świecie, trudno ustrzec się błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A obok nie było rankingu na najbardziej aroganckich skur**** w brażny konsolowej ;p ? W takim pewnie nie mieliby konkurencji. Pomimo, że posiadam ps2, a od niedawna PSP to jestem daleki od fanatyzmu (po prostu te platformy oferują według mnie najlepsze gry na moja kieszeń). Natomiast to co wyprawiało i dalej wyprawia sony przy promocji PS3 woła o pomstę do nieba. Posypałem i dalej posypuję głowę popiołem za to, że śmiałem się z launchu Xboxa360. Microsoft szanuje swoich klientów. Po takiej masówce jaką jest system windows zrobili produkt na naprawdę światowym poziomie. Natomiast Sony chyba w myśl, że każda prasa jest dobra nawet ta zła, rozdmuchała całą premierę ostatecznie kończąc z wynikiem około 300tyś konsol (buahahaha) ... każdy kto śledził newsy wie ile miało ich być ;). Ja osobiście nie wierzę, że konsola ukaże się w Europie w marcu ... a co wtedy z Japonia i Ameryką, trafi tam mniej konsol ? Najbardziej żal ściska, że Sony nie potrafi się przyznać do błędu ... przypomina to trochę Polską politykę, przyznacie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:02, Mr_Hyde napisał:

Benitokks ekhmm tylko z,e ps2 ksoztowalo 299 dolarow na start ,do tego nie mialo konkurencji
bo xbox1 wychodzil dopiero rok pozniej i byl to debiut ,to samo nintendo. Teraz ps3 ejst drogie
,ncziym nie zachwycajace ,majace jzu mala biblioteke exlusive''ow oraz mocna (i to bardzo)
konkurencje . To ,ze ty sie zraziles ms nieoznacza ,ze inni sie zraza. Ja sie zrazilem konsolami
sony (2 ps2''ojki padly dajac ladny disc read error) i ich awaryjnoscia (ps2 byla i jest najabrdziej
awaryjna konsola w historii :P) .

Co ty opowiadasz ? Przecież PS3 zniszczy konkurencję swoim 4D :P

Nie zgodzę się z tym co piszesz : najbardziej awaryjne były pierwsze modele psx''a z zasilaczem przy napędzie optycznym - po godzinie zwiecha była pewna - i do tego ten cały cyrk z obracaniem konsoli "do góry nogami" by płyta chwyciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Microsoft zbankrutował! Śmieszny jesteś :D. A nawet jeśli, to na 95% używasz Windowsa. Gdyby M$ splajtował jakiego systemu używałbyś Linuxa i Maca. Ludzie wy po prostu nie szanujecie M$. Wiem, że z nim dużo kłopotów, ale iżeli się jest największą firmą na świecie, trudno ustrzec się błędów.[/quote]

wiesz co, jakoś bym sobie poradził z tym Linuksem zamiast Winows(R) chociaż jest jeszcze kilka systemów do wyboru na których mogę zrobić to co trzeba

Natomiast jeśli chodzi o Sony i PLAYSTATION 3 oraz konkurencje, cóż panowie z japonii znowu chcieli być trochę innowacyjni jak przy PS2 i jego bebehach i niestety znowu dostaną za to po dupie, a M$ no cóż... wziął dostępne już na rynku części trochę stunningował wide trzeci rdzeń w PPC i łala... jest konsola, krótki czas projektowania, niższa cena podzespołów, pisanie na tą konfiguracje znane juz trochę producentom (vide Mac G5) i oczywiście jeszcze olbrzymia gotówka z Redmond, z którą Sony się nie równać, tak właśnie tworzy się wszystko w M$... (gówna zawinięte w ładne papierki - mało kosztują ale przy bliższym kontakcie śmierdzą [czyt. wychodzi szydło z worka])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować