Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 najbardziej przereklamowana?

102 postów w tym temacie

Ta porażka może być powodem upadku całej filii Sony - przynajmniej tej odpowiedzialnej za gry. Historia lubi się powtarzać i już nie raz platformy upadały przez podobne niedociągnięcia producentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy PS3, to może ich uratować fakt, iż Wiimote współpracuje również z... PS3 ! :-) Jak dla mnie bomba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo może jeszcze zależeć od platform docelowych najnowszego MSG. Ale osobiście nie wierzę, aby Sony upadło : Playstation to marka sama w sobie i każdy fan poprzednich PSów z większą ilością gotówki na 100% się w nią zaopatrzy (niezależnie od tego, czy posiada juz X360). Ponadto W samej Japonii Sony ma całe rzesze fanatycznych zwolenników, którzy zabiją matkę, ojca i biedną babuleńkę, aby tylko dostać pudełko z napisem PS 3 (nawet gdyby okazało się ono puste :-D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w porownaniu z sony - łyse kobyly sa cool ;)

hmm, a na ktorym miejscu? bo ja bym dal pierwsze i zostawil kolejne 10 pustych zeby pokazac jak wyprzedzila pod tym wzgledem innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 11:07, gmx napisał:

hmm, a na ktorym miejscu? bo ja bym dal pierwsze i zostawil kolejne 10 pustych zeby pokazac
jak wyprzedzila pod tym wzgledem innych...


Hehe, nie było numerowanych miejsc w tym zestawieniu. Pozostałe pozycje zajęły - film "Węże w samolocie" (czy jakikolwiek tam był jego polski tytuł, nie chce mi się sprawdzać ;)), O.J. Simpson (jakiś facet oskarżony kiedyś o zamordowanie żony i jej przyjaciółki, który napisał o tym książkę, nie znam sprawy za bardzo), Studio 60 on the Sunset Strip (jakiś amerykański serial, który miał być super-duper a wyszedł średni, też sprawy nie znam) i amerykański narciarz Bode Miller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce zobaczyć tych fanboyów Microsoftu i Nintendo za półtorej roku, kiedy będą grzecznie czekać na konwersje z PS3 i cichcem będą kupować właśnie te konsole.

Sony powwah! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 11:43, tosz napisał:

taka porazka by im się przydała , może zjechali by z cen


Ja bym chciał by zjechali trochę z pewności siebie i szanowali klienta. Ot tylko tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mnie to nie dziwi?

Od samego początku produkt był na siłę promowany z powodu Blu-Raya i za to zbierał baty od środowisk graczy. Były badania przeprowadzone i okazało się że ponad połowa braci internetowej (z forów poświęconych Blu-ray oraz HD DVD) jest niechętnie nastawiona dla PS3.

Poza tym pewnie niektórzy nie pamiętają, ale Sony to mistrz przegranych technologii - np. Mini Disc. Porażka - chcieli kokosy zbijać na patentach a pozostali ich zlali ciepłym moczem i poszli w inną stronę - otwartych technologii. I wygrali, a Sony po tyłku wyłapało. I ma na koncie kilka takich porażek. To tylko kwestia czasu jak i PS3 stanie w szeregu z MiniDisciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps3 wedlug mnie pokaze na co ja stac, ale dopiero w przyszlym roku. A co do Wii, to myśle że zasłużyła sobie na swoja popularnosc dzieki swojemu genialnemu kontrolerowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 11:55, Thoor napisał:

Ps3 wedlug mnie pokaze na co ja stac, ale dopiero w przyszlym roku. A co do Wii, to myśle że
zasłużyła sobie na swoja popularnosc dzieki swojemu genialnemu kontrolerowi ;)



no to prawda z tym PS3 a jeśli chodzi o Wii ... to też , tylko Wii moty rozwalają telewizory , okna , wazony itd. ... ciekawe czy były już ofiary śmiertelne :) ojojoj powinni zabronić Wii i uznać za urządzenie NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz przereklamowana, znaczy zdecydowanie gorszy wybór niż Wii czy X36, zobaczymy w marcu może przestanie wtedy być przereklamowana.

A co do trudnego programowania to co oni coś na niej programowali... dla jednego trudne dla innych zwykłe i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc, musze wam cos powiedziec - Mam od 3 miesiecy PlayStation3 i jestem Testerem sprzetu i oprogramowanie i mowie wam - PS3 to bendzie PRZELOM - tylko dajcie sie rozkrencic producentom ktorzy nienadanzajom z ''''postempem'''' tak zadziwiajacej konsoli ! PS3 ma olbrzymi potencial, tylko trzeba troszke czasu - a XBoxa narazie nie polecam (popykajcie w PS2 i zaostrzedcie jakis szmal) Pozdro All.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 12:38, Norbi Best napisał:

Czesc, musze wam cos powiedziec - Mam od 3 miesiecy PlayStation3 i jestem Testerem sprzetu
i oprogramowanie i mowie wam - PS3 to bendzie PRZELOM - tylko dajcie sie rozkrencic producentom
ktorzy nienadanzajom z ''''postempem'''' tak zadziwiajacej konsoli ! PS3 ma olbrzymi potencial,
tylko trzeba troszke czasu - a XBoxa narazie nie polecam (popykajcie w PS2 i zaostrzedcie jakis
szmal) Pozdro All.........


człowieku wpierw naucz się pisać po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 12:38, Norbi Best napisał:

Czesc, musze wam cos powiedziec - Mam od 3 miesiecy PlayStation3 i jestem Testerem sprzetu
i oprogramowanie i mowie wam - PS3 to bendzie PRZELOM - tylko dajcie sie rozkrencic producentom
ktorzy nienadanzajom z ''''postempem'''' tak zadziwiajacej konsoli ! PS3 ma olbrzymi potencial,
tylko trzeba troszke czasu - a XBoxa narazie nie polecam (popykajcie w PS2 i zaostrzedcie jakis
szmal) Pozdro All.........


Czesc, musze wam cos powiedziec - Mam 5 lat. - Fixed

Reszta tak jak napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 11:41, Obi-San napisał:

Chce zobaczyć tych fanboyów Microsoftu i Nintendo za półtorej roku, kiedy będą grzecznie czekać
na konwersje z PS3 i cichcem będą kupować właśnie te konsole.


Po pierwsze to czemu cichcem? Chyba nie ma nic wstydliwego w posiadaniu tej konsoli:D Czekać z wytęsknieniem na konwersje? Po co:P Jest tyle fajnych tytułów deydkowanych tym konsolom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować