Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2007 o 20:14, Mac Cry napisał:

Według CDA będzie ci śmigać (minimalne to 900mhz, 256ram, karta 32MB).

Nie uwierze poki tego nie zobacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu recka S.T.A.L.K.E.R''a w CDA muszę powiedzie że warto było czekac na tę grę, mimo tego że nie wprowadzono pojazdów... Niewątpliwie dzięki tej grze poziom osatniego numeru CD-Action jest zdecydowanie lepszy od poprzednich. A wracając do tematu szkoda tych niewykorzystanych pomysłów i potencjału który drzemał w tym projekcie. Ale tak jak napisałem na początku to wcale mi nie przeszkadza i z niecierpliwością czekam aż ukaże się na półkach polska wersja tej świetnej gry! .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, taka niby ciekawosta jak dla mnie.

Gra ma tytuł S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (kiedyś to nazywało się S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost). Czy S.T.A.L.K.E.R. to jakiś skrót, jak np. w innej grze tego typu - F.E.A.R. to First Encounter Assault Recon. Więc czy to jest jakiś skrót czy tylko tak dla picu nazwano grę? Jak to skrót to jak przedstawia się cała nazwa gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy czekają na to i się cieszą, że tylko wyjdzie... A wiedzie co ja wam powiem. Jak usłyszałem o projekcie to byłem bardzo zadowolony... Ale on po prostu przerósł twórców ... Musieli poucinać trochę i w tej chwili czuje się jak bym miał zakupić niepełny produkt, więc pewnikiem go nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na razie wiadomo ze obcieli jedynie samochody - pozostale rzeczy zostaly w grze. W cda nie napisali dokladnie czy nalezy jesc i pic by zyc ale... jesli ktos chce by gra byla az tak rzeczywista to odsylam do starenkiej gry pt "Robinson Requiem" - w tej grze gracz moze nawet wyleczyc sie z grypy :)

wszystkim oczekujacym na stalkera polecam bawic sie w boiling point - tak bedzie wygladac stalker tyle ze bedzie ladniejszy i lepszy (mam nadzieje) Boiling point po patchu 2.0 jest stabilny i nie ma wszystkich irytujacych bledow - gra sie na prawde bardzo przyjemnie. Gra wciaga niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kilkunastu dni jest beta do grania w multi - tyle tylkoze trzeba miec klucz bo bez klucza nie zalozysz nawet wlasnego servera by polazic po mapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 20:40, Arclight napisał:

Raczej inspiracja z "Pikniku na skraju drogi", gdzie ludzi wchodzących do "Strefy" nazywano
właśnie stalkerami.

To właśnie wiem, ale podejrzewałem, że wykropkowanie po każdej literce może swiadczyć, że autorzy wymyślili jakiś bajeranckie "rozwinięcie" :D, bo w tłumaczeniu na ang. występuje słowo Stalker jak określenie tamtych typków.
A oglądałeś film Tarkowskiego na podstawie tej książki? Jak tak to walnij jakąś recenzje w temacie filmowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 20:56, morthi napisał:

od kilkunastu dni jest beta do grania w multi - tyle tylkoze trzeba miec klucz bo bez klucza
nie zalozysz nawet wlasnego servera by polazic po mapie...


Dlatego twórcy powinni wypuścić demko (dla osób nie posiadających klucza do bety)
PS W CDA napisali że THQ wyznaczyło twórcom stalkera datę premiery.... i dobrze bo w końcu ten stalker się ukaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 20:53, morthi napisał:

jak na razie wiadomo ze obcieli jedynie samochody - pozostale rzeczy zostaly w grze. W cda
nie napisali dokladnie czy nalezy jesc i pic by zyc ale... jesli ktos chce by gra byla az tak
rzeczywista to odsylam do starenkiej gry pt "Robinson Requiem" - w tej grze gracz moze nawet
wyleczyc sie z grypy :)

to nie wiem jakie ty info masz... ale w pierwotnych planach było, że inny STALKER może wygrać grę - usunięte. Teraz w STALKERZE jest jakiś ranking - ponoć pozostałość po jakimś pomyśle, więc samochody to nie jedyne cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2007 o 21:01, syriusz.b napisał:

>
to nie wiem jakie ty info masz... ale w pierwotnych planach było, że inny STALKER może wygrać
grę - usunięte. Teraz w STALKERZE jest jakiś ranking - ponoć pozostałość po jakimś pomyśle,
więc samochody to nie jedyne cięcie


Moim zdaniem dobrze, że ucięli to, że inny stalker może wyjaśnić tajemnice Zony (do bani by było, gdyby ktoś długo grał i nagle napis "game over"- ja bym się strasznie wkurzył :/).... ale te samochody mogli zostawić (ponoc męczy to bieganie)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 20:57, piero92 napisał:

Dlatego twórcy powinni wypuścić demko (dla osób nie posiadających klucza do bety)
PS W CDA napisali że THQ wyznaczyło twórcom stalkera datę premiery.... i dobrze bo w końcu
ten stalker się ukaże :)


Ale oby był dopracowany, nie jak ogniś Doom 3 czy inne "walne" FPS-y. Half Life 2 był świetnie przygotowany do premiery - choć czas na jego przygotowanie był nieporównowalnie większy niż Stalkera. Ja sobie na te grę ostrze zęby od lat...

Powinna pójść na sprzęcie, na którym HL2 działał płynnie na Medium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2007 o 21:03, Wieśniakoo napisał:


Ale oby był dopracowany,


Ponoć po premierze jest duże prawdopodobieństwo, że ukażą się patche poprawiające wiele błędów (programiści muszą wywiązać się z terminu i oddać nawet zabugowaną grę do tłoczni- ale ponoć tych bugów dużo nie ma :) ).... ale miejmy nadzieję że w Polsce stalker ukaże się upatchowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2007 o 21:03, piero92 napisał:


Moim zdaniem dobrze, że ucięli to, że inny stalker może wyjaśnić tajemnice Zony (do bani by
było, gdyby ktoś długo grał i nagle napis "game over"- ja bym się strasznie wkurzył :/)....
ale te samochody mogli zostawić (ponoc męczy to bieganie)

Pozdro


można było to inaczej rozwiązać: System gry mógłby nas "uprzedzać" o fakcie, że jakiś STALKER powoli dowiaduje się coraz więcej o zonie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować