Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 21:36, JogaTv napisał:

MIalem teraz ferje i dlugo mnie nie bylo nie mialem za bardzo dostepu do neta i itp. i mam
pytanie czy w stalkerze wkoncu beda auta czy nie ??


Niestety nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę buszowałem po necie i trafiłem na Wydanie Kolekcjonerskie S.T.A.L.K.E.R.''a. Czy u nas też będzie można kupić taką edycję (oczywiście jeszcze lepszą niż ta opisana poniżej :D), czy bedzie taka sama, czy tylko będzie "zwykła" wersja?

Z dodatków z Edycji Kolekcjonerskiej mamy:
- Special Tin Box.
- Bonus DVD including exclusive footage, imagery, music and behind the scenes info.
- Survival Guide - 50 page artbook detailing factions, mutants and weapons found in the game.
- Exclusive downloadable multiplayer maps and skins.
- GameWorld Map.

Fajnie by było jakby ktoś z CDP coś napisał.
A jakby byłby jakiś odzew od innych użytkowników (może nie tylko ja chciałbym taką wersję :D) to może podjęto by kroki (jak jeszcze ich nie podjęto) by wydać polską wersję EK S.T.A.L.K.E.R.''a?

20070225030232

20070225030252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, pakiecik wygląda bardzo dobrze. A może CDP już podjęło rozmowy w sprawie EK, tylko są na w tak niskim stadium zaawansowania, że nic nie chcą pisać? Byłoby nieźle mieć taki pakiecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 03:18, Vormulac napisał:

Trochę buszowałem po necie i trafiłem na Wydanie Kolekcjonerskie S.T.A.L.K.E.R.''a. Czy u
nas też będzie można kupić taką edycję (oczywiście jeszcze lepszą niż ta opisana poniżej :D),
czy bedzie taka sama, czy tylko będzie "zwykła" wersja?

Z dodatków z Edycji Kolekcjonerskiej mamy:
- Special Tin Box.
- Bonus DVD including exclusive footage, imagery, music and behind the scenes info.
- Survival Guide - 50 page artbook detailing factions, mutants and weapons found in the game.

- Exclusive downloadable multiplayer maps and skins.
- GameWorld Map.

Fajnie by było jakby ktoś z CDP coś napisał.
A jakby byłby jakiś odzew od innych użytkowników (może nie tylko ja chciałbym taką wersję :D)
to może podjęto by kroki (jak jeszcze ich nie podjęto) by wydać polską wersję EK S.T.A.L.K.E.R.''a?

Kupię kupię! Jak będzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 10:01, Arclight napisał:

Nooo, pakiecik wygląda bardzo dobrze. A może CDP już podjęło rozmowy w sprawie EK, tylko są
na w tak niskim stadium zaawansowania, że nic nie chcą pisać? Byłoby nieźle mieć taki pakiecik.

Niezły pakiecik, niezły.
Survival Guide to coś a''la Fallout i intro do niego. :)

Może dodadzą opcję zamawiania EK później, chociaż z drugiej strony Jade Empire w pre-orderze można zamawiać w dwóch wersjach. Jednak tam premiera już niedługo a S.T.A.L.K.E.R. to ponad jeszcze miesiąc jak nie dwa (bo sam kwiecień dużo nie mówi - 01.04.2007 czy też 30.04.2007 :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:10, Arxel napisał:

No, jakby CDP wydał coś takiego, to byłby to z ich strony niemały popis.


A ile na tym by zarobiło CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:10, Arxel napisał:

No, jakby CDP wydał coś takiego, to byłby to z ich strony niemały popis.


A ile na tym by zarobiło CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:10, Arxel napisał:

No, jakby CDP wydał coś takiego, to byłby to z ich strony niemały popis.

Ja osobiście gdybym zobaczył to w sklepie bym się mocno zdziwił. Pomyślałbym sobie co to jest? Bomba? czy co? ;) a to S.T.A.L.K.E.R :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW.Pudło robi wrażenie,prawdopodobnie kupie stalkera a jesli by byla EK to napewno EK...fajnie by było jak by w Polsce został wydane w edycj EK z takimi dodatkami;](jak by było tego wiecej nie mial bym nic przeciwko:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:25, Sycylius napisał:

WoW.Pudło robi wrażenie,prawdopodobnie kupie stalkera a jesli by byla EK to napewno EK...fajnie
by było jak by w Polsce został wydane w edycj EK z takimi dodatkami;](jak by było tego wiecej
nie mial bym nic przeciwko:P)

Ja też czatuje by załapać się na taką edycję. :)
Gdyby jeszcze napisali z CDP, oficjalnie, że w planach jest EK to u mnie mają +1. :D
Narazie nie pozostaje nic jak tylko czekać na jakiś komunikat.

piero92 ----->

Dnia 25.02.2007 o 15:25, Sycylius napisał:

A ile na tym by zarobiło CDP :)

Zależy ile wydaliby egzemplarzy. A Wydania Kolekcjonerskie idą jak ciepłe bułeczki. Kilka dni i informacja "brak towaru". :) Stratni by nie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 15:36, Vormulac napisał:


piero92 ----->
> A ile na tym by zarobiło CDP :)
Zależy ile wydaliby egzemplarzy. A Wydania Kolekcjonerskie idą jak ciepłe bułeczki. Kilka dni
i informacja "brak towaru". :) Stratni by nie byli.


Dlatego dystrybutorom opłaca się wydawać EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewne pytanko.

Otóż S.T.A.L.K.E.R miał być połączeniem FPS i cRPG ale obiło mi się kiedyś o uszy że jednak twórcy nie mają kasy i zrobią z niego zwykłą strzelanine FPP. Jak to w końcu będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jest to FPS* z elementami RPG


* Mimo pozorób niby to nie jest FPS :)

PS Mam pytanie: czym dokladnie jest S.T.A.L.K..R.?? (a może o to chodzi że nie jest fps-em bo ma elementy RPG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:53, piero92 napisał:

Ponoć jest to FPS* z elementami RPG


* Mimo pozorób niby to nie jest FPS :)

PS Mam pytanie: czym dokladnie jest S.T.A.L.K..R.?? (a może o to chodzi że nie jest fps-em
bo ma elementy RPG)

Jeśli większośc czasu spędzasz na uciekaniu przed potworami i przeszukiwaniu zwłok to powiedz: czy to jest FPS? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 15:55, patrYX93 napisał:

Jeśli większośc czasu spędzasz na uciekaniu przed potworami i przeszukiwaniu zwłok to powiedz:
czy to jest FPS? ;)


o to to jest platformówka z elementami RPG (zbieranie złomu)+ symulacja życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że ta gra wymyka się dzisiejszym podziałom. To chyba jest symulator życia w obszarze skażonym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować