Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 17:55, patrYX93 napisał:

Czyli, że jak zwykle CDaction kłamał mówiąc, że minimalne to: 256 ram, procek 800 mhz... :/

Może nie kłamał, tylko na dzień gdy dany numer czasopisma szedł do druku nie było konkretnych danych. Poza tym zasada jest znana - wymagania minimalne służą do oglądania menu, słuchania muzyczki i oglądania slajdów. :)

morthi ----->
Super. Wszystkie dodatki co w tej EK co pisałem wyżej a może coś jeszcze dodatkowo. Ciekawe co? Coś w naszym klimacie? Może projekt Elektrownii Jądrowej Żarnowiec. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:19, morthi napisał:

kilka screenow ktore wlasnie zrobilem


To z bety multiplayer są (w sumie jedyny sposób)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na razie cdp nabralo wody w usta - wysylam im co tydzien maila z zapytaniem czy cos wiecej wiadomo a oni milcza :( niestety... ale wierze ze sie na pewno postaraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to sa screeny z bety (tej nowej)
teoretycznie mozesz gdzies znalezc wersje alpha 2215 i dorzucic do niej nowa mapke z nowymi teksturami i sobie obejrzec ja jednak jej nie mam (tj tej wersji)
wiecej informacji o tej alphie znajdziesz na stronce z wywiadem jesli odwiedzisz tamtejsze forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy u mnie będzie pokaz slajdów (P4 2ghz, 512 ram, Radeon 9600Pro). Zamierzam kupić grę (może nawet EK), ale jak będzie za bardzo się haczyć to odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 17:52, Vormulac napisał:

Znając życie wymagania minimalene to dla masochistów co lubią pokaz slajdów, albo grę ze wszystkimi
parametrami ustawionymi na "low". A Zalecane wymagania do na grę w średnich/z niewielkim naciskiem
na wysokie detale.


bez zartow. takie wymagania dla silnika na dx8? albo to sa po prostu jakies niesprawdzone dane, albo dotycza one wersji silnika z efektami dx9. innego wyjscia nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, jeszcze jedno. spojrzcie na wymagania stalkera na amazon.com - bardzo malo prawdopodobne, zeby byly zanizone, bo znajac mentalnosc amerykanow zaraz posypalyby sie pozwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w becie psucia sie broni nie uswiadczysz :) gra sie bardzo przyjemnie - aczkolwiek mapy sa wybitnie kamperskie :/ moze to poprawia w pelnej wersji

jak na razie kazdy kto nie moze sie doczekac na stalkera powinien zagrac sobie w boiling point :) (teraz jest juz w wersji 2.0 wiec nie ma tych wszystkich irytujacych bledow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:27, morthi napisał:

w becie psucia sie broni nie uswiadczysz :) gra sie bardzo przyjemnie - aczkolwiek mapy sa
wybitnie kamperskie :/ moze to poprawia w pelnej wersji

jak na razie kazdy kto nie moze sie doczekac na stalkera powinien zagrac sobie w boiling point
:) (teraz jest juz w wersji 2.0 wiec nie ma tych wszystkich irytujacych bledow)

a co do boiling pointa, to jak jest z optymalizacja? bo z tego co wiem z relacji kolegow, to wczesne wersje skakaly nawet na najnowszych kompach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi dziala na full w rozdzielczosci 1024x768 ale bez antyaliasingu i fsaa :) bo wtedy grac sie po prostu nie da :) ta gra potrzebuje potwora a nie komputera do gry na pelnych detalach :)

do polskiej wersji patcha nie trzeba sciagac gdyz jest juz spatchowana przez producenta :)
do angielskiej sciagniesz patch chociazby stad:
http://www.ausgamers.com/files/details/html/18194
http://www.fileplanet.com/155950/150000/fileinfo/Boiling-Point:-Road-to-Hell-Patch-v2.0-%5BEuropean%5D
http://www.gamershell.com/download_10211.shtml
http://www.3dgamers.com/dlselect/games/boilingpoint/boiling-point-euro-retail-update2.zip.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 18:39, morthi napisał:

cdp szykuje sie do wydania stalkera :) tutaj masz wywiad:
http://stalker.pl/index.php?site=articles&action=show&articlesID=23

O cholera.
Właśnie tam przeczytałem, że gra będzie po rosyjsku z polskimi napisami. Normalnie full wypas. Chyba CDP zyska w moich oczach po ostatnich kaszankach. Oby tylko tłumacze nie odwalili popeliny...

Arclight ----->
Maska była by niezła ale wtedy chyba by se krzykneli jak za dodatek to WoW''a. :D Ale kto wie...
O! Albo podręczny licznik Geigera-Müllera. :D

20070225193434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:34, Vormulac napisał:

O! Albo podręczny licznik Geigera-Müllera. :D


Hmm, ale tylko produkcji radzieckiej, z czasów Czarnobyla najlepiej. Gdyby buczał bez powodu - nie byłoby źle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polską wersję, ale i tak są głupie błędy. Pojazdy nie raz skaczą, gra pierwsze 15 min niemiłosiernie zrywa i jeszcze kilka pomniejszych błędów. Nie zależnie od detali i rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:34, morthi napisał:

mi dziala na full w rozdzielczosci 1024x768 ale bez antyaliasingu i fsaa :)


To to samo :) FSAA to skrót od ''full scene anti aliasing''

Może mój 7950GT na pewno da radę z AAx4. Gdy włączam AAx4 w grach to mam spadek wydajności o zaledwie 5fps. Więc to prawie jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) zycze powodzenia :) bo gierka wciaga - na prawde :) a na allegro mozna ja kupic za 30 zl z wysylka :)
doskonale remedium przy czekaniu na stalkera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować