Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

mam pytanko,jestem w Magazynach wojskowych i czy konieczne jest wykonywanie questow ktorejs z frakcji czy mozna przejsc do czerwonego lasu bez koniecznosci wykonywania ich zadan.Po prostu chodzi mi o to czy nie wykonanie questow w magazynach ma wplyw na glowny watek.Bylem juz u doktora i przygotowuje sie do najlepszego zakonczenia.Dlatego jsli niema koniecznosci ich wykonywania to bardzo prosze o info.Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:06, FerraEnzo napisał:

mam pytanko,jestem w Magazynach wojskowych i czy konieczne jest wykonywanie questow ktorejs
z frakcji czy mozna przejsc do czerwonego lasu bez koniecznosci wykonywania ich zadan.Po prostu
chodzi mi o to czy nie wykonanie questow w magazynach ma wplyw na glowny watek.Bylem juz u
doktora i przygotowuje sie do najlepszego zakonczenia.Dlatego jsli niema koniecznosci ich wykonywania
to bardzo prosze o info.Z gory dzieki.

Nie wiem czy trzeba, ale questy powinności są fajne,jedne z lepszych w grze i dostaje się fajną broń i nóstwo amunicji, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 19:11, azur64 napisał:

Nie wiem czy trzeba, ale questy powinności są fajne,jedne z lepszych w grze i dostaje się fajną
broń i nóstwo amunicji, warto.

Jesli mialbym wykonywac to questy Wolnosci takze prosze o dokladne info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:14, FerraEnzo napisał:

Jesli mialbym wykonywac to questy Wolnosci takze prosze o dokladne info


Nie ma konieczności, robisz to dla przyjemności, sprzętu i satysfakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:52, KannX napisał:

> Jesli mialbym wykonywac to questy Wolnosci takze prosze o dokladne info

Nie ma konieczności, robisz to dla przyjemności, sprzętu i satysfakcji ;)

Ok dzieki za info...ide do czerwonego lasu,a sprzet mam dobry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:20, czops napisał:

Co do Krugłowa... Zauważyliście idąc z nim na pomiary ,że krzyczy huurra gdy widzi zombie ?
A potem z radością zaczyna eksterminację niemilców. Nie wiedziałem ,że można się tak cieszyć
ze strzelania :-)


To ma, chyba, bardziej zagrzewać go do boju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem ''Baterię'' na szczycie starej wieży w opuszczonej wiosce (teren magazynów wojskowych). Dostępu broni grupa Pijawek, więc radzę uważać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ja mam na kompie zainstalowany windows xp i viste n a czym grac na viscie czy na xp a i czy stalkere wogule pujdzie na viscie 32 bit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:52, heyboy napisał:

Jeśli ktoś znalazł gdzieś artefakt zwany "baterią", to proszę o lokalizację :D

za 2 questy w barze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 21:01, Bidasek napisał:

Ja znalazłem ''Baterię'' na szczycie starej wieży w opuszczonej wiosce (teren magazynów
wojskowych). Dostępu broni grupa Pijawek, więc radzę uważać. ;)



Ja w tym miejscu znalazłem Sprężynę. A przy okazji czy znalazł ktoś artefakt zwany Muszlą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ja mam WV Ultimate i śmiga aż miło. Ale jeżeli chcesz pograć naprawdę komfortowo (+/- 50fps i full detale) to 3GB ramu to minimum, sam system zżera od 500-800MB ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 21:25, oOreVenOo napisał:

Tak ja mam WV Ultimate i śmiga aż miło. Ale jeżeli chcesz pograć naprawdę komfortowo (+/- 50fps
i full detale) to 3GB ramu to minimum, sam system zżera od 500-800MB ram.

a ja mam 1 gb ddr i moze bde miaB 1,5 gb ddr i jak mi bdzie chodzil i i lepiej na viscie czy w koncu xp
geforce 7600gs dysk twardy stat 80 gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie XP, Vista wymaga mocnego sprzętu a Ty niestety takiego nie posiadasz. W ogóle nie potrzebna Ci Vista, zajmuje Ci tylko miejsce. Zostań sobie przy XP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 21:48, oOreVenOo napisał:

Zdecydowanie XP, Vista wymaga mocnego sprzętu a Ty niestety takiego nie posiadasz. W ogóle
nie potrzebna Ci Vista, zajmuje Ci tylko miejsce. Zostań sobie przy XP. :)

Przepraszam za offtop, ale czy nie sądzicie że to jest conajmniej dziwne że system operacyjny ma takie wymagania? Że trzeba modernizować sprzęt żeby uruchomić Vistę? Według mnie to jest jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest dziwne. To zwykła monopolistyczna zagrywka Microsoftu i producentów hardware''u. Ot taka "niepisana" umowa. Niestety dopóty dopóki Linux lub inny system nie stanie się o wiele bardziej popularny, a nic na to nie wskazuje, to w tej kwestii nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vista ma takie wymagania tylko po to żeby zmusić ludzi do kupna lepszego sprzętu a sam DX10 na razie to jest pic na wodę, bo prawdziwy DX10 będzie najwcześniej za rok. Głupotę zrobiłem kupując i instalując Vistę no ale cóż, tak czy siak czekała by mnie/nas przesiadka jak nie teraz to później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak znajdę 2 artefakty zwiększające hp np. o 200% i założę obydwa, to bonus zsumuje się do 400%, czy będzie działał tylko jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 23:34, GanD napisał:

Czy jak znajdę 2 artefakty zwiększające hp np. o 200% i założę obydwa, to bonus zsumuje się do 400%, czy > będzie działał tylko jeden?

Zwiększy się. Przecież wystarczy założyć by zobaczyć zmianę. Wszystko podlega kumulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować