Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2008 o 12:08, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie do ciebie. Mam już te dokumenty i jestem w lokacji Wysypisko. Ale jak ide
do "powinnosci" to dopada mnie tak duże promieniowanie że nie moge isc dalej. Pisze że
potrzebna jest jakas ochrona.


A może idziesz przez jakieś bezdroża i krzaczory? Jeśli tak to idź drogą, bo jak pamiętam to w obrębie dróg na wysypisku nie ma jakiegoś wielkiego promieniowania - tylko na kupach złomu jest bardzo wysokie i przy krawędzi mapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:08, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie do ciebie. Mam już te dokumenty i jestem w lokacji Wysypisko. Ale jak ide
do "powinnosci" to dopada mnie tak duże promieniowanie że nie moge isc dalej. Pisze że
potrzebna jest jakas ochrona.

1. A po co leziesz przez teren napromieniowany, chyba licznik Geigera po coś szczerka? Po prostu omijaj obszary napromieniowane. A te dające od razu poziom czerwony są na skraju map i na szczytach wzgórz.
2. Możliwe też, że założyłeś sobie jakiś promieniotwórczy artefakt (jak większość kotów:) i cię cholerstwo napromieniowuje. Lepiej nie używać takich dopóki ci się nie trafi jakiś odpromieniowujący artefakt-kula ognista, jeżowiec czy coś w tym stylu, zdejmij to i popij wódą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:13, Benqiu napisał:

> Mam pytanie do ciebie. Mam już te dokumenty i jestem w lokacji Wysypisko. Ale jak
ide
> do "powinnosci" to dopada mnie tak duże promieniowanie że nie moge isc dalej. Pisze
że
> potrzebna jest jakas ochrona.

A może idziesz przez jakieś bezdroża i krzaczory? Jeśli tak to idź drogą, bo jak pamiętam
to w obrębie dróg na wysypisku nie ma jakiegoś wielkiego promieniowania - tylko na kupach
złomu jest bardzo wysokie i przy krawędzi mapy...

Problem rozwiazany. Znalazłem inna droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo nie możesz wrócić tą samą drogą co poszedłeś do Doliny Mroku , musisz wrócić inną drogą , z resztą jak wychodzisz z X18 to Sidorowicz kontaktuje się z tobą i mówi coś o starej drodze która zostaje zaznaczona na mini mapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2008 o 08:55, Patryk Mogilno napisał:

Ok tak zrobie. Pierwszy plan nie wypalił niestety. Na początek wszedłem na wieże i strzelałem
ale i tak mnie tam zdjeli:(


Ja tak zrobiłem, że najpierw wbiłem do bazy wojskowej a potem dopiero poszedłem do podziemi, wbiłem normalnie od frontu, posiadając garstkę amunicji, ze 3 apteczki i rozklekotanego kałacha.
Najlepiej od razu wbić do budki strażniczej z lewej strony, wtedy żołnierze będą wchodzić po kolei i łątwo będzie im head''y zrobić. Potem posuwać się ostrożnie, starać walić się tylko headshoty, zawsze zbierać amunicje i apteczki od pokonanych żołdaków i powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:52, Patryk Mogilno napisał:

A jednak się pomyliłem. Znowu ide prosta droga do "powinnosci" i nagle dopada mnie promieniowanie.

wiadomo, że na granicy Doliny i Wysypiska jest trochę prominiowania, więc trzeba albo kilka flaszek albo piguły posiadać, by zaraz po przejściu na Wysypisko się odpromieniować.

PS A na pewno nie nosisz napromieniowanego artefaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:55, zadymek napisał:

> A jednak się pomyliłem. Znowu ide prosta droga do "powinnosci" i nagle dopada mnie
promieniowanie.
>
wiadomo, że na granicy Doliny i Wysypiska jest trochę prominiowania, więc trzeba albo
kilka flaszek albo piguły posiadać, by zaraz po przejściu na Wysypisko się odpromieniować.


PS A na pewno nie nosisz napromieniowanego artefaktu?

A jaki jest napromieniowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:57, Patryk Mogilno napisał:

> > A jednak się pomyliłem. Znowu ide prosta droga do "powinnosci" i nagle dopada
mnie
> promieniowanie.
> >
> wiadomo, że na granicy Doliny i Wysypiska jest trochę prominiowania, więc trzeba
albo
> kilka flaszek albo piguły posiadać, by zaraz po przejściu na Wysypisko się odpromieniować.

>
>
> PS A na pewno nie nosisz napromieniowanego artefaktu?
A jaki jest napromieniowany?

no pisze, że daje ileś tam do promieniowania (zwykle +5 na czerwono w opisie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh wiem co to , coś tam się sknociło , też kiedyś tak miałem że później cały czas wszędzie niby było promieniowanie . Niestety , nie da się tego już cofnąć , musisz zacząć grę od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:45, Virus 500 napisał:

Ahh wiem co to , coś tam się sknociło , też kiedyś tak miałem że później cały czas wszędzie
niby było promieniowanie . Niestety , nie da się tego już cofnąć , musisz zacząć grę
od nowa

Już opanowałem sytuacje. W bazie powinnosci znalazłem szczepionki i co? Już jestem w barze:) I zero promieniowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam nowego PC, i kupiłem sobie Stalkera, ale mam z nim problem.
Po jakimś czasie z niewiadomych przyczyn wychodzi do pulpitu, bez żadnego komunikatu. Jest to wersja z Platynowej Kolekcji, wszystkie patche zainstalowane, mój pc:

Procek Intela cztero-rdzeniowy (Nie pamiętam nazwy dokładnie, bo PC jest w serwisie z pewnych przyczyn)
2 GB RAM
GeForce 8800

Prosze o pomoc, bo gra mnie wciągnęła, ale denerwują mnie te crashe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zakończyłem 3 końcami gry każde złe,no bo tu życia nie starczyło żeby wrogów pokonać.Ale gra zajebiaszcza ma 5 zakończeń 3 złe 2 prawidłowe już czekam na Clear Sky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 18:17, WyszkowiakO napisał:

Ale gra zajebiaszcza ma 5 zakończeń 3 złe 2 prawidłowe już czekam na Clear Sky.

Gra ma 7 zakończeń. 5 fałszywych 2 prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 18:46, Union Pacific napisał:

Ja przygotowuje się do rozróby w magazynach :D Jak na razie zbieram broń i amunicję, a przy okazji jedzenie na odnowienie zdrowia.

To polecam moda na takie "specjalne" okazje - granaty do granatnika GP-25 (napalm i fosforowe).

VOG-25 Napalm and Phosphorus Grenades Mod
http://tnij.org/bewf

20080624194115

20080624194152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybiłem Wojsko, to w Kordonie, tych co pilnowali tego zawalonego mostu, to będą później jakieś tego konsekwencje? Chciałem iść na Wysypisko (Czy tam złomowisko, jeden pies), i podchodząc do żołnierzy zapomniałem schować broni, więc musiałem ich rozwalić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:49, MiejskiKlasyk napisał:


Niepotrzebnie ich rozwalałeś, jak patrzysz ze strony Kordonu na most to na tym wale po prawej stronie jest dziura w siatce, którą można przejść.
A co do konsekwencji, to najprawdopodobniej niedługo przyjdą nowi żołnierze tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować