Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2008 o 21:37, czaja24 napisał:

moja też tylko jak dziennie potrafię się przysiąść na ponad 13 godzin .... (tak bylo
z Wiedźminem) a mój rekoord to ponad 24:/ sam bym się zdenerwował


Oj, to juz chyba lekka przesdada! Ja gralem najwyzej 4 godziny w w stalkera. :-) A drugie miejsce to gothic 3, grałem 3 i pół godziny bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 10:53, marekl1975 napisał:

> moja też tylko jak dziennie potrafię się przysiąść na ponad 13 godzin .... (tak
bylo
> z Wiedźminem) a mój rekoord to ponad 24:/ sam bym się zdenerwował

Oj, to juz chyba lekka przesdada! Ja gralem najwyzej 4 godziny w w stalkera. :-) A drugie
miejsce to gothic 3, grałem 3 i pół godziny bez przerwy.

No to coś ci powiem ja grałem w Resident Evil 2 (na PSX) od 20 i skończyłem o 8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 10:56, Patryk Mogilno napisał:

> > moja też tylko jak dziennie potrafię się przysiąść na ponad 13 godzin ....
(tak
> bylo
> > z Wiedźminem) a mój rekoord to ponad 24:/ sam bym się zdenerwował
>
> Oj, to juz chyba lekka przesdada! Ja gralem najwyzej 4 godziny w w stalkera. :-)
A drugie
> miejsce to gothic 3, grałem 3 i pół godziny bez przerwy.
No to coś ci powiem ja grałem w Resident Evil 2 (na PSX) od 20 i skończyłem o 8:)


Też niezły jesteś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:19, Patryk Mogilno napisał:

To dam screen jeszcze raz. Kombinezon jest dobry tylko czy starczy na tak duża wyprawe


Hmmm? to jest jeden z najlepszych pancerzy w grze (tak czytałem) ale nie jest zbyt wytrzymały jak go miałem to wytrzymałem tylko parę bitw z zombiakami i z pijawkami ale najgorsze są snorki i nibypsy bo ciągle skaczą i niszczą nasz pancerz bardzo szybko, ja jestem przy antenach i radził bym się tam zaopatrzyć w GP 15 (czy jakoś tak) dużo amunicji pancerz seva (ma bardzo dobry noktowizor, a na zielony jest tam za jasno) i chodzić z nim ale kiedy jest walka to lepiej jest założyć pancerz militarnego stalker''a (i obecnie go noszę) bo jest chyba najbardziej wytrzymałym pancerzem w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 15:01, Vormulac napisał:

To już lepiej nosić artefakty ze sobą i podrasować nimi parametry niż nosić dwa pancerze.

Dokładnie! Zwłaszcza, że trzeba już podrasować się artefaktami obniżającymi wpływ na promieniowanie! W koncu za Czerwonym Lasem jest już tylko Prypeć, a dalej Elektrownia Atomowa, no i Sarkofag. A w tym ostatnim, to duzo nie zadziłasz jak nie masz dobrego skafandra, artefaktów i ciężarówki leków przeciwpromiennych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NuGGet wspomniał coś o modzie S.W.O. i zainteresował mnie ponownym przejściem gry. Tym razem z zainstalowanymi modami. Moja grafika pozwala mi na granie tylko przy oświetleniu statycznym, ale jest do ściągnięcia wersja S.W.O. Static light. Wrzuciłem moda i odpaliłem grę. Wszystko ok, do czasu gdy w nocy zaczął padać deszcz. Normalnie masakra, pełno białych kresek, świecących tekstur, niczym stroboskop. Czy wy również mieliście takie problemy? Czy są jakieś poprawki do tego moda, które sprawią że będzie działać poprawnie? Instalowałem go z instrukcją, która była razem z pobranym modem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 17:01, Kasendrol napisał:

Normalnie masakra, pełno białych
kresek, świecących tekstur, niczym stroboskop. Czy wy również mieliście takie problemy?


Hm , pełno białych kresek - też miałem ten prbolem ale był on spowodnowany zbyt wyskomi detalami które ustawiłem w grze , nie wiem jak to jest z modami , ale być może jest to ten sam problem a nie mod ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego problemu to nie wiem o co chodzi. Ja grałem na wszystkim ustawionym na maksymalny, pełnym oświetleniem dynamicznym, i nie miałem problemów. Ściągałeś na pewno najnowszą wersje tego moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:20, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie. Teraz mam się spotkac z profesorem w kryjówce gdzie ona jest? Mam isc do podziemi?

Przecież na mapie pokazuje lokalizację, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:22, Vormulac napisał:

> Mam pytanie. Teraz mam się spotkac z profesorem w kryjówce gdzie ona jest? Mam isc
do podziemi?
Przecież na mapie pokazuje lokalizację, nie?

W tym problem że nie. Jest tylko zaznaczony cały opszar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2008 o 12:22, Vormulac napisał:

Przecież na mapie pokazuje lokalizację, nie?

Z tego co pamiętam - kryjówki Strieloka nie ma zaznaczonej na mapie w PDA i trzeba samemu tam trafić.
Patryk Mogilno - musisz iść do podziemi agropromu, już raz tam byłeś skoro masz zadanie, by iść tam spotkać się z Doktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:24, Patryk Mogilno napisał:

W tym problem że nie. Jest tylko zaznaczony cały opszar

No to logiczne jest, że jak jesteś w miejscu gdzie nic nie ma, a na danym obszarze występują podziemia to tam należy szukać. Współrzędne będą się zgadzać tylko inny poziom wysokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:25, Radykał napisał:

Patryk Mogilno - musisz iść do podziemi agropromu, już raz tam byłeś skoro masz zadanie,
by iść tam spotkać się z Doktorem.

Oto chodziło dzieki:)
PS: Jak wróce od profesora to ide do baru i na północ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:20, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie. Teraz mam się spotkac z profesorem w kryjówce gdzie ona jest? Mam isc do
podziemi

Długi czas minął jak grałem w STALKERA ale z tego co pamiętam to ten profesor jest w kryjówce Striełoka. Chyba że chodzi o innego profesora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:20, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie. Teraz mam się spotkac z profesorem w kryjówce gdzie ona jest? Mam isc do
podziemi?


Tak, musisz iść do podziemi Agropromu. A potem prosto do znanej Ci skrytki Striełoka. Tam spotaksz doktora, a nie profesora. Da Ci współrzędne drugiej skrytki Striełoka, którą odkryjesz pod koniec gry w hotelu w Prypeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:27, Patryk Mogilno napisał:

> Patryk Mogilno - musisz iść do podziemi agropromu, już raz tam byłeś skoro masz
zadanie,
> by iść tam spotkać się z Doktorem.
Oto chodziło dzieki:)
PS: Jak wróce od profesora to ide do baru i na północ


Jak kończysz zabawę z doktorem w podziemiach Agropromu, to idziesz z powrotem do Baru. Zaczynaj się już zaopatrywać w leki przeciwpromienne gdzie popadnie w ilościach hurtowych (będą potrzebne w Sarkofagu). Z Baru idx na Magazyny Wojskowe, chociaż tam jakihś specjalnych zadań wpływających na całośc gry specjalnie nie ma. Z magazynów idź na Czerwony Las. Ale zanim zaczniesz robić zadania w Czerwonym Lesie, odwróć się i ostatni raz spójrz na swoich towarzyszy. :-) Już tu raczej nie wrócisz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za dobre rady. Leki mam (ponad 40). Jestem ciekawy co się bedzie działo w Sarkofagu i Prypeci.
PS: Szkoda że kumpli zostawie ale co zrbic......na północ marsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować