Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Kolacji, lokacji - literówka

Wiem, bo skończyłem grę. A i owszem ekolog jest za murkiem, ale nie stoi tylko leży.

Przeszedłeś trzy razy? Jak tak to jesteś specjalista i napewno mi powiesz gdzie leży strzelba TOZ? Nigdzie nie mogłem jej znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:10, lukasz11111 napisał:

Przeszedłeś trzy razy? Jak tak to jesteś specjalista i napewno mi powiesz gdzie leży
strzelba TOZ? Nigdzie nie mogłem jej znaleść.

Trzy razy przeszedłem, ale specjalistą z pewnością nie jestem. :) Nie wiem gdzie jest ta strzelba, ostatnio przechodziłem dość dawno.
Jedyna broń, której lokalizacje pamiętam to Bulldog. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wydaje mi się, że czytałem o tym, że twórcy ją zablokowali (?), ale raczej w to wątpię... Ale za to występuje w modyfikacjach, np. w Oblivon Lost kupiłem ją u pierwszego handlarza za 2500 rubli ;) Więc jak KONIECZNIE chcesz mieć tę strzelbę (ja też miałem na nią chrapkę, po zobaczeniu gameplay`a z Czystego Nieba), zainstaluj mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znowu zacząłem grać w Stalkera, i muszę jednak przyznać. Ta gra ma klimat, i wciąga. Im dalej tym lepiej. Z tym że mam kilka pytań.
1.Mam teraz Zadanie wejscia do labolatorium X18, jaki to jest mniej więcej procent gry?
2. Nawiązujące trochę pytanie do poprzedniego, otóż jak do wspomnianego labolatorium wejść? to jest pod ziemią, czy co? Bo na kompasie zadanie jest jakby tam gdzie ja stoje, a jestem na tym placu gdzie na srodku stoi jakby dzwig, na ktory jest krotka drabinka, po lewej magazyn, a po prawej jest droga ktora moge obejsc calosc.Gdzie tutaj jest wejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:50, Pernia napisał:

1.Mam teraz Zadanie wejscia do labolatorium X18, jaki to jest mniej więcej procent gry?


Tak na oko jest to 15-20% gry (jeśli ominiesz poboczne questy)

Dnia 24.07.2008 o 16:50, Pernia napisał:

2. Nawiązujące trochę pytanie do poprzedniego, otóż jak do wspomnianego labolatorium
wejść?


Wejście masz w budynku (na parterze oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:32, gogiell napisał:

Wiesz, wydaje mi się, że czytałem o tym, że twórcy ją zablokowali (?), ale raczej w to
wątpię... Ale za to występuje w modyfikacjach, np. w Oblivon Lost kupiłem ją u pierwszego
handlarza za 2500 rubli ;) Więc jak KONIECZNIE chcesz mieć tę strzelbę (ja też miałem
na nią chrapkę, po zobaczeniu gameplay`a z Czystego Nieba), zainstaluj mody.


A ja nawet przed. A właśnie. kidy ma przyjść pre-order CN? Jeden dzień przed premierą czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zamówiłem, ale zamówię - i patrząc na to co było napisane, pre-order zostanie wysłany 29 sierpnia, więc to zależy, czy zamówisz przez pocztę, czy kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 18:11, gogiell napisał:

Ja jeszcze nie zamówiłem, ale zamówię - i patrząc na to co było napisane, pre-order zostanie
wysłany 29 sierpnia, więc to zależy, czy zamówisz przez pocztę, czy kuriera.


Wspaniale, spóźniony prezent na urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam kolejny problem ;p. No więc Już zabrałem dokumenty z owego labolatorium X18, i teraz pytanie - jak z tąd do cholery wyjść !? W tym pomieszczeniu jest pełno anomalii ( latające beczki, pojawiające się kule ognia i strumienie ognia sikające prosto na mnie). Jest jakies wyjscie w tunelu, idę tam, dochodzę do pomieszczenia gdzie po lewej są w scianie jakby klatki ze zmutowanymi zwierzętami ( martwe ), 2 pary drzwi, na które nic nie można zrobić, i 3 szafki, w których było w cholerę amunicji. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 09:33, morthi napisał:

wyjdz ta sama droga ktora przyszedles :) jesli lataja beczki to znaczy ze gdzies w poblizu
czaja sie poltergeisty :)


Pisalem ze nie da rady tamtedy wyjsc bo drzwi sa zamknięte i się palą, a jak do nich podchodze to jest ''Ktoś przytrzymuje drzwi" ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 09:38, Pernia napisał:

Pisalem ze nie da rady tamtedy wyjsc bo drzwi sa zamknięte i się palą, a jak do nich podchodze to jest ''Ktoś przytrzymuje drzwi" ......

A morthi napisał, że są tam poltergeisty. Zabij je, a drzwi nie będą już zablokowane i wrócisz tą samą drogą na powierzchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 09:51, Vormulac napisał:

> Pisalem ze nie da rady tamtedy wyjsc bo drzwi sa zamknięte i się palą, a jak do
nich podchodze to jest ''Ktoś przytrzymuje drzwi" ......
A morthi napisał, że są tam poltergeisty. Zabij je, a drzwi nie będą już zablokowane
i wrócisz tą samą drogą na powierzchnię.


tzn jakie Poltergeisty? ja wogle nie wiem o co z tym chodzi, widzę tylko jakieś latające beczki ale żadnych duszków nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukaj takiej latajacej kuli ognia (w zamknietym pomieszczeniu) a w drodze powrotnej latajacych blyskawic :) strzelaj az padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:01, morthi napisał:

poszukaj takiej latajacej kuli ognia (w zamknietym pomieszczeniu) a w drodze powrotnej
latajacych blyskawic :) strzelaj az padnie


tzn mam strzelac w te pojawiajace sie kule ognia? bo widzialem ze jedna ma taki ze taka ze tak to okresle droge, pojawia sie na dole, i wjezdza po schodach do gory do tego pomieszczenia, znika i znowu... w to mam strzelac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:08, morthi napisał:

nie w anomalie tylko w taka jedna kule ktora lata sobie po pomieszczeniu :)


Oki, dzięki :P.
Poltergeiscie szykuj się na śmierć! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 10:38, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie. Zaczynam gre od nowa i zapomniałem gdzie moge znalesc lepsza zbroje;-)

Jedna jest w ostatnim budynku po lewej w wiosce gdzie zaczynasz grę. Trzeba wskoczyć na dach z poprzedniego budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować