Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 12:34, jarekao napisał:

Zamierzam kupic Stalkera i mam pytanie jaki patch nagrac zeby gra dzialala na slabszym
kompie, bo wiem ze w PK sa patche do 1.0005 czy to wystarczy czy bede musial nagrac jakies
inne?


masz trochę mało ramu ale wiadomo ja też kiedyś miałem 512. najlepiej graj na najniższych detalach to wtedy nie powinno mulić bo prawie całkowicie otwarty świat jest duży i trzeba go na rama trzasnąć bo trochu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
Co muszę zrobić, aby dołączyć do frakcji ''Powinność''? Ten wojskowy na straży mówi abym pogadał z Barmanem, więc doń poszedłem ale nie ma tematu nt. Frakcji, wogule nie mogę z nim pogadać i się zapytać o ''Powinność''. Co muszę zrobić? Wydaje mi się, że muszę wykonać jakieś zadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 21:37, Kolumb22 napisał:

Pytanie:
Co muszę zrobić, aby dołączyć do frakcji ''Powinność''? Ten wojskowy na straży mówi abym
pogadał z Barmanem, więc doń poszedłem ale nie ma tematu nt. Frakcji, wogule nie mogę
z nim pogadać i się zapytać o ''Powinność''. Co muszę zrobić? Wydaje mi się, że muszę
wykonać jakieś zadanie...

rób dalej fabułę aż dojdziesz do zadania "Pracuj dla Barmana", dalej już będziesz wiedział co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 10:24, jarekao napisał:

Mam pytanie czy jesli nagram do Stalkera patch 1.0004 to czy automatycznie sie nagraja
wersje patchu 10003 czy musze je nagrac wczesniej ?


Nie. Każda łatka w teorii poprawia inne błędy. Dla świętego spokoju wgraj sobie wszystkie patche. Jeśli nie grasz w multi to daruj sobie 1.0006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 10:24, jarekao napisał:

Mam pytanie czy jesli nagram do Stalkera patch 1.0004 to czy automatycznie sie nagraja
wersje patchu 10003 czy musze je nagrac wczesniej ?

Wystarczy 1.0004, zawiera w sobie poprzednie. Patche 1.0005 i 1.0006 poprawiają już tylko multi, jeśli nie grasz to nie warto ich instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZesc wszystkim. Mam takie pytanie. Otrzymałem zlecenie od barmana aby udać sieędo Doliny Mroku. Po powrocie cały czas wskaźnik napromieniowania rośnie do maksimum. Jedynym ratunkiem są artefakty. Nie mogę ukończyć walki z gościem na Arenie kiedy jestem wyposażony tylko w nóż i granaty bo po jego zabiciu promieniowanie wykańcza mnie szybciej niż arbiter ogłosi moje zwycięstwo. CZy to jakiś błąd, czy może z czasem to napromieniowanie minie, kiedy nie bedę wchodził na skażone tereny? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiegoś buga, gdyż promieniowanie nie rośnie samoistnie. EW sprawdź w ekwipunku, bardzo możliwe, że masz cały czas założony jakiś artefakt, który dość drastycznie zwiększa te promieniowanie - i go ściągnij. ;P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 06:44, RavenSoul napisał:

Masz jakiegoś buga, gdyż promieniowanie nie rośnie samoistnie. EW sprawdź w ekwipunku,
bardzo możliwe, że masz cały czas założony jakiś artefakt, który dość drastycznie zwiększa
te promieniowanie - i go ściągnij. ;P
Pozdrawiam



No tak myslę że jednak to jakis błąd w grze bo artefakty mam podpiete tylko te które obniżają promieniowanie. Beznich w barze u barmana ginę po kilku sekundach. Tak szybko rosnie poziom promieniowania. Teraz mam juz tek że nawet artefakty do końca nie usuwają promieniowania. I tak powoli sobie rosnie. Próbowałem gre odinstalować i zainstalować na nowo po czym wczytałem zapis gry. Nie pomogło. Dalej to samo. A może ma ktos jakiegos moda aby wyłączyc promieniowanie? Sam juz nie wiem... Kurcze i kolejny pech to taki że jestem zawzięty i gram dalej bo chciał bym skończyć ta grę a jestem juz pod koniec. Kończą mi sie jednak apteczki, jedzenie itp tak więc myśle że juz za długo nie pociągnę. Zona jednak zabija powoli :). Pozdrawiam Stalkerów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 13:14, Zuberuss napisał:

>

Na jakim patchu grasz? Polecam 1.0004.Ja zacząłem grać nie dawno od początku w stalkera na patchu 1.0004. I wszystko jest ładnie.Polecam grać na mistrzu,może to dziwne,ale wyczytałem gdzieś,że w tedy jest najmniejsze prawdopodobieństwo występowania takich bugów,dziwne,ale tak gram i jest spoko.Nie polecam wczytywać tych samych saves nawet po instalce,bo jeśli to bug to i tak się zapisał na save,więc to nic chyba nie da.Jeśli jesteś twardy stalkerze,podejmij się jeszcze raz i przeciwstaw Zonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:30, Ajinur napisał:

> >
Na jakim patchu grasz? Polecam 1.0004.Ja zacząłem grać nie dawno od początku w stalkera
na patchu 1.0004. I wszystko jest ładnie.Polecam grać na mistrzu,może to dziwne,ale wyczytałem
gdzieś,że w tedy jest najmniejsze prawdopodobieństwo występowania takich bugów,dziwne,ale
tak gram i jest spoko.Nie polecam wczytywać tych samych saves nawet po instalce,bo jeśli
to bug to i tak się zapisał na save,więc to nic chyba nie da.Jeśli jesteś twardy stalkerze,podejmij
się jeszcze raz i przeciwstaw Zonie :)



No to mnie zmotywowałeś i zaczynam od nowa :). Na patchu 1.4. Obecnie miałem 1.6. Dzięki za informację. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 02:07, Zuberuss napisał:

> > >

I bardzo dobrze,cieszę się,że nie wszystkich stalkerów tak łątwo pochłonęła Zona :)
Co prawda ten mistrz nie jest łatwy,ale im dalej tym lepsza giwera,więc powinno się dać radę :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:22, mlynar911 napisał:

Siemanko.
Mam takie pytanie który patch mam instalować na podstawową wersje? Bez różnicy czy muszę
wszystkie po kolei instalować?


Z tego co wiem to patch 1.5 zawiera w sobie wszystkie pozostałe. I taki polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak mogę zniszczyć latającą ognistą kulę, która jest w podziemiach laboratorium tam, gdzie trzeba zabrać dokumenty? Uciec się nie da, bo zamknęły się drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 09:41, Pioter525 napisał:

Mam pytanie. Jak mogę zniszczyć latającą ognistą kulę, która jest w podziemiach laboratorium
tam, gdzie trzeba zabrać dokumenty? Uciec się nie da, bo zamknęły się drzwi.

Najlepiej granatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować