Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2009 o 22:41, Outlander-pro napisał:

> Jak w modzie priboi story uruchamia się auta? Trzeba samemu to skonfigurować czy
jest
> jakiś klawisz?

Ustaw sobię w opcjach.


W grze? Nie ma przecież. Gra nie była przygotowana pod pojazdy (tzn. była ale usunęli) to nie była czasami jakaś komenda?

Edit: Faktycznie w opcjach jest jedno puste pole i nazywa się "włącz". Działa. Dzięki i przepraszam za kłopot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 22:44, John_McClane napisał:

W grze? Nie ma przecież. Gra nie była przygotowana pod pojazdy (tzn. była ale usunęli)
to nie była czasami jakaś komenda?


Z tego co pamiętam, to wystarczy po zainstalowaniu moda, wejść w opcje i tam będzie się dało przypisać wybrany klawisz do wchodzenia do pojazdów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2009 o 19:38, Gorn111 napisał:

Po za tym zwierzątka potrafią na siebie polować. Scena nagrana w dolinie Mroku. jak
łatwo poznać mod Priboi Story
http://www.youtube.com/watch?v=52H5Z7QNn1M&feature=channel


Na tym filmiku za dużo to niestety nie widać, jakość jest nie najlepsza, a i - zgodnie z nazwą doliny - ciemność otoczenia też robi swoje. W każdym bądź razie jak będę w okolicach doliny Mroku, to będę o tym pamiętał, dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 22:46, Outlander-pro napisał:

> W grze? Nie ma przecież. Gra nie była przygotowana pod pojazdy (tzn. była ale usunęli)

> to nie była czasami jakaś komenda?

Z tego co pamiętam, to wystarczy po zainstalowaniu moda, wejść w opcje i tam będzie się
dało przypisać wybrany klawisz do wchodzenia do pojazdów itp

A ja czytałem,że wchodzi się normalnie ("Użyj") a ten dodatkowa akcja służy do uruchamiania silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie O.L. 2.2 / rezultatów transformacji artefaktów, sorki jeśli jest trochę trywialne.

1. Czas który artefakt musi przeleżeć w anomalii można ''przespać'' czy trzeba normalnie chodzić po lokacjach.
2. Jeżeli transformacja byłą udana to po wyjęcie arta z anomalii zmienią się od razu opisy statsów i nazwa w inentory bo próbuję bezsilnie jak na razie uzyskać Jeżozwierza w Elektro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 18:20, igor8472 napisał:

1. Czas który artefakt musi przeleżeć w anomalii można ''przespać'' czy trzeba normalnie
chodzić po lokacjach.

Lepiej nie wychodzić do innych lokacji. Najlepiej napisać sobie na karteczce o której godzinie pójść do anomalii i "odebrać" artefakt :P.

Dnia 26.04.2009 o 18:20, igor8472 napisał:

2. Jeżeli transformacja byłą udana to po wyjęcie arta z anomalii zmienią się od razu
opisy statsów i nazwa w inentory bo próbuję bezsilnie jak na razie uzyskać Jeżozwierza
w Elektro..

Gdy wrzucasz artefakt do anomalii, powinien on zniknąć na określony czas. Po upływie tego czasu, otrzymujesz gotowy artefakt o nowej nazwie i właściwościach. Jeśli wrzucasz pierwotny artefakt do anomalii, i gdy on nie znika to znaczy, że anomalia go "nie przyjmuje". Miałem tak, gdy chciałem otrzymać diamentowego kulebiaka (tak to się pisze? :)) z tytanowego. Pierwsza transformacja poszła bez zarzutów, jednak za drugim razem tytanowy kulebiak nie chciał zapoznać się z galaretą, która zwyczajnie go "odpychała". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

igor i milten

Anomalie w OL sa mniej aktywne w godzinach od 0000 do 0400. Mozna wtedy do nich podejsc bardzo blisko i tylko wtedy przyjmuja artefakty do transformacji. Czas na transformacje mozna normalnie przespac, tylko trzeba pamietac zeby cos wszamac i nie spac na otwartej przestrzeni bo mozna sie obudzic w srodku blowoutu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 16:09, igor8472 napisał:

Patch 1.5.09 już na serwerach gram-a widzę. Ktoś go morze już testował odnośnie współpracy
z modami?


Myślę, że tu jest bardziej odpowiedni temat: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26119&u=6053. Swoją drogą patch raczej nie będzie miał wpływu na kompatybilność z modami. Nie zawiera aż tylu zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z modem priboi story. Mianowicie po barze poszedłem do jantaru. Gadałem z sacharowem w bunkrze i kazał mi on iść do x16 znaleźć jakiegoś profesora. Niestety poszedłem, szukałem i nie znalazłem tego profesora. Gdzie on powinien być? Nie znalazłem go ale mogłem przeoczyć. Z góry dzięki za pomoc.

PS: Mod kuleje pod względem informacji. W ogóle nie wiadomo gdzie iść momentami no i nie ma znaczników na mapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 18:23, John_McClane napisał:

Witam! Mam problem z modem priboi story. Mianowicie po barze poszedłem do jantaru. Gadałem
z sacharowem w bunkrze i kazał mi on iść do x16 znaleźć jakiegoś profesora. Niestety
poszedłem, szukałem i nie znalazłem tego profesora. Gdzie on powinien być? Nie znalazłem
go ale mogłem przeoczyć. Z góry dzięki za pomoc.

PS: Mod kuleje pod względem informacji. W ogóle nie wiadomo gdzie iść momentami no i
nie ma znaczników na mapie...

Musisz dobrze przeszukać laboratorium.On tam jest.
I jeszcze mała rada, Priboia trzeba przechodzić tak jak wymyslił sobie twórca. Wtedy system informacji nie kuleje :P
Co prawda nie ma znaczników na mapce ale są zdjecia lub dosyć dokładny opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 09:16, Duddits napisał:

Kojarzy ktoś jakieś książki z serii Stalkera. Przypadkiem natknąłem się na tą fotkę.

O, wygląda fajnie ... nie słyszałem o tym w ogóle ale jak znam życie - takie rzeczy to tylko w Mateczce Rosiji/Ukrainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:34, Outlander-pro napisał:

O, wygląda fajnie ... nie słyszałem o tym w ogóle ale jak znam życie - takie rzeczy to
tylko w Mateczce Rosiji/Ukrainie.


Też tak myślę. Niestety. Zapewne to rozwinięte stalkerowskie opowieści z Zony znane nam z SoC choćby z PDA. CDP mogło by ruszyć swoje szanowne cztery litery i wydać coś takiego u nas choćby w formie elektronicznej do pobrania za prawie frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować