Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2009 o 23:44, Duddits napisał:

CDP mogło by ruszyć swoje szanowne cztery litery i wydać coś takiego
u nas choćby w formie elektronicznej do pobrania za prawie frajer.



Uważaj bo ci wyda "za frajer". Pewnie teraz z powodu spadku jakości CDP by pomachało ceną 20zł-30zł za takie cuś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 03:43, Buhahahahaha napisał:

Uważaj bo ci wyda "za frajer". Pewnie teraz z powodu spadku jakości CDP by pomachało
ceną 20zł-30zł za takie cuś :/


Dlatego napisałem o wersji elektronicznej. Zwykłe e booki i tyle. Płacił byś powiedzmy góra 5 zł i ściągał. Podejrzewam, że jak by to wydali i brali za to 20-30 dychy to by raczej gówno sprzedali. Za taką cenę kupisz książki znanych pisarzy. A o co chodzi z tym spadkiem jakości. Ostatnią grę kupiłem w listopadzie i to nie z CDP. CDP schodzi na psy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 16:00, Duddits napisał:

> Uważaj bo ci wyda "za frajer". Pewnie teraz z powodu spadku jakości CDP by pomachało

> ceną 20zł-30zł za takie cuś :/

Dlatego napisałem o wersji elektronicznej. Zwykłe e booki i tyle. Płacił byś powiedzmy
góra 5 zł i ściągał. Podejrzewam, że jak by to wydali i brali za to 20-30 dychy to by
raczej gówno sprzedali. Za taką cenę kupisz książki znanych pisarzy. A o co chodzi z
tym spadkiem jakości. Ostatnią grę kupiłem w listopadzie i to nie z CDP. CDP schodzi
na psy?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=48049&u=140 << poczytaj sobie cały wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 17:22, milten6 napisał:

Czy znalezienie nadprzewodnika jest możliwe, czy to tylko kolejna miejscowa opowiastka?


Owszem. Przewodnika spotkamy po pewnej ważnej misji. Bez niego nici z prawdziwych zakończeń. Oczywiście nie zaprowadzi Cię w każde jedne miejsce a w te, które będzie trzeba. No i nie zedrze z Ciebie rubli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających z modami OL + AM. Mianowicie, gdzie w obozie bandytów w mrocznej dolinie leży karabin stalkera z baru? Wg mapki karabin powinien znajdować się w napromieniowanym rowie, w którym leży sejf (lodówka?), na wschodzie obozu. Możliwe, że karabin znajduje się w innym miejscu, albo to jest jakiś bug gry. Jeżeli tak, to czy można, o zgrozo, przywołać ten karabin kodem?

20090504134252

20090504134257

20090504134302

20090504134308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn, że w tym sejfie go nie ma bo tego nie napisałeś ;). To jedyna skrytka jak w tamtym punkcie jest, podziemia tak daleko nie sięgają. Może gdzieś na dachu jest ew., zaraz się tam przejdę.

Btw. Spolszczenia do obla nie instalowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 14:04, igor8472 napisał:

...


Na dachu i w sejfie oczywiście sprawdzałem, niema. Nawet to dej studni jakby próbowałem zajrzeć ale nie da się wejść. Co do tuneli, to jak wejdzie się do tunelu to znacznik na mapce zmienia się na ''na tej samej wysokości'' ale wskazuje, jak można się domyśleć, na ścianę. A spolszczenia nie instalowalem, jestem zwolennikiem grania w oryginalnym języku, chyba że jest to naprawdę dobra polonizacja, np. w stylu Baldur''s Gate;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Stalku polonizacja też dobra, rosyjskie głosy z nałożonym polskim lektorem (Mirosław Utta) robią swoje :), prawie jak film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 15:07, igor8472 napisał:

A Stalku polonizacja też dobra, rosyjskie głosy z nałożonym polskim lektorem (Mirosław
Utta) robią swoje :), prawie jak film.


Dokładnie. Polonizacja jest bez zarzutu. Jest to jeden z tych dużych plusów tej gry, która trzyma klimat. Składają się na to dobry lektor i rosyjski i ukraiński język w tle. Do tłumaczonego tekstu też nie ma co się przyczepić.
Btw. Oryginalna wersja językowa to z tego co wiem to właśnie język rosyjski a nie angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 09:16, Duddits napisał:

Kojarzy ktoś jakieś książki z serii Stalkera. Przypadkiem natknąłem się na tą fotkę.

kto jest autorem tych ksiazek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 17:50, Eregion napisał:

kto jest autorem tych ksiazek??


Alexei Bobl, Andrew Levitsky, Leo Zhakov, Siergiej Nedorub, Wiaczesław Shalygin, Roman Glushkov, Vasili Orekhov i kilku innych. A skąd ja to wiem? Ano stąd: http://stalker-book.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 18:08, Duddits napisał:

> kto jest autorem tych ksiazek??

Alexei Bobl, Andrew Levitsky, Leo Zhakov, Siergiej Nedorub, Wiaczesław Shalygin, Roman
Glushkov, Vasili Orekhov i kilku innych. A skąd ja to wiem? Ano stąd: http://stalker-book.com/

no fajnie fajnie ale po rosyjsku to ja za duzo nie zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 18:18, Eregion napisał:

no fajnie fajnie ale po rosyjsku to ja za duzo nie zrozumiem


Wystarczy jakbyś wpisał adres strony w Google i włączył ją przez translator: http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&u=http://stalker-book.com/&ei=-B__SfCHEcOIsAaKwo3PBA&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dstalker%2Bbook%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_ru%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DG%26as_qdr%3Dall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 19:05, Duddits napisał:


geniusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się wydostać z labX16? Jakby ktoś nie pamiętał to tam gdzie wyłącza się emiter psioniczny. Nie da się wrócić tędy którędy w to miejsce przybyłem bo do drabiny nie sięgam... A ani znacznik na mapie, ani dziennik nic w tej kwestii nie pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 20:27, misioo napisał:

Jak się wydostać z labX16? Jakby ktoś nie pamiętał to tam gdzie wyłącza się emiter psioniczny.
Nie da się wrócić tędy którędy w to miejsce przybyłem bo do drabiny nie sięgam... A ani
znacznik na mapie, ani dziennik nic w tej kwestii nie pomagają...

Kawałek za ciałem Ducha, tam gdzie natykasz się na Kontrolera, w rogu pomieszczenia, jest taka dziura w podłodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować