Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2007 o 18:21, Misiek690 napisał:

Jeżeli te wymagania sprzętowe podane w Cd-Action są prawdziwe to wygląda na to, że sobie pogram
w ta grę :D



Niestety chyba są fałszywe,pare stron wczesniej ktos zapodal wywiad z tworca gry który podał o wiele wyzsze wymagania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem w tych czasach sztuka optymalizacji robi cuda, aczkolwiek coś te wymagania faktycznie coś za małe, powinny być takie w okolicach Half Life 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może przez ten długi czas produkcji silnik gry został tak zoptymalizowany, że rusza płynnie nawet na słabych kompach? Takie przeciwieństwo Gothic''a 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:56, Ubq napisał:

Czy ja wiem w tych czasach sztuka optymalizacji robi cuda, aczkolwiek coś te wymagania faktycznie
coś za małe, powinny być takie w okolicach Half Life 2

Musisz wiedzieć, że screeeny masz najnowsze, czyli pod DX 9. Tam też masz inny sprzęt pod wymagania minimalne. To, że w jakimś piśmie pisze, że gra pójdzie na grafice 32 MB traktuj jako przekomarzanie danego recenzenta. Inni podają jakieś wymagania (vide wydawca) a inni patrzą na dane z danego czasopisma. Potem się dziwią niektóre osoby, że im gra nie działa "bo w piśmie były inne wymagania".
KannX ----->

Dnia 06.03.2007 o 19:56, Ubq napisał:

A może przez ten długi czas produkcji silnik gry został tak zoptymalizowany, że rusza płynnie nawet na słabych kompach? Takie przeciwieństwo Gothic''a 3 :)

Nie było (chyba) Twoim zamiarem porównanie gry z kiczem. Nie porównuj FPS''a z gównianym hack''n''slash''em jakim jest G3. Nie ten rodzaj gry. Jak już chcesz porównywać to porównuj to do innych gier FPS. FPS a Action-cRPG to dwie różne kategorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj FPS''a z gównianym hack''n''slash''em

Dnia 07.03.2007 o 01:08, Vormulac napisał:

jakim jest G3.

Do G3 mam sporo zastrzeżeń , ale pogląd jaki reprezentujesz , delikatnie pisząc , jest mocno przesadzony.Gry mogą się podobać lub nie , ale określenie "gówniane" może urazić tych , którzy daną grę cenią i lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 12:40, KrzychW napisał:

...

Fakt, poniosło mnie jak tamto pisałem.
Przepraszam jak kogoś uraziłem swoją wypowiedzią.

Oficjalna strona developera wrzuciła dzisiaj nowe fotki:
1. "Snorks on the offensive."
2. "Chernobyl landscape."

20070307125755

20070307125837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, S.T.A.L.K.E.R. zamówiony. :D Co do wymagań mój kompek spełnia je (te z CDA) z wieeeelką nawiązką. :D A ktoś wie, kiedy dokładnie będzie polska premiera? Tzn. wiem, że w kwietniu, ale którego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek dla Stalkerowców. :)

1. Kartka z kalendarza z zaznaczonym dniem oznaczającym premierę gry.
2. Ekwipunek w wersji podstawowej. Ciekawe ile voltów ma gorzałka - 40% czy więcej...
3. Kącik muzyczny.

20070308000446

20070308000549

20070308000612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 00:11, Vormulac napisał:

2. Ekwipunek w wersji podstawowej. Ciekawe ile voltów ma gorzałka - 40% czy więcej...

Jeżeli jest to gorzałka dla nie znających strachu przed promieniowaniem twardzieli , to musi mieć co najmniej 70%.Zwłaszcza , że chodzi o twardzieli ze wschodu , a tam , jak wiadomo , na 40% to piwo bezalkoholowe się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wymagań to rzeczywiście mogą być takie bo gra ma obsługiwać DirectX w wersji 8.1. W Call of Duty 2 też jest możliwość włączeni nawet trybu DirectX7. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:06, Misiek690 napisał:

Wracając do wymagań to rzeczywiście mogą być takie bo gra ma obsługiwać DirectX w wersji 8.1.
W Call of Duty 2 też jest możliwość włączeni nawet trybu DirectX7. :)


Kurcze mogliby puścić jakieś demo, zeby rozwiać wszelkie wątpliwości. A tak to trzeba az do końcówki kwietnia czekac ... jeszcze ponad miesiąc conajmniej :-/. I też nie wiadomo, czy gra ruszy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 13:23, mati22222 napisał:

Jakie są rozsądne wymagania stalkera? Pogram na min. średnich detalach na Athlonku 3200(2Ghz)
1Gb ramu i Geforce 7600gt?


Pograsz pograsz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 12:59, Vormulac napisał:

Oficjalna strona developera wrzuciła dzisiaj nowe fotki:
1. "Snorks on the offensive."
2. "Chernobyl landscape."


Pierwszy lepszy od FEAR, drugi lepszy od HL2!! Wygląda naprawdę bardzo dobrze!

Sorki że dwa pod rząd, ale dopiero teraz zauważyłem te screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować