Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Przede wszystkim mając broń używaj trybu pojedynczego strzału, broń się dużo wolniej niszczy a tym samym łatwiej headshoty zasadzać czy. Następnie staraj się zbierać wszystkie artefakty, niezła kasa z nich jest. Jeżeli jakiś mutant zostawi po sobie jakąś część ciała, nie sprzedawaj jej owe części najczęściej potrzebne się do questów na początku lub w połowie gry. Jeżeli chodzi o sprawy techniczne nie dawaj wszystkich opcji na full, bo różnicy w wyglądzie nie ma a w wydajności jest spora tzn mniejsza. Więc np taki "Widziany obszar" ustaw na 50%, bo różnica między 50% a 100% jest nie zauważalna a 100% bardzo spowalnia system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:31, donaan napisał:

> Zrobił ktoś z Was zakończenie z nieśmiertelnością? Jeśli tak, to niech napisze jak tego
dokonał.
> Będę wdzięczny :D
Trzeba mieć reputacje pomiędzy -1000 a 1000, generał Voronin i Lukash muszą żyć ;]
I musisz mieć kasy poniżej 50k


To wiem, ale zastanawia mnie jak mam sobie sprawdzić te punkty reputacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
ja akurat nie uzywam pojedynczego strzału bo jak blisko mnie bedzie kolo i zacznie mi klatkwoać to sory ale heda wtedy ciezko jest strzelić ;)
przy dobrej płynności bardzo łatwo hedy przychodza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę ;] , jakbym poszedł do monolitu to by by było po sprawie a na prawdziwe zakończenie to trzeba się pomęczyć.
To wybijanie od 1,5h monolitu w exoszkieletach zaczyna być wkurzające ;] a jak patrze ile portali zostało to aż ręce opadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 15:23, donaan napisał:

Ja nie mogę ;] , jakbym poszedł do monolitu to by by było po sprawie a na prawdziwe zakończenie
to trzeba się pomęczyć.
To wybijanie od 1,5h monolitu w exoszkieletach zaczyna być wkurzające ;] a jak patrze ile portali
zostało to aż ręce opadają....

ja dopiero od 3 dni lekko pchnałem fabułę idę dopiero wyłączyć mózgo zwięglacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ukończyłem grę ;]
Trochę szybko poszło w ogóle lubię tą grę za to że można chodzić sobie ile wlezie albo w trybie natychmiastowym skończyć grę.
Trochę dziwne zakończenie, zielona trawka i spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 16:34, donaan napisał:

Jeśli jesteś w czerwonym lesie to już się nie wracaj nie ma po co ;] oczywiście jeśli masz
przy sobie koło 200 naboi.

a dla czego mam sie nie wracać ?

no i stało się mój ulubiony karabinek ma troche poniżej 50% wytrzymałości :( znajdę gdzieś taki 2 ? znalazłem też ten gp36 (jakoś tak) kurde jakie to fajnie celne ;)

wyłączyłem ten mozgo zwęglacz i miałem sen i widziałem spełniacza życzeń, oraz jak bohater wstał usłyszałem chodż mam wszystko to co ci potrzeba stalkerze. Czy ja jestem już przy końcu gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 15:23, donaan napisał:

Ja nie mogę ;] , jakbym poszedł do monolitu to by by było po sprawie a na prawdziwe zakończenie
to trzeba się pomęczyć.
To wybijanie od 1,5h monolitu w exoszkieletach zaczyna być wkurzające ;] a jak patrze ile portali
zostało to aż ręce opadają....


A) do monolitu dostać się nie można
B) wyrzyna on wszystko, co nie jest z monolitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:34, Iroks1 napisał:

> Jeśli jesteś w czerwonym lesie to już się nie wracaj nie ma po co ;] oczywiście jeśli
masz
> przy sobie koło 200 naboi.
a dla czego mam sie nie wracać ?

no i stało się mój ulubiony karabinek ma troche poniżej 50% wytrzymałości :( znajdę gdzieś
taki 2 ? znalazłem też ten gp36 (jakoś tak) kurde jakie to fajnie celne ;)

wyłączyłem ten mozgo zwęglacz i miałem sen i widziałem spełniacza życzeń, oraz jak bohater
wstał usłyszałem chodż mam wszystko to co ci potrzeba stalkerze. Czy ja jestem już przy końcu
gry ?


mają go wolnościowce ( jest też w wagonie koło ich bazy, w skrytce), a jeszcze więcej mają żołnierza monola w mózgozwęglaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monolit to jakaś p*****a sekta ,ci goście doprowadzją mnie do szału... Chyba złożę im wizytę w ich bazie. Będzie "mała" rozróba... :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:49, czops napisał:

Monolit to jakaś p*****a sekta ,ci goście doprowadzją mnie do szału... Chyba złożę im wizytę
w ich bazie. Będzie "mała" rozróba... :-p


A wiesz chociaż gdzie maja bazę? :] Nie martw się, pozabijasz ich sporo pod koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek polecam w ramach podziwiania klimatu gry porównanie ze zdjęciami z Google Earth (najlepiej z tej wersji do ściagniecia,jest bogatsza on online''owej). Są zdjęcia z prawdziwej Prypeci, no i oczywiście satelitarny widok elektrowni i okolicy.
Ach i czy komuś zdarzył się taki bug: przed wejściem na stadion odgrywa sie krótki filmik pokazujący co mnie tam czeka.. tylkopotem od razu przeniosło mnie do rejonu elektrowni :(, podejrzewam ze to bug, czy to tak ma być? Ach i wyłączyło mi lektora (chyba, ze ci goscie ze smigłowców nie są dubowani).

I jeszcze jedno: czy ktos znajacy rosyjski mogłby przetłumaczyć przyogniskowe dowcipy? Coś tam łapie niby, choć puenty uciekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 18:41, Marek1995 napisał:

Jak nazywa sie ten gościu który moze robic leki z np. boar''s hooves i gdzie mogę go spotkać?

Nie ma takiego gościa. Części mutantów przydają się tylko do zadań, dlatego napisano coś dzięki czemu są coś warte.
Te co nie są związane z zadaniami możesz spokojnie sprzedawać stalkerom - np. ogon psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować