Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 09:17, Iroks1 napisał:

>

zrób to:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=4076
nastepnie to:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=4079
potem w opcjach jeszcze zmniejsz ustawienia i ciesz się płynnością ;)

ja nie powiedeziałem ze mam nie płynna gre to tak na marginesie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 09:17, Iroks1 napisał:

>

zrób to:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=4076
nastepnie to:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=4079
potem w opcjach jeszcze zmniejsz ustawienia i ciesz się płynnością ;)

dzieki bardzo:/ dales mi jakis konfig pod cytuje"naprawde stare maszyny" no bez przesady moze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AKS-74 (czyli spadochroniarska wersja AK-74) posiada - w przeciwieństwie do pierwowzoru - czarny uchwyt pistoletowy, więc wszystko się zgadza.

Nie jestem za to pewien koloru rękojeści AK-47SU, ponieważ ukazywana jest zarówno czarna jak i zwykła, "drewienkowa" wersja. Osobiście zdecydowałem się na ten pierwszy, ulepszając istniejącą teksturę.

@ morthi

Wszystko da się zrobić, a zwłaszcza ''balansować'' na skraju fikcyjnej gry i prawdziwej licencji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 10:00, danzelmario napisał:

dzieki bardzo:/ dales mi jakis konfig pod cytuje"naprawde stare maszyny" no bez przesady moze:/


to zdecyduj sie co chcesz płynność/super bajerzastą grafę poza tym co z tego ze jest tam napisane na "stare maszyny" ? tu chodzi o te co sa na minimalnych/ brak 1gb ramu

co do liftungu to tak 1 z nich ma drewniany magazynek xD
lepiej rączka drewniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 23:04, oOreVenOo napisał:

Kurcze nie chce mi się wracać do X18, poszukam jej jeszcze gdzieś. :(

pociesze cię na 100% jest w elektrowni w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można pozbyć się jakoś ograniczeń czasowych w wykonywanych misjach? Żeby ten timer nie wynosił tylko jeden dzień? Istnieje do tego jakiś mod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dokładnie o coś takiego mi chodziło, ale w jednym z komentarzy znalazłem taki tekst:

"A no-limit mod for quests will cause problems with several quests.

The better solution is to change quests to 10 days instead of 1 by changing every line that says
time = 86400
to
time = 864000
in quests in the gamedataconfigmisctask_manager.ltx file

There is a mod out there that already does this and also fixes broken quests and gives reputation to factions that should get it when you complete quests.
Azzer''s 10 Day Quest Mod

The forum thread for it is down. I''ve uploaded a copy here:
http://hosted.filefront.com/altairstalker/

If you use this file, keep in mind that once you incorporate the quest changes in the 10 day quest mod, your save games will require this task_manager.ltx file

Cheers,
altair"


Niestety opis tego: http://files.filefront.com/10_Day_Quest_Mod_by_Azzer/;7198197;/fileinfo.html jest dość ubogi na tej stronce, ale chyba wydaje się być lepszym rozwiązaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz, aby limit czasowy wynosił dziesięć dni, to czemu nie? ;)

Zawsze jakaś bardziej ''realistyczna'' alternatywa w przeciwieństwie do nieskończoności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałeś chyba cytowanego tekstu: A no-limit mod for quests will cause problems with several quests.. Dlatego zacząłem się zastanawiać, no bo co mi po modzie, który jeden problem zlikwiduje, a wywoła kilka innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zrobił syfu.
Tzn. Jedno zadanie od Powinności nie mogłem wykonać bo nie było typka w podziemiach Agropolu, ale kilka osób pisało, że też nie może wykonać tego zadania. Jednak nie wiem czy to wina moda czy bug w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 10:50, Iroks1 napisał:

> dzieki bardzo:/ dales mi jakis konfig pod cytuje"naprawde stare maszyny" no bez przesady
moze:/

to zdecyduj sie co chcesz płynność/super bajerzastą grafę

i ten konfig mi to zapewni? juz mowilem ze skorzystałę mz jednego zapodanego na forum i nic sie nei zmieniło. jak miałęm 19 fps w barze tak i mam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Grę zainstalowałem wczoraj, odpaliłem po raz pierwszy dzisiaj. Pograłem godzinkę i mnie naszły refleksje sprzętowo-wydajnościowe ^^
Gram na Athlonie 3200, 1gb ramu, gf7600gt; średnie detale, 1024x768. Czyli wymagania minimalne są daleko w tyle, a mimo to gra chodzi...niezadowalająco. Co najmniej. Dużo bardziej rozbudowany graficznie Oblivion mi hulał dużo szybciej, nie mówiąc już o kilkakrotnie krótszym czasie ładowania map. Jakieś hinty? Zmieniłem już odległość wyświetlanych obiektów i trawkę, nie zauważyłem większej poprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgraj patcha 1.001 pamiętaj że save z 1.000 nie działają na 1.0001. Następnie kliknij PPM na skrócie gry i w linijce "Element docelowy" dopisz do komendy tam na końcu " -noprefetch". Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pacz już jest ;)
Co do tego, to gdzie dokładnie mam dopisać? Mam takie coś (razem z cudzysłowem): "E:\Gry\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\bin\XR_3DA.exe". I rozumiem, że tam jest spacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 12:33, qrczak90 napisał:

Pacz już jest ;)
Co do tego, to gdzie dokładnie mam dopisać? Mam takie coś (razem z cudzysłowem): "E:\Gry\THQ\S.T.A.L.K.E.R.
- Shadow of Chernobyl\bin\XR_3DA.exe". I rozumiem, że tam jest spacja?


Do elementu docelowego.
A co do twojej konfiguracji to prawdę mówiąc nie wiem w czym leży problem. Ja mam Intel Core 2 E6300 (1,86 GHz), GeForce 6600 (256mb), 1GB RAM (DDR2) i też gram na średnich detalach w 1024 x 768 i w ogóle mi się nie tnie (i jeszcze nie ściągnałem patcha :P). Na razie jestem w Prypeci i miałem tylko jedną sytuację gdzie przez chwilę mi się zacinało - w X16 tam gdzie trzeba wejść po schodach do góry i wyłączyć ten reaktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować