Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Szykuje się niezły mod do trybu multiplayer - Desolation. Małe info ze strony twórców na temat moda:

"A total conversion for S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Set in the heart of modern-day battlefield, Eastern Europe.
Desolation is an infantry-based combat game that encourages the use of teamwork to formulate strategies to achieve objectives and targets. Our aim is to create a realistic tactical shooter using the latest X-Ray Engine technology. This includes a new type of gameplay, stunning visual effects, and various elements that will recreate a realistic combat experience.
Desolation directly puts you in a post-modern conflict between Russia and the United States, the birth of the final showdown that is long overdue since the end of the Cold War. Fight intense battles throughout Eastern Europe to regain control of economic and strategic interests in the region while in the desperate struggle to avoid a nuclear war.
Key Features:
• 5 playable classes, with customizable style system [Special Forces/Recon, Engineer, Assault, Support, and Sniper - info z FAQ''u]
• Choose from 25+ infantry weapons with realistic functionality
• Squad-based action gameplay with a high level of realism
• Dynamic day & night shift on the battlefield"

Do tego dochodzi jeszcze możliwość prowadzenia samochodu transportowego, a w rozgrywkę może naraz grać 32 osoby.

Dwa arty z moda i link do strony:
http://www.desolation-mod.com/

20070430120814

20070430120828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 07:57, Iroks1 napisał:

> Multiplayer - ino jo mom rewia łyżwiarzy połączono z bandą magów przemieszczających sie
wyłącznie przy uzyciu czaru ''teleport''

słyszałeś o czymś takim jak lagi? albo doczyty? z tąd masz takie cuda ;) do pingu 120 da się
grać powyżej radzę zagrać juz tylko w strategie (mmo odpadają tam też jest potrzebna duza szybkość
reakcji)

nie fandzol mi o lagach, ping 60, COD2 chodzi miodzio, wszystko inne tyz, ino stalker porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodać pojazdy i mamy następnego Battlefielda :)
A mod zapowiada się bardzo ciekawie... pewnie na 1.001? Ja wolę 1.0 do singla (nie ma wielu błędów a jest łatwiej) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłby ktoś z Was pomóc mi w temacie "wyłączenia mózgozwęglacza" ?? Wszedłem do tunelu, wytłukłem wszystkich ale zadnej dźwigni nie ma :( hm... może czegoś wcześniej nie zrobiłem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dźwignia, musisz ją tylko znaleźć. Nie potrafię tego wytłumaczyć na początku zejdź po schodach na niższy poziom i tam kieruj się na koniec pomieszczeń z takimi wielkimi kotłami, zbiornikami itp. Tam gdzieś będzie dźwignia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko do tych co skończyli grę lub są na jakimś zaawansowanym etapie. Ile ta gra zajmuje Wam miejsca na dysku twardym. U mnie tuż po zainstalowaniu jakieś 5 GB. W wymaganiach jest napisane, że potrzeba minimum 10 GB. No właśnie... Czy podczas gry są dekompresowane jakieś pliki i potem wzrasta ilość zajętego miejsca, czy też pozostaje taka jak po instalacji, bo nie wiem czy mam rezerwować te dodatkowe 5 GB? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 5,58GB, prawdopodobnie 10GB wymagane jest do płynnego chodzenia gry, jest potrzebna przestrzeń, również możliwe że podczas gry, sama gra tworzy jakieś pliki lub coś jest skompresowane stąd wymóg 10GB. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do pROgraczy.Posiadam kobinezon Seva Suit(jeden z lepszych w grze),jestem w miescie Prypec a moj kombinezon jest w stanie ponizej przeciatnej rozzypuje sie gdzie moge znalesc taki sam kombinezon ew lepszy zeby tyllko nie trzebabylo sie wracac do Jantaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet instalując potrzeba 10gb mimo że zainstalowana gra zajmuje ok 5gb, dodatkowo dopiero jak ustawiłem plik stronicowy na 4gb dopiero nie miałem na czerwono przy instalacji pliku wymiany, widoczne te coraz szybsze doczyty wrzucają na dysk jakieś pliki bo tak moim zdaniem po 12 h ciągłego grania gra prawie wogóle nie będzie nic już wczytywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się znaleźć go ale nie wiem gdzie, inaczej nie pamiętam. W Pyrpeciu możesz znaleźć Wojskowy Pancerz bardzo dobry, porównywalny do SEVA w pokoju gdzie znajdujesz dekoder i papier jest on na łóżku, również w mieście jest kilka Exoskeletonow ale nie jestem wstanie podać dokładnej lokalizacji ponieważ one znajdują się w skrytkach na terenie miasta. Przeszukuj zwłoki zabitych, powinni mieć info o skrytkach w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się rozpisywać, więc pokrótce. Jestem na samym początku gry i nie mam pojęcia jak się mam dostać na wysypisko (tam mnie skierował facet, którego uratowałem, to chyba jedno z głównych zadań). Wejścia broni dwóch pr0 z karabinami, podczas gdy ja mam tylko pistolet i shotguna...
I drugie pytanie - czy jest jakaś możliwość wejścia w środek anomalii i przeżycia? Bo zauważyłem jakąś błyskotkę, ale nie mam jej jak wydostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:51, qrczak90 napisał:

Wejścia broni dwóch pr0 z karabinami, podczas gdy ja mam tylko pistolet i shotguna...

To ich zabij. :) Shotguna do ręki i szarżuj na nich, albo weź pistolet, schowaj się za jakimś drzewem i strzelaj z dalszej odległości. Jak będziesz miał mało hp wciskaj " [ " (skrót klawiszowy do apteczki) albo " ] " (bandaże).

Dnia 30.04.2007 o 16:51, qrczak90 napisał:

I drugie pytanie - czy jest jakaś możliwość wejścia w środek anomalii i przeżycia? Bo zauważyłem
jakąś błyskotkę, ale nie mam jej jak wydostać...

Zależy od tego jaki masz kombinezon. Spróbować zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miszcze mam do was pytanko. Kiedy jestem w Dolinie Mroku w podziemiach labolatorium i zabrane mam dokumenty ze stołu to polgreisty (czy cuś innego) zamykają drzwi. Jak się z tamtąd wydostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 17:20, Kalkulator12 napisał:

Miszcze mam do was pytanko. Kiedy jestem w Dolinie Mroku w podziemiach labolatorium i zabrane
mam dokumenty ze stołu to polgreisty (czy cuś innego) zamykają drzwi. Jak się z tamtąd wydostac?


Po pomieszczeniu będzie latało takie... ee... takie świecące "coś" (a właściwie palące się). Musisz to coś znaleźć i "zabić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie dot. X18 (noob question, ale nie wiem co robić). Na samym początku obrywam skrzynkami w łeb, wszystko ładnie. sprawdzam te 2 ciemne pokoje (coś na mnie ryczy), w jednym jest "jacuzzi" z czymś nieprzyjemnym, a z korytarza wyłazi snork. Przypomina mi kolegę z klasy, więc z radością wywalam mu serię w te krzywe zęby. A dalej... mam elegancką anomalię na całej szerokości przejścia, a w pokoiku lata sobie płomień. Czytałem, żeby w to strzelać, ale chyba to nie to "latające cuś" o którym się mówiło chodzi. Żeby nie było, że się nie starałem - 500 naboi z AK74 i 8 granatów nic nie dało... Mam "na chama" przebiec przez tą anomalię? Rzuciłem śrubkę i nie wyglądało to zachęcająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pirogeist rezyduje (oraz zastawia pułapki) tylko i wyłącznie w ostatnim pomieszczeniu X18 z inkubatorami, a ten ''luźny'' płomień to po prostu pewnego rodzaju inteligentna anomalia (podobnie zresztą jak zewsząd nadlatujące przedmioty, które lewitują nawet bez ingerencji Poltergeistów [sprawdzone]).
Najlepiej nie wchodź do tej salki bo i tak nic ciekawego tam nie znajdziesz (co najwyżej mnóstwo skrzynek do utylizacji oraz jedno ciało lekkomyślnego Stalkera), a jedynie nadpsujesz sobie zdrówko i pancerz.

Jeżeli zaś chodzi o Spalacze na posadzce korytarza; rzucaj przed siebie śrubami i omijaj buchające płomienie.

@ heyboy

Mika lubi pojawiać się w podziemiach Agropromu i na terenie Jantaru (nie wspominając już o występujących tu i ówdzie skrytkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować