Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 21:27, maniek515 napisał:

czemu w STALKER nie ma niewiast?!


Bo twórcy ich tam nie umieścili. Zona jest nieprzyjazna dla ludzi a w szczególności dla słabszej płci :P Może mieli stereotyp kobiety co w domu urzęduje. Jest porzadna i takie tam. A w Zonie większość to kryminaliści !! Co kobieta miała by tam robic :D Szukać Korali (mamy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:28, morthi napisał:

ciekawe... ja zawsze myslalem ze te ilizje sa generowane przez mozgozweglacza gdyz po
jego wylaczeniu ustaly :P


No cóż, przynajmniej tak tu wyczytałem http://stalker.heroesradio.com/Animals_Mutants.php
pod hasłem Chernobyl Dog :]
Może po wyłączeniu Mózgozwęglacza po prostu przestają się tam spawnować te nibypsy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:34, Outlander-pro napisał:

> ciekawe... ja zawsze myslalem ze te ilizje sa generowane przez mozgozweglacza gdyz
po
> jego wylaczeniu ustaly :P

No cóż, przynajmniej tak tu wyczytałem http://stalker.heroesradio.com/Animals_Mutants.php
pod hasłem Chernobyl Dog :]
Może po wyłączeniu Mózgozwęglacza po prostu przestają się tam spawnować te nibypsy ?



Tez mysle ze iluzje wytwarza mozgozweglacz.
Chodzi mi o biale nibypsy, ktore mozna spotkac zaraz na poczatku czerwonego lasu, kolo wraku helikoptera, razem ze swora innych psow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:31, Kerigun napisał:

> czemu w STALKER nie ma niewiast?!

Bo twórcy ich tam nie umieścili. Zona jest nieprzyjazna dla ludzi a w szczególności dla
słabszej płci :P Może mieli stereotyp kobiety co w domu urzęduje. Jest porzadna i takie
tam. A w Zonie większość to kryminaliści !! Co kobieta miała by tam robic :D Szukać Korali
(mamy :P)


Hehe, nawet w Kordonie moża spotkać kolesia i jest bodajże opcja dialogowa "Co tu robisz ?"
A on odpowiada że go żona z domu wygoniła i że tu się ukrywa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:42, Outlander-pro napisał:

Hehe, nawet w Kordonie moża spotkać kolesia i jest bodajże opcja dialogowa "Co tu robisz
?"
A on odpowiada że go żona z domu wygoniła i że tu się ukrywa xD


To mogli by ją dać. Jako bandyta, ekspert z egzo i wałkiem do ciasta :D Goniła by biednych stalkerów i wyganiała z zony by do żon wrócili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:42, Outlander-pro napisał:

> > czemu w STALKER nie ma niewiast?!

Dnia 02.03.2008 o 21:42, Outlander-pro napisał:

Hehe, nawet w Kordonie moża spotkać kolesia i jest bodajże opcja dialogowa "Co tu robisz
?"
A on odpowiada że go żona z domu wygoniła i że tu się ukrywa xD


Przeglądając notatnik znalazłem opis , coś w stylu "zobaczyłem ją, wyłoniła się z Zony", nie wiem czego on konkretnie dotyczył, niemniej na pewno chodziło o kobietę. Eh, może to taki sobie wybryk autorów. Swoją drogą watpie by coponiektóre kobiety wbiły się w stroje typu SEVA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:52, Wintesun napisał:

Przeglądając notatnik znalazłem opis , coś w stylu "zobaczyłem ją, wyłoniła się z Zony",


Może chodziło o jakąś anomalie ? Poświatę ? :P Wiesz... W sumie jak by popatrzeć na niektóre kobiety to można jak najbardziej nazwać je "anomaliami", a w szczególności ich wieczne histerie i awantury. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe nowy rodzaj przeciwnika, mutant - Babochłop !
Opis: dziwne stworzenie, przypominające trochę gospodynię domową, co może na to wskazywać obecność wałka w ręku, jednak postawa oraz budowa ciała wskazuje na dotkliwą mutację. Prawdopodobnie właścicielka Korali Mamy
xP
Joke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak... Idź do sklepu z kobietą, niechaj wypatrzy ładnego ciucha i nie daj Boże nie kup jej go. To 2m kwadratowe blisko niej staną się Zoną a ona sama nie miłym Poltergeistem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:27, maniek515 napisał:

czemu w STALKER nie ma niewiast?!

Jako pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że kobitki pojawią się w prequelu - S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky. Z drugiej strony ciekawostką jest, że nie ma żadnego moda dodającego kobiety. Wszystko jest - wszystko oprócz tego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj przechodzę Stalkera od nowa, właśnie przemierzałem podziemia aby znaleźć kryjówkę Strieloka, aż w pewnym momencie natknąłem się na anomalie "elektor". Skończyło się to tym, iż w moim plecaku znalazło się 2x Blask Księżyca, 5x Błysk oraz 1x Świecidełko + Jeżowiec itp itd. Ogólnie po odnalezieniu tej anomalii w tunelach pojawiło sie mnóstwo innych artefaktów, których wcześniej tam nie było aż do odnalezienia tej anomalii. W sumie cieszę się bo mam na sobie 2x Błysk i pasek wytrzymałości przy sprincie nigdy mi nie spada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:47, oOreVenOo napisał:

Od wczoraj przechodzę Stalkera od nowa, właśnie przemierzałem podziemia aby znaleźć kryjówkę
Strieloka, aż w pewnym momencie natknąłem się na anomalie "elektor". Skończyło się to
tym, iż w moim plecaku znalazło się 2x Blask Księżyca, 5x Błysk oraz 1x Świecidełko +
Jeżowiec itp itd. Ogólnie po odnalezieniu tej anomalii w tunelach pojawiło sie mnóstwo
innych artefaktów, których wcześniej tam nie było aż do odnalezienia tej anomalii. W
sumie cieszę się bo mam na sobie 2x Błysk i pasek wytrzymałości przy sprincie nigdy mi
nie spada. :)


Tez to tam znalezłem. Ogólnie tam te Elektro zawsze jest i ciągle działa. Można się obłowić i mieć mega sprint :D Do tego trzy Kryształy i nic nie potrzebujesz od promieniowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:47, oOreVenOo napisał:

Od wczoraj przechodzę Stalkera od nowa, właśnie przemierzałem podziemia aby znaleźć kryjówkę
Strieloka, aż w pewnym momencie natknąłem się na anomalie "elektor". Skończyło się to
tym, iż w moim plecaku znalazło się 2x Blask Księżyca, 5x Błysk oraz 1x Świecidełko +
Jeżowiec itp itd. Ogólnie po odnalezieniu tej anomalii w tunelach pojawiło sie mnóstwo
innych artefaktów, których wcześniej tam nie było aż do odnalezienia tej anomalii. W
sumie cieszę się bo mam na sobie 2x Błysk i pasek wytrzymałości przy sprincie nigdy mi
nie spada. :)


O, ciekawa rzecz :) Gram w Stalkera od niedawna i szkoda, że się o tym nie dowiedziałam jak byłam na początku gry (teraz jestem w Czerwonym Lesie, właśnie wyłączyłam Mózgozwęglacz), to bym się wzbogaciła o trochę artefaktów :P Może jak będę przechodziła drugi raz, to wypróbuję to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:47, oOreVenOo napisał:

Od wczoraj przechodzę Stalkera od nowa, właśnie przemierzałem podziemia aby znaleźć kryjówkę
Strieloka, aż w pewnym momencie natknąłem się na anomalie "elektor". Skończyło się to
tym, iż w moim plecaku znalazło się 2x Blask Księżyca, 5x Błysk oraz 1x Świecidełko +
Jeżowiec itp itd. Ogólnie po odnalezieniu tej anomalii w tunelach pojawiło sie mnóstwo
innych artefaktów, których wcześniej tam nie było aż do odnalezienia tej anomalii. W
sumie cieszę się bo mam na sobie 2x Błysk i pasek wytrzymałości przy sprincie nigdy mi
nie spada. :)


Masz na myśli elektro co jest tuż przy wejściu co pokazuje Kret ? Takie że jest korytarz i co chwila wali po całym korytarzu ? To tam są artefakty ? Przecież tam nawet przejść się chyba nie da xD
Aha, słąbo się znam na nazwach artefaktów, bo jeszcze początkujacy jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:27, Outlander-pro napisał:

...


przejsc sie da bez problemu chocby w sevie i z bateria przy pasku. ale artefaktow tez tam zadnych nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to elektro jest w podziemiach niedaleko skrytki Strieloka, przejść się da ale sekwencja pojawiania się "piorunów" jest lekko zawrotna i trzeba wyczuć moment oraz z odpowiedniej strony wejść. Bo fakt zaraz po wejściu do kanałów niedaleko jest ta anomalia ale z tamtej strony nie wejdziesz, trzeba iść na około w końcu po schodkach wyjść i tam będzie przejście w ścianie do tej anomalii, ogólnie opłaca się to zrobić jak pisałem łup ceny, a w konsekwencji daje nie ograniczoną wytrzymałość. Biegam jak głupi. :P

@Noirr

Ja przeszedłem w "pancerzu" bandytów więc jednym słowem w syfie bez żadnej baterii, po prostu trzeba obejść tą anomalie od tyłu i z tamtej strony się zakraść. Hmm jeżeli Ty nic nie miałeś to znaczy, iż respown artefaktów jest losowy ?

Pytanie... Gdzie dokładnie znajdę DUSZE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 23:02, oOreVenOo napisał:

...


hehe no ja mowilem o wejsciu od frontu:) dusze masz napewno w garbage na zachod od parkingu, na ktorym musisz bronic kilku swoich. bedze tam sporo anomalii, 2 soule, 2 meat chunki i stone blood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:28, Noirr napisał:

> ...

przejsc sie da bez problemu chocby w sevie i z bateria przy pasku. ale artefaktow tez
tam zadnych nie widzialem

najwyraźniej wpadłeś tam tylko raz, ja tam wpadam kilka rzazy, bo najpierw do zgarnięcia są Błyski, a później nawet Blaski Księżyca. To jest jednao z takich miejsc gdzie na bank respawnują sięatrefakty typu elektro, jednak najwyraźniej zależne jest to od naszych postępów w grze (fabuła) bo nie wystarczy wpadać tam co kilka/nascie dni.

BTW A wiecie dla przykładu, że w ciemnym, pełnym Elektro pasażu w Dziczy (tym z karabinem rodowym) możemy obok kontenera z Freemanem znaleźć Błonę? Ciekawy artefakt, cenny ale w praktyce do niczego się nie przydaje, co oczywiście tłumaczy fakt, że nie dostaniemy na niego zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Inferno Modzie jest artefakt który potrafi naprawiać broń i pancerz , ale jak go użyć ???
Trzymam go ale nie da się aktywować , wyrzucam też się nic nie dzieje .......

20080304084558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować