Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2008 o 13:02, hunter22 napisał:

Szczerze mówiąc to za bardzo nie wiem, pierwszy raz bawię się z modami do Stalker i mam
niemałe problemy...

Ja też pierwszy raz mam styczność z modami, ale problem pojawia się już ze ściągnięciem patcha. Ściągam go z prędkością...1-3 KB/s. Serwery gramu nie są chyba zbyt szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 13:06, Radykał napisał:

Ja też pierwszy raz mam styczność z modami, ale problem pojawia się już ze ściągnięciem
patcha. Ściągam go z prędkością...1-3 KB/s. Serwery gramu nie są chyba zbyt szybkie.


Z serwera gramu nie warto ściągać, ja osobiście nic nie ściągam z gramowych serwerów, patchy i innych plików lepiej szukać gdzie indziej.

Co do patchy do Stalkera:

Sciagnij stąd http://stalker.filefront.com/files/Stalker/Official_Releases/Patches;3796 szukaj "polish patch", bo chyba masz polska wersję gry, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 13:27, Radykał napisał:

Od razu szybciej. :) Wersję mam oczywiście polską (kinową).


Wiadomo, że szybciej :)

Ogólnie na tej stronce znajdziesz wszystko do Stalkera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 13:02, hunter22 napisał:

...


skasowales plik localization.ltx? pisalem o tym wczesniej. SMM nie jest potrzebny do instalowania modow, sam go nigdy nie uzywalem i jakos wszystko mi piknie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2008 o 20:18, oOreVenOo napisał:

Przede wszystkim chyba repair mod ale pamiętaj żeby instalować go na wersję gry 1.004,
na 05 prawie zawsze nie działa i powoduję wywalanie gry do windowsa przy robieniu load
game/quick load.


A jednak jest prosty sposób by repair mod działał pięknie, ślicznie na 05. Wystarczy wyedytować plik system.ltx i zmienić tam jedną wartość z 6 na 7 i sejwyy się nie psują i wszystko działa jak należy.
Dzięki morthi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 14:14, Noirr napisał:

skasowales plik localization.ltx? pisalem o tym wczesniej. SMM nie jest potrzebny do
instalowania modow, sam go nigdy nie uzywalem i jakos wszystko mi piknie chodzi


Już nie będę tu pisać co robiłem źle, heh ważne że sobie poradziłem i wszystko działa... ale i tak poszukam jeszcze jakiś modów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:55, Wintesun napisał:

Kiedy mam iść do tych piwnic gazpromu spotkać się z pewną osobą aby uzyskać prawdziwe
zakończenie? Czy muszę jeszcze jakieś dodatkowe questy wykonać aby je ujrzeć?

Po rozmowie z Przewodnikiem musisz spotkać się w podziemiach Agropromu z Doktorem. Z tego co pamiętam - wtedy gdy odnajdziesz ciało Ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:55, Wintesun napisał:

Kiedy mam iść do tych piwnic gazpromu spotkać się z pewną osobą aby uzyskać prawdziwe
zakończenie? Czy muszę jeszcze jakieś dodatkowe questy wykonać aby je ujrzeć?


Po spotkaniu jak już będziesz w Prypeci to musisz znaleźć pokój z dekoderem i go zabrać (znajdziesz też wojskowy pancerz). Potem w Elektrowni nie idziesz do spełniacza życzeń tylko szukasz innego przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:30, Kerigun napisał:

> Kiedy mam iść do tych piwnic gazpromu spotkać się z pewną osobą aby uzyskać prawdziwe

> zakończenie? Czy muszę jeszcze jakieś dodatkowe questy wykonać aby je ujrzeć?

Po spotkaniu jak już będziesz w Prypeci to musisz znaleźć pokój z dekoderem i go zabrać
(znajdziesz też wojskowy pancerz). Potem w Elektrowni nie idziesz do spełniacza życzeń
tylko szukasz innego przejścia.


Ten cały pokój w Prypeci będzie oznaczony strzałką, tak jak główne miejsca docelowe fabularnie w S.T.A.L.K.E.R.Z.E. czy znowu trzeba będzie samemu szukać? Chodzi mi o mini mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bedzie oznaczone ale niedokladnie - tj hotel ma troche korytarzy i bedziesz musial znalezc ten pokoj :) ale nie jest to zbyt trudne (szczegonie w dzien ew wieczorem - w nocy jest juz gorzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem moda "super groza"... chwile pograłem i jednak "wyrzucę" tą broń. Biegając po Zonie z tą pukawką, gra sie tak jak by się na czitach jakiś grało :P

I dziś będę dalej jakiś modów szukać :P


P.S. który mod dodaje full fantów handlarzom?
P.S.2. a czy samochody są niezniszczalne? W pale się nie mieści co ja wyprawiałem za kółkiem a auto dalej całe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie mod Oblivion Lost i mam pytanie, jak jeździć pojazdami ? Wsiadam do jakiegoś pojazdu i na tym sie kończy, nie mogę nim jechać a nigdzie nie znalazłem opisu sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 12:10, Lucas 005 napisał:

Zainstalowałem sobie mod Oblivion Lost i mam pytanie, jak jeździć pojazdami ? Wsiadam
do jakiegoś pojazdu i na tym sie kończy, nie mogę nim jechać a nigdzie nie znalazłem
opisu sterowania.


Musisz w sterowaniu poszukać słowa "włącz" i przypisac pod to dowolnie wybrany przez ciebie klawisz... i tym klawiszem odpalisz silnik i bedzie jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 12:15, hunter22 napisał:

Musisz w sterowaniu poszukać słowa "włącz" i przypisac pod to dowolnie wybrany przez
ciebie klawisz... i tym klawiszem odpalisz silnik i bedzie jazda :)


No o to mi właśnie chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam iż przy instalacji miałem na czerwono pole Page Site czy jakoś tak..
Pisz:
Fehler
Die Page-Datei ist deaktivert oder die datigroBe reicht nicht aus.
Um zu funktioneren braucht das Spiel eine Page-Datei von mindestens 2GB.
Bitte die Systemkonfiguration anpassen, bevor das Spiel erneut gestarted wird.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować