Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2008 o 16:11, lukasz11111 napisał:

No coś się właśnie nie chcą otworzyć :( Jest godzina ok 20, może to przez czas?

No to nie wiem dlaczego. Godzina raczej nie ma z tym nic wspólnego, mi się nigdy nie zdarzyło, żebym nie mógł wejść do Handlarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 16:15, Radykał napisał:


> No coś się właśnie nie chcą otworzyć :( Jest godzina ok 20, może to przez czas?

No to nie wiem dlaczego. Godzina raczej nie ma z tym nic wspólnego, mi się nigdy nie
zdarzyło, żebym nie mógł wejść do Handlarza.


A może po prostu kolega ma pirata ..........

Dużo osób miało z tym problem , wina była uszkodzonego pliku .exe cukierka , musisz się zaopatrzyć w nowy lub kup oryginała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 15:54, lukasz11111 napisał:

Napisze mi ktoś jak się dostać do tego faceta co na początku nas ratuje?
Drzewi są zamknięte i nie mogę się dostać, a czas misji kończy się za 3h.
Pomocy.

Którego faceta? Sidorowicza? Nie miałem takiego problemu, natomiast w sieci krąży mod (nie pamiętam nazwy, poszukaj w dziale modów dla Stalkera na Filefront), który usuwa ten występujący u niektórych błąd. Drzwi do Sidorowicza powinny być zawsze otwarte lub powinny dać się zawsze otworzyć niezależnie od godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chcę pograć na modzie OL i słyszałem że on ma problemy z polską wersją. Co trzeba zrobić żeby pograć na polskiej wersji gry? Z tego co pamiętam coś usunąć albo coś edytować ale nie pamiętam co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:29, lukasz11111 napisał:

NIE MAM PIRATA! Swoją drogą też nie mam polskiej wersji.
Sciągałem spolszczenie wyciągnięte z polskiej wersji gry, może w tym problem.

Czyli nagrałeś pirata na swój oryginał. Na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:23, Vormulac napisał:

> NIE MAM PIRATA! Swoją drogą też nie mam polskiej wersji.
> Sciągałem spolszczenie wyciągnięte z polskiej wersji gry, może w tym problem.
Czyli nagrałeś pirata na swój oryginał. Na jedno wychodzi.


No już nie przesadzajmy. Nagranie spolszczenia to chyba nie piractwo. Ale chociaż z drugiej strony to przecież CDP robiło spolszczenie więc jest ich własnością. No to jednak piractwo ale nie takie straszne.

Jeśli ktoś wie to proszę o odpisanie na mój post wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:23, Mezo505 napisał:

Co sądzicie o tei grze?


Wątek ma 515 stron, po 20 postów na każdej stronie, a Ty pytasz co ludzie o niej sądzą... A samemu coś napisać to nie łaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawno tu nie zaglądałem...
STALKER''a od dawna nie grałem... dowiedziałem się właśnie że mod Oblivion Lost jest bardzo ciekawy i w ogóle...
Mam więc kilka pytań.
aby mod działał dobrze jaką wersję STALKER''a muszę mieć? wersja 1.0005 ???
I czy od razu mam tego patcha zainstalować? czy najpierw 1.0003 a potem 1.0005 ???

No i tak jak pytał Irc100 czy OL działa dobrze z polską wersją gry? jeśli nie to czy da się coś zrobić?

Proszę o odpowiedz
z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2008 o 20:22, Arczir2d2 napisał:

Mam więc kilka pytań.
aby mod działał dobrze jaką wersję STALKER''a muszę mieć? wersja 1.0005 ???

Mod działa z patchem 1.0004 i 1.0005.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:23, Vormulac napisał:

> NIE MAM PIRATA! Swoją drogą też nie mam polskiej wersji.
> Sciągałem spolszczenie wyciągnięte z polskiej wersji gry, może w tym problem.
Czyli nagrałeś pirata na swój oryginał. Na jedno wychodzi.


Nie. Facet podał link do sciągnięcia pliku wyciągnietego z polskiej wersji gry, który spolszcza całą gre. To jest piractwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 20:42, lukasz11111 napisał:

Nie. Facet podał link do sciągnięcia pliku wyciągnietego z polskiej wersji gry, który
spolszcza całą gre. To jest piractwo?


Owszem. Po pierwsze, jest to ingerencja w gotowy produkt bez wiedzy i zgody twórców. Wystarczy przeczytać EULA, żeby wiedzieć, że jest to zabronione. Po drugie, ściągasz plik będący częścią produktu chronionego prawami autorskimi, co też podpada pod piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 23:13, lukasz11111 napisał:

Czyli mody łamią prawo? Bo przeciez jest to ingerencja w gotowy produkt. A jak tak to
sorki. Moge wywalić gre i ją jeszcze raz zainstalować.


Pozwól, że jeszcze raz przytoczę moją wypowiedź: jest to ingerencja w gotowy produkt bez wiedzy i zgody twórców.

Dostrzegasz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Żyje w zgodzie z "Wolnością" i "Powinnością", a jednak gdy podchodzę do magazynów wojskowych gdzie jest siedziba "Wolności" jestem przez nich atakowany :/ Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 23:30, Union Pacific napisał:

Dlaczego?


Zabiłeś któregoś z nich ? Wykonałeś jakieś zlecenie dla Powinności ? Każda pierdoła może wpłynąć na to, iż będą Cię atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 23:30, Union Pacific napisał:

Mam mały problem. Żyje w zgodzie z "Wolnością" i "Powinnością", a jednak gdy podchodzę
do magazynów wojskowych gdzie jest siedziba "Wolności" jestem przez nich atakowany :/
Dlaczego?


Nawet jeśli niechcący postrzelisz kogoś z jakiejś frakcji (np. spotkasz kilku gostków z Powinności w Dziczy, i podczas walki z najemnikami trafisz w któregoś z nich), Twoja "reputacja" u nich spadnie o jeden szczebelek (czyli z Przyjaciela na Neutralnego, a z Neutralnego na Wroga). I tłumaczenie, że to było niechcący, że tylko ten jeden raz, że już nigdy więcej, i że to nic nie znaczyło nic tu nie zmieni ;)

@Arktus

Właśnie w Magazynach możesz ją kupić, po wykonaniu zadań dla Łukasza. Ewentualnie, jeśli masz zainstalowane mody, jest też dostępna u Barmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować