Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2008 o 20:03, Union Pacific napisał:

Da się jakoś wyłączyć Zadanie Główne by nie było na radarze strzałki i wyświetlacza odległości?

Zmień sobie aktualne zadanie w PDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 23:26, Union Pacific napisał:

Próbowałem, ale nie da się głównego wątku wyłączyć.

Da się zrobić tak, że strzałka na radarze pokazuje zadanie poboczne, a nie główne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 16:02, rafekx 12 napisał:

Witam mam pytanie,co musze zrobić aby przyłonczyć się do Wolności?Dodam że jestem aktulanie
w ich głownej bazie w Magazynach wojskowych.Thx za odpowiedź

Nie ma czegoś takiego jak przyłączenie się do jakiejś frakcji. Możesz co najwyżej wykonywać dla nich zadania, za niektóre możesz dostać pancerze które są przez nie używane.

Jeżeli chcesz pracować dla wolności, sprawa jest prosta. Idziesz do Łukasza, dowódcy, i podajesz mu informację o oddziale Powinności niedaleko farmy (na pewno ich spotkałeś kiedy się pojawiłeś pierwszy raz na tym terenie)
Wtedy zostaniesz wysłany z oddziałem by ich wytępić. Jeśli ci się uda, dostaniesz kolejne zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 16:02, rafekx 12 napisał:

Witam mam pytanie,co musze zrobić aby przyłonczyć się do Wolności?Dodam że jestem aktulanie
w ich głownej bazie w Magazynach wojskowych.Thx za odpowiedź

Generalnie to powinno wystarczyć wykonywanie ich zadań przez bardzo bardzo długi czas, ale z praktyki wiem, że to za mało. Na jednym z forów czytałem ,że dodatkowo trzeba urządzić małą wojenkę w Barze i wytłuc całą ta oazę "czerwonych" z Brmanem na czele. Wtedy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powinien ci się zmienić status organizacyjny na Wolność, ale na żadne konkretne powitanie w Wolności nie licz:)
Jedyna róznica to przyjacielskie stosunki z bandytami i najemnikami. no i chora nienawiść ze strony Powinności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąć szynę "jaskółczy ogon" (a może jest ona już na jakiejś konkretnej broni) do celownika PSO-1?
I jak później zamontować ten celownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 19:05, balduran2 napisał:

Skąd wziąć szynę "jaskółczy ogon" (a może jest ona już na jakiejś konkretnej broni) do
celownika PSO-1?
I jak później zamontować ten celownik?

jaskółczy ogon to typ szyny montoanej na ruskiej broni kategorii AKM, więc PSO-1 powinien pasować do wszelkich werski AKM (normalnego i SU) oraz Obokana w tym wersji przerobionych....i tyle. To i tak lepiej niż SUSAT, ten można zamontować tylko na TRs 301:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam troche głupie pytanie, bo bije się z myślami o zakupie S.T.A.L.K.E.R.A. Czy warto kupić tą grę? Czy patche wyeliminowały nieprzyjemnośći związane z samym graniem?
Prosiłbym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 10:03, Danoo napisał:

Witam!
Mam troche głupie pytanie, bo bije się z myślami o zakupie S.T.A.L.K.E.R.A. Czy warto
kupić tą grę? Czy patche wyeliminowały nieprzyjemnośći związane z samym graniem?
Prosiłbym o pomoc.


Bardzo ale to bardzo warto ją kupić takiego klimatu nie zaznasz w innych gierkach,będziesz czuł takie dreszcze jak będziesz chodził po zonie i w laboratoriach szczególnie taki strach wyskoczy mutant lub zombie czy nie duch czy kula latająca bandzior czy pies.Polecam tą gierke klimat nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 10:37, WyszkowiakO napisał:

> Witam!
> Mam troche głupie pytanie, bo bije się z myślami o zakupie S.T.A.L.K.E.R.A. Czy
warto
> kupić tą grę? Czy patche wyeliminowały nieprzyjemnośći związane z samym graniem?

> Prosiłbym o pomoc.

Bardzo ale to bardzo warto ją kupić takiego klimatu nie zaznasz w innych gierkach,będziesz
czuł takie dreszcze jak będziesz chodził po zonie i w laboratoriach szczególnie taki
strach wyskoczy mutant lub zombie czy nie duch czy kula latająca bandzior czy pies.Polecam
tą gierke klimat nie z tej ziemi


Dzięki serdeczne Wyszkowiak0. Biegne do sklepu i ściągam wszystkie dostępne patche. Do zobaczenia w Zonie. Dziękuje ci bardzo za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 12:00, Thalanthas napisał:

Która waszym zdaniem lokacja jest najbardziej klimatyczna?? Ja jestem teraz w labolatorium
X18 i musze przyznać że mam tam małą peniawę.


Dla mnie z kolei najbardziej podoba się czerwony las:)Czemu akurat on?Jak dojdziesz to się przekonasz:)Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X18... ja tam zamarłem na kilka zawałów, a teraz siedzę w X16 od trzech(!) tygodni i jest tak samo. Ale w X18 nie ma tyle mutantów. Jest chyba tylko ich 4 i kilku bandziorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 12:00, Thalanthas napisał:

Która waszym zdaniem lokacja jest najbardziej klimatyczna?? Ja jestem teraz w labolatorium
X18 i musze przyznać że mam tam małą peniawę.

Strasznie jest w laboratorium x18? I gdzie ono dokładnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 12:18, Patryk Mogilno napisał:

Strasznie jest w laboratorium x18? I gdzie ono dokładnie jest?



Znajdziesz X18 w Dolinie Podmroku jak będziesz wykonywał zadanie dla barmana.


Z tego co wiem Stalker ma 7 zakończeń ale kiedy dokonamy wyboru (przynajmniej tak mi się zdaje) który wpłynie na zakończenie gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Thalanthas
> Z tego co wiem Stalker ma 7 zakończeń ale kiedy dokonamy wyboru (przynajmniej tak mi
> się zdaje) który wpłynie na zakończenie gry??
/Spoilery/
Łącznie jest 7: 2 prawdziwe i 5 fałszywych. Żeby dotrzeć do prawdziwych zakończeń musisz najpierw odnaleźć kryjówkę Strieloka, potem ciało Ducha, a następnie spotkać się z Przewodnikiem i Doktorem. Potem musisz jeszcze znaleźć w Prypeci dekoder i otworzyć nim drzwi w elektrowni. Potem będziesz miał wybór: przyłączyć się do Świadomości Z albo odrzucić propozycję. Jeśli odrzucisz propozycję to idziesz dalej i rozwalasz wszystko, co jest po drodze i na końcu ratujesz świat od Zony. :P Jeśli nie zrobisz którejś z rzeczy, które wymieniłem powyżej (np. nie znajdziesz dekodera albo nie użyjesz go do otwarcia drzwi) to pójdziesz do sarkofagu, gdzie jest do zrobienia aż 5 zakończeń. Na które z nich trafisz zależy od tego, ile masz przy sobie kasy, jaką masz reputację, kogo zabiłeś etc.
Zakończenia można obejrzeć na YouTube: http://youtube.com/watch?v=IcO3gtcOeio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować