Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2008 o 16:19, Patryk Mogilno napisał:

> > No to wychodzi na to że trzeba go ubic szybko....
> Jak najszybciej, aczkolwiek z dobrym sprzętem i przy czyszczeniu tereny z dystansu
można
> się nim nie przejmować. Dużo w tej sprawie ułatwiają pewne słuchawki, ale o tym
sza...
> W każdym razie u mnie jest zawsze na szczycie listy odstrzałowców. A żebyś widział
jak
> przy nim stalkerzy głupieją:)
Dobra snajperka sie przyda:) A STALKERZY co w tym momencie robią jak ich ten mutant atakuje?

U mnie łazili jak głupi, strzelali w różne strony a ci w trakcie wycieczki włazili z uporem maniaka w anomalie (to akurat nic dziwnego, bo nawet na trzeźwo tak robią). W każdym razie nic groźnego dla nas nie robią -a szkoda, bo mżna by tą kwestię rozwinąć np. totalna panika i chaos, wszyscy strzelają do wszystkich-to byłby jakiś konkretny bodziec do pozbycia się controllera, a tak? Zaburzenia widzenia i tyle:(

20080620162533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Gdzie są drzwi do tajnego laboratorium ? Znalazłem ten dekoder z dokumentami w hotelu, w Prypeci. Mam teraz znaleźć jakieś drzwi, i nie mogę ich znaleźć. One są w ogóle w Prypeci, na terenie Elektrowni, czy też jeszcze gdzieś indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 17:27, Darkstar181 napisał:

Mam pytanie.
Gdzie są drzwi do tajnego laboratorium ? Znalazłem ten dekoder z dokumentami w hotelu,
w Prypeci. Mam teraz znaleźć jakieś drzwi, i nie mogę ich znaleźć. One są w ogóle w Prypeci,
na terenie Elektrowni, czy też jeszcze gdzieś indziej ?


One są pod koniec gry w bazie monolitu. Trza wejść na 3 piętro i tam będą te oto drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2008 o 17:47, Wintesun napisał:

One są pod koniec gry w bazie monolitu. Trza wejść na 3 piętro i tam będą te oto drzwi

No dobrze, ale gdzie jest ta baza ? W elektrowni, czy w Prypeci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 18:27, Darkstar181 napisał:


> One są pod koniec gry w bazie monolitu. Trza wejść na 3 piętro i tam będą te oto
drzwi
No dobrze, ale gdzie jest ta baza ? W elektrowni, czy w Prypeci ?


Elektrownia, etap po Prypeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wyszedłem z tunelu który znajdował się pod Agropromem i znalazłem się w bazie wojskowej. Musze zdobic dokumenty. Ta misja jest bardzo trudna niestety. Jaką mieliscie taktyke?
PS: Czy te dokumenty bede musiał zaniesc do goscia który był na poczatku gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 08:27, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie wyszedłem z tunelu który znajdował się pod Agropromem i znalazłem się w bazie
wojskowej. Musze zdobic dokumenty. Ta misja jest bardzo trudna niestety. Jaką mieliscie
taktyke?
PS: Czy te dokumenty bede musiał zaniesc do goscia który był na poczatku gry?

Przebiegnij do budynku obok bramy i samochodu, i eliminuj nadbiegających wrogów. Misja jest o wiele prostsza, gdy masz karabin z odczepioną lunetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 08:27, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie wyszedłem z tunelu który znajdował się pod Agropromem i znalazłem się w bazie
wojskowej. Musze zdobic dokumenty. Ta misja jest bardzo trudna niestety. Jaką mieliscie
taktyke?
PS: Czy te dokumenty bede musiał zaniesc do goscia który był na poczatku gry?


Ja zaraz po wyjściu biegłem do najbliższej wieżyczki(na lewo gdzieś tam), brałem nóż, wspinałem się po drabinie, nożem zaciukałem strażnika i dalej zdejmowałem wszystkich z karabinu szybkostrzelnego znalezionego w schowku Streloka.
Dokumenty musisz zanieść do barmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 11:02, Patryk Mogilno napisał:

Gdzie jest barman? To ten koles co był na poczatku gry?


Nie. Barman jest w lokacji "Bar" - jest tam też siedziba Powinności. Kiedy już będziesz miał te dokumenty skieruje Cię tam strzałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2008 o 08:30, Asthariel napisał:

Przebiegnij do budynku obok bramy i samochodu, i eliminuj nadbiegających wrogów. Misja
jest o wiele prostsza, gdy masz karabin z odczepioną lunetą.

To znaczy? :D Ja na tym etapie gry miałem szybkostrzelnego AK-47, bo ta broń znajduje się w kryjówce Strieloka. Oprócz tego (chyba) kombinezon stalkera, bo też tam jest. Misja nie jest jakoś specjalnie trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 11:10, Radykał napisał:


> Przebiegnij do budynku obok bramy i samochodu, i eliminuj nadbiegających wrogów.
Misja
> jest o wiele prostsza, gdy masz karabin z odczepioną lunetą.
To znaczy? :D Ja na tym etapie gry miałem szybkostrzelnego AK-47, bo ta broń znajduje
się w kryjówce Strieloka. Oprócz tego (chyba) kombinezon stalkera, bo też tam jest. Misja
nie jest jakoś specjalnie trudna.

W Dziczy mozna zdobyć podczepialną lunetę, zawsze najpierw tam chodziłem, pasuje do AKm 47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 11:58, Patryk Mogilno napisał:

A warto wracac się po nagrody do tego goscia co był na poczatku gry?

Jak zależy Ci na nabojach 12x70 do strzelby czy na konserwach to warto. Generalnie warto wykonywać dla niego zadania będące tylko na pierwszej mapie i przed opuszczeniem jej odebrać wszystkie nagrody i udać się na wysypisko. Potem już nie ma sensu wykonywać tych zadań. Dodatkowo jak je zaliczysz to znikną z PDA z aktualnych zadań i polepszą statsy postaci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować