Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2008 o 19:53, Vormulac napisał:

Żadnych konsekwencji. Później i tak będziesz im kopał tyłki, więc tą zaczepkę potraktuj
jako trening. :)

I dobrze ;] Myślałem że potem będą na mnie jakieś naloty czy coś ;p Swoją droga, słabi Ci wojskowi, wbiłem się pomiędzy nich z tym pistoletem który dał nam na początku Wilk, i rozwaliłem ich spokojnie ;p
BTW: Długo w tej grze zbiera się kasę? Chciałbym kupić jakieś lepszy kombinezon, ale z tego co widzę, długo będę musiał zbierać na coś dobrego. Sidorowicz strasznie mało płaci za "fanty" które mu przynoszę. Choćby te karabinki wojskowych, wartość to niby coś koło 3000 RU, a Sidorowicz daje mi może 200 RU za nie ;/. Jedynie za artefakty można trochę dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:57, MiejskiKlasyk napisał:

> Żadnych konsekwencji. Później i tak będziesz im kopał tyłki, więc tą zaczepkę potraktuj

> jako trening. :)
I dobrze ;] Myślałem że potem będą na mnie jakieś naloty czy coś ;p Swoją droga, słabi
Ci wojskowi, wbiłem się pomiędzy nich z tym pistoletem który dał nam na początku Wilk,
i rozwaliłem ich spokojnie ;p
BTW: Długo w tej grze zbiera się kasę? Chciałbym kupić jakieś lepszy kombinezon, ale
z tego co widzę, długo będę musiał zbierać na coś dobrego. Sidorowicz strasznie mało
płaci za "fanty" które mu przynoszę. Choćby te karabinki wojskowych, wartość to niby
coś koło 3000 RU, a Sidorowicz daje mi może 200 RU za nie ;/. Jedynie za artefakty można
trochę dostać.

Ja dostałem KOMBINEZON STALKERA w nagrode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:56, Patryk Mogilno napisał:


Na przeciw od wejścia do baru jest taki duży budynek.
Tam jest arena, musisz rozwalić kilku kolesi bronią którą Ci dadzą, ale zazwyczaj jest to całkiem łatwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to trochę śmiesznie wyglądało, bo kiedyś tam pomogłem żołnierzom powinności rozwalić snajperów, a quest teraz taki - "znajdź kucharza" na czerwono i "znajdź granatnik..." no to sobie grzecznie wchodzę wyrwą w murze do bazy wolności, ot tak po prostu "na luzie" - i to na luzie niestety było do końca rozwałki - biegałem potem po całych magazynach szukając kolejnych gostków :P... Na początku było trudno, ale niestety, gdy ma się już G-37 (czy jak to tam się nazywa :P) i kombinezon SEVA to niestety, gra jest miejscami za prosta. Wczytywać grę musiałem tylko raz, jak jakiś dziad zaszedł mnie od tyłu z pompką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:54, Virus 500 napisał:

Żadnych konsekwencji nie będzie , a wojsko cały czas będzie ciebie atakować bo tak została
zaprogramowana gra

A w poradniku pisze, że Wojskowi nie zaatakują jeśli podejdziesz do nich bez broni w rękach. Ale nie sprzeczam się, pierwszy raz w to gram, a jak widzę niektórzy już długo śmigają po Zonie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:57, MiejskiKlasyk napisał:


Na jakiej wersji gra grasz? Bo jak na 1.0 to w tej pierwszej wiosce jest schowany kombinezon całkiem fajny na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:00, Rumcajs52 napisał:

>
Na jakiej wersji gra grasz? Bo jak na 1.0 to w tej pierwszej wiosce jest schowany kombinezon
całkiem fajny na początek.

Racja całkiem fajny to poten co trzeba po drabinie wejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:00, Rumcajs52 napisał:

>
Na jakiej wersji gra grasz? Bo jak na 1.0 to w tej pierwszej wiosce jest schowany kombinezon
całkiem fajny na początek.

No właśnie słyszałem o tym kombinezonie w tym pierwszym obozie. Ale ja go nie dostanę, bo grę patchowałem do najnowszej wersji, na 1.0 jest tyle bugów że szkoda gadać ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:02, Rumcajs52 napisał:

>
No, później skaczesz na dach innego domki, i w szparze w dachu jest ten kombinezon.

Bardzo dobry był na poczatek. Znalazłem go przypadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:04, Patryk Mogilno napisał:


W porównaniu do tej kurtki co ją mamy na starcie... daje radę, ale od baru warto już zbierać na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:05, Rumcajs52 napisał:

>
W porównaniu do tej kurtki co ją mamy na starcie... daje radę, ale od baru warto już
zbierać na coś innego.

No racja kase zbieram na inny (teraz mam kombinezon stalkera). Warto kupic w barze od takiego goscia informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura totalna , podejdź do nich na początku gry , niedaleko wioski gdzie rozpoczynasz grę , tam 3 wojskowych chodzi sobie , zobaczysz , oni nie podejdą do ciebie , oni od razu ciebie zabiją xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:07, Virus 500 napisał:

Bzdura totalna , podejdź do nich na początku gry , niedaleko wioski gdzie rozpoczynasz grę , tam 3 wojskowych chodzi sobie , zobaczysz , oni nie podejdą do ciebie , oni od razu ciebie zabiją xD


Przecież on mówi o tych co są przy zniszczonym wiadukcie a nie o tym patrolu z bazy na południu. Pomyśl trochę zanim znowu coś durnego napiszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:08, Rumcajs52 napisał:

>
Nie pamiętam co on tam mówił..., jak masz za dużo $ to można spróbować.

Zarobie troche na arenie i kupie te informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:09, Patryk Mogilno napisał:

Zarobie troche na arenie i kupie te informacje

Warto odwiedzić Arenę, bo za 8 walk z innymi stalkerami, zdobędziesz w sumie 44 tyś. RU (z czego 20 tyś. za ostatnie dwie walki - po 10 tyś. na każdą). A to pozwoli Ci kupić wszystkie informacje w barze i dodatkowo wystarczy na konserwy i amunicję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:19, Vormulac napisał:

> Zarobie troche na arenie i kupie te informacje
Warto odwiedzić Arenę, bo za 8 walk z innymi stalkerami, zdobędziesz w sumie 44 tyś.
RU (z czego 20 tyś. za ostatnie dwie walki - po 10 tyś. na każdą). A to pozwoli Ci kupić
wszystkie informacje w barze i dodatkowo wystarczy na konserwy i amunicję. :)

Ooooo to napewno wezme udział:) Te walki polegaja na zabijaniu mutantów czy maja też inny cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować