Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2008 o 20:25, Patryk Mogilno napisał:

> >
> tylko zabijanie innych stalkerów.
Aaaaa czyli taki Mortal Kombat:) Za tyle kasy żal nie walczyc...

Walczyć, dotrzyj do przedostatniej walki to sam ocenisz czy takie coś można nazwać walką:)

BTW Szkoda, że gnatów zdobytych na Arenie nie można zachować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 08:57, NuGGet napisał:

Jaki jest najnowszy patch do tej gry?

1.0006.
Natomiast jak nastawiasz się na rozgrywkę single player to lepiej zainstalować 1.0005 - więcej modów działa pod tego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 09:01, Vormulac napisał:

Natomiast jak nastawiasz się na rozgrywkę single player to lepiej zainstalować 1.0005
- więcej modów działa pod tego patcha.

W multi na razie nie będę grał, więc zostanę przy 1.0005 ;] A co do modów, to które warto zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 09:07, NuGGet napisał:

W multi na razie nie będę grał, więc zostanę przy 1.0005 ;] A co do modów, to które warto
zainstalować?


Z modow nie zmieniajacych za mocno gry, proponuje jakikolwiek umozliwiajacy naprawe broni i pancerza :-)
Innych nie potrzebowalem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 10:16, argoth napisał:

Z modow nie zmieniajacych za mocno gry, proponuje jakikolwiek umozliwiajacy naprawe broni
i pancerza :-)

A jest jakiś mod dodający pojazdy do gry? Bo łażenie wiele kilometrów na piechotę, delikatnie mówiąc, nudzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie byłem w Dziczy i tam walczyłem z wrogami. Niestety wszyscy polegli i tylko ja zostałem. Zabrałem od jakiegos profesora pendrive i zaniosłem do barmana. Ale on mi żadnej nagrody nie dał. Czy wam dał nagrode?
PS: Czy teraz mam robic misje poboczne czy głowne? Co lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:51, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie byłem w Dziczy i tam walczyłem z wrogami. Niestety wszyscy polegli i tylko

no bardzo mi przykro ale jak kogoś zabijesz ...to jest martwy:)

Dnia 25.06.2008 o 12:51, Patryk Mogilno napisał:

ja zostałem. Zabrałem od jakiegos profesora pendrive i zaniosłem do barmana. Ale on mi
żadnej nagrody nie dał. Czy wam dał nagrode?

Nagrody nie dostaniesz innej niż informajcę z pendrive''a. On zaznacza ci dokładną lokalizację x16, czyli de facto ułatwia ci zadanie. I zgodnie z fabułą tam masz się udać.

Dnia 25.06.2008 o 12:51, Patryk Mogilno napisał:

PS: Czy teraz mam robic misje poboczne czy głowne? Co lepiej

co wolisz, każde rozwiązanie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:51, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie byłem w Dziczy i tam walczyłem z wrogami. Niestety wszyscy polegli i tylko
ja zostałem. Zabrałem od jakiegos profesora pendrive i zaniosłem do barmana. Ale on mi
żadnej nagrody nie dał. Czy wam dał nagrode?

Jak ochronisz prof. Kruglova i odprowadzisz go na granicę mapy - Dzicz/Jantar - wtedy powie co i jak i daje pendrive. Potem on udaje się do Jantaru a ty możesz też tam iść lub wrócić do barmana i dać mu pendrive. Wtedy dostajesz 5000RU. Natomiast jak zginie i zabierzesz pendrive to może być kiszka. Musisz wykonać w całości to zadanie, tj. od momentu spotkania się z nim przy rozbitym śmigłowcu do odprowadzenia go na punk przejścia do kolejnej mapy.
Najlepiej potem udać się za nim bo zaraz na początku mapy jest bunkier naukowców a tam dodatkowo dostaniesz kolejną nagrodę za uratowanie Kruglova - pancerz Ekologów SSP-99. Pancerz da Ci prof. Sakharov, który dodatkowo zleca zadania i prowadzi sklep.

Dnia 25.06.2008 o 12:51, Patryk Mogilno napisał:

PS: Czy teraz mam robic misje poboczne czy głowne? Co lepiej

To nie ma znaczenia, najlepiej rób na mapie wszystkie poboczne i kontynuj główny wątek i na kolejnych też tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:51, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie byłem w Dziczy i tam walczyłem z wrogami. Niestety wszyscy polegli i tylko
ja zostałem. Zabrałem od jakiegos profesora pendrive i zaniosłem do barmana. Ale on mi
żadnej nagrody nie dał. Czy wam dał nagrode?
PS: Czy teraz mam robic misje poboczne czy głowne? Co lepiej



Zalicz jeszcze Jantar i zacznij robić poboczne questy. Na magazyny na razie się nie wybieraj. Rób questy, zbieraj artefakty, czyli zbieraj hajsik. Jak znajdziesz "blask księzyca" to zarzuć go na pas (najlepiej dwa). Co ci to da? Wytrzymałość. Robiąc poboczne questy będziesz się mógł szybko przemieszczać.
Mała rada. Jak spotkasz zombie to lepiej mnieć przy sobie dobry karabin z lunetą, najlepiej je wybijać poprzez headshoty. Jak strzelasz w korpus to szybko nie padną.

PS. Jak Ci się znudzi latanie to ruszaj na północ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno małe pytanko, albowiem mam S.T.A.L.K.E.R.''a w wersji 1.0 i chciałbym dopatchować do wersji mniej zabugowanej (np. czasem mam problemy z PDA czy gra się przycina), ale słyszałem, że wtedy save''y z 1.0 nie będą mi działały... trochę szkoda mi zaczynać grę od początku zważyszy fakt, że za mną jest już gdzieś 1/3 gry... Czy jest więc jakieś rozwiązanie uruchomienia gry w wersji, powiedzmy, 1.0005, bez utraty dotychczasowych save''ów?? Proszę o pomoc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:01, NuGGet napisał:

A jest jakiś mod dodający pojazdy do gry? Bo łażenie wiele kilometrów na piechotę, delikatnie
mówiąc, nudzi ;]

Z tego co wiem jest ale nie uzywalem. I sa dodajace nowych przeciwnikow itd. W sumie sporo mozna modami zmienic. Filefront powinien oferowac szerowki wybor z opisami :-)
http://stalker.filefront.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:06, kuba9876543210 napisał:

Mam jedno małe pytanko, albowiem mam S.T.A.L.K.E.R.''a w wersji 1.0 i chciałbym dopatchować
do wersji mniej zabugowanej (np. czasem mam problemy z PDA czy gra się przycina), ale
słyszałem, że wtedy save''y z 1.0 nie będą mi działały... trochę szkoda mi zaczynać grę
od początku zważyszy fakt, że za mną jest już gdzieś 1/3 gry... Czy jest więc jakieś
rozwiązanie uruchomienia gry w wersji, powiedzmy, 1.0005, bez utraty dotychczasowych
save''ów?? Proszę o pomoc........


Nie slyszalem o takiej mozliwosci. Niestety raczej czeka Cie zaczynanie gry od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. Save z wersji 1.0 nie działają z innymi wersjami gry. Niestety.
Tak więc pozostaje Ci ukończyć grę na pierwotnej wersji a dopiero potem rozpocząć grę (najlepiej na wersji 1.0005 - dużo dobrych modów). 1.0006 to tylko multi.
Z drugiej strony 1/3 to nie 2/3, więc może lepiej spatchować, ew. wgrać jakieś mody i rozpocząć zwiedzanie zony od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:19, Patryk Mogilno napisał:

Profesor nie żyje niestety. Czy teraz mam się udac sam do bunkra naukowców?


Grę wart często save''ować, żeby w razie porażki móc spróbwać po raz kolejny... Mi też profesor zdechł i dopiero za trzecim razem udało mi się go bezpiecznie odseskortować, ale to tylko dzięki częstemu robieniu save''ów. Jak masz zapisany stan gry na niedługo przed jego śmiercią, to warto od tamtego momentu jeszcze raz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować