Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2008 o 14:19, Patryk Mogilno napisał:

Profesor nie żyje niestety. Czy teraz mam się udac sam do bunkra naukowców?

To klapa.
Kruglov jest potem potrzebny do wykonania kolejnego zadania w Jantarze, a wynikiem tego jest otrzymanie przedmiotu (hełm blokujący emisję psi) pozwalającego dostać się do laboratorium X16 i umożliwiający wyłączenie emitera psionicznego.
Nie wiem czy jest możliwość wykonania tego zadania (czyli krótko mówiąc głównego wątku gry) bez Kruglova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:30, Vormulac napisał:

> Profesor nie żyje niestety. Czy teraz mam się udac sam do bunkra naukowców?
To klapa.
Kruglov jest potem potrzebny do wykonania kolejnego zadania w Jantarze, a wynikiem tego
jest otrzymanie przedmiotu (hełm blokujący emisję psi) pozwalającego dostać się do laboratorium
X16 i umożliwiający wyłączenie emitera psionicznego.
Nie wiem czy jest możliwość wykonania tego zadania (czyli krótko mówiąc głównego wątku
gry) bez Kruglova.

No to co ja biedny zrobie? Zapewne możliwosc taka jest tylko bedzie trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:19, Patryk Mogilno napisał:

Profesor nie żyje niestety. Czy teraz mam się udac sam do bunkra naukowców?


Co za problem. Nie musisz mieć własnego save. Wczytaj autosave i wrócisz na początek Dziczy.
Dużo nadrabiać nie będziesz musiał.


PS. Wciskaj często F6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:33, Patryk Mogilno napisał:

No to co ja biedny zrobie? Zapewne możliwosc taka jest tylko bedzie trudniej

Próbuj. Ja tego nie wiem czy się uda bo dla mnie to by była hańba i plama na honorze by pozwolić zginąć naukowcowi podczas jego osłaniania. Zawsze go ratowałem, a jak była klapa to load i do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:38, Vormulac napisał:

> No to co ja biedny zrobie? Zapewne możliwosc taka jest tylko bedzie trudniej
Próbuj. Ja tego nie wiem czy się uda bo dla mnie to by była hańba i plama na honorze
by pozwolić zginąć naukowcowi podczas jego osłaniania. Zawsze go ratowałem, a jak była
klapa to load i do skutku.

W poradniku pisze że jak nie udało mi się go osłonic to o sam bede musiał się zatroszczyc o kombinezon. Sava mam tylko jeden ten po misji nie udanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jak napisałem wczytać autosave (nie quiksave). Autosave zapisuje grę przy wejściu do każdej lokacji. Chyba, że wyszedłeś z tej mapki na inną to masz lipe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba ratować Kruglowa - ja go nie uratowałem, poszedłem na Jantar i tam był nowy świeżutki naukowiec gotowy wykonać zadanie za Kruglowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:50, Benqiu napisał:

Nie trzeba ratować Kruglowa - ja go nie uratowałem, poszedłem na Jantar i tam był nowy świeżutki naukowiec gotowy wykonać zadanie za Kruglowa :)


W takim razie to problem rozwiązany. A tak z ciekawości - jak nazywa się ten nowy naukowiec? Może gra zrobiła klona Kruglova. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:50, Benqiu napisał:

Nie trzeba ratować Kruglowa - ja go nie uratowałem, poszedłem na Jantar i tam był nowy
świeżutki naukowiec gotowy wykonać zadanie za Kruglowa :)

No to kamień spadł mi z serca:) Już chciałem gre zaczynac od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:53, Vormulac napisał:

> Nie trzeba ratować Kruglowa - ja go nie uratowałem, poszedłem na Jantar i tam był
nowy świeżutki naukowiec gotowy wykonać zadanie za Kruglowa :)

W takim razie to problem rozwiązany. A tak z ciekawości - jak nazywa się ten nowy naukowiec?
Może gra zrobiła klona Kruglova. :)


Nie pamiętam, bo byłem tam tylko na chwilę i poleciałem dalej zwiedzać zonę, ale jestem pewien, że nie był to klon - po prostu gra wstawiła zwykłego szeregowca-naukowca i koniec.
TAKI SPOJLER MAŁY BĘDZIE
No i wziąłem tą misję z robieniem pomiarów razem z tym naukowcem - polecieliśmy - naukowca zabił snork - doktorek z bunkra rozkazał mi wrócić i dostałem "słuchaweczki" tylko, że jak powiedział doktorek "nie do końca skonfigurowany prototyp". Widać gra sobie poradzi ze wszystkim - nawet z na oko beznadziejnymi sytuacjami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 15:17, Patryk Mogilno napisał:

No to super:) A kombinezon dostałes czy musiałes sam znalesc?

Pancerz SSP-99 Ekolog jest nagrodą od Sakharova za uratowanie Kruglova, więc nie masz na co liczyć. Jak go dostaniesz to będzie to bug - tym razem taki pozytywny. Jednak nie liczył bym na to bo takie bugi eliminowały patche.
Jednak nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Polecam przeszukać ciężarówkę niedaleko bunkra naukowców - znajdziesz tam lekki pancerz - "Wind of Freedom Suit" czyli "Powiew Wolności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 15:59, Vormulac napisał:

> No to super:) A kombinezon dostałes czy musiałes sam znalesc?
Pancerz SSP-99 Ekolog jest nagrodą od Sakharova za uratowanie Kruglova, więc nie masz
na co liczyć. Jak go dostaniesz to będzie to bug - tym razem taki pozytywny. Jednak nie
liczył bym na to bo takie bugi eliminowały patche.
Jednak nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Polecam przeszukać ciężarówkę niedaleko
bunkra naukowców - znajdziesz tam lekki pancerz - "Wind of Freedom Suit" czyli "Powiew
Wolności".

Gdzie jest ten bunkier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 16:22, Patryk Mogilno napisał:

Gdzie jest ten bunkier?

Weź już wyluzuj z takimi pytaniami... Na początku mapy, tam gdzie są naukowcy (żółte kropki na mapie)...
I tnij posty bo odpowiadasz na to co jest wyżej a nie to co kilka stron temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że lepiej się trochę pomęczyć przechodząc grę. Mam wrażenie, że grasz po 15 minut i wchodzisz na gram.pl, żeby zadawać pytania. Trzeba kombinować. Tak jest ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 13:56, multykin napisał:

Nie uważasz, że lepiej się trochę pomęczyć przechodząc grę. Mam wrażenie, że grasz po
15 minut i wchodzisz na gram.pl, żeby zadawać pytania. Trzeba kombinować. Tak jest ciekawiej.

Już zero pytań gre ukończe bez pomocy:) A już jestem całkiem daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 13:59, Patryk Mogilno napisał:

Już zero pytań gre ukończe bez pomocy:) A już jestem całkiem daleko


Podziel się wtedy wrażeniami i... zacznij od nowa. Według mnie najlepiej się gra za drugim razem. Oczywiście na wyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 14:01, multykin napisał:

> Już zero pytań gre ukończe bez pomocy:) A już jestem całkiem daleko

Podziel się wtedy wrażeniami i... zacznij od nowa. Według mnie najlepiej się gra za drugim
razem. Oczywiście na wyższym poziomie.

Tak też zrobie jak ją ukoncze to zagram jeszcze raz bo raczej mi się nie znudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 14:04, Patryk Mogilno napisał:

Tak też zrobie jak ją ukoncze to zagram jeszcze raz bo raczej mi się nie znudzi:)


Ja już nie jestem pewny ile razy grałem. 7 albo 8. Za każdym razem w inny sposób. Odpocznij sobie po przejściu z 2 lub 3 tygodnie aby nabrać trochę świeżości do tej gry. Ostatnio znowu zainstalowałem SoC ale zmusiłem się, żeby nie grać bo kupiłem kilka nowych gier i niechcę aby się kurzyły. Czasami zagram w multi (gra ktoś?). Może jak skończysz to zagramy w multi SoC. Wiem, że dużo w F.E.A.R.''a w multi pykasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 14:09, multykin napisał:

> Tak też zrobie jak ją ukoncze to zagram jeszcze raz bo raczej mi się nie znudzi:)


Ja już nie jestem pewny ile razy grałem. 7 albo 8. Za każdym razem w inny sposób. Odpocznij
sobie po przejściu z 2 lub 3 tygodnie aby nabrać trochę świeżości do tej gry. Ostatnio
znowu zainstalowałem SoC ale zmusiłem się, żeby nie grać bo kupiłem kilka nowych gier
i niechcę aby się kurzyły. Czasami zagram w multi (gra ktoś?). Może jak skończysz to
zagramy w multi SoC. Wiem, że dużo w F.E.A.R.''a w multi pykasz...

Pykam we F.E.A.R z kumplami z gram.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować