Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2008 o 11:46, NuGGet napisał:

Jeśli łazimy z artefaktem przy pasie, to on kiedyś może się wyczerpać? Tzn. przestanie
działać?

Nie, jest sprawny do końca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 11:46, NuGGet napisał:

Jeśli łazimy z artefaktem przy pasie, to on kiedyś może się wyczerpać? Tzn. przestanie
działać?

Gdy grałem nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, więc chyba nie. :)
A co do artefaktów to tak naprawdę najbardziej przydają się do.. zarabiania na nich. Niektóre są mało przydatne, a dużo można za nie dostać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2008 o 11:52, Virus 500 napisał:

Sprzedajemy klientowi artefakt za 750 RU a taki sam od kolesia możemy kupić za 5000
RU
BZDURA !

Też mnie to denerwuje. Wybiłem wojsko pod mostem w Kordonie, zabrałem im karabinki, sprzedałem Sidorowiczowi (Za jeden dostałem... 300 RU), a on potem sprzedawał je za 4000 RU... ;/. Bez sensu, jedynie na artefaktach można coś zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. To jest właśnie handel - sprzedajesz drożej niż kupujesz... Dlatego ludzie mający tę umiejętność (bądź zawód) nazywają się HANDLARZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudno, tak już to zrobili. Ja często zbierałem karabiny po poległych żołnierzach. Trochę można zarobić. Ogólnie nigdy nie narzekałem na brak kasy w grze. :)

Arclight

Oczywiście, zawsze handlarze muszą mieć z tego korzyść, ale różnice pomiędzy cenami nie są małe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 11:52, Virus 500 napisał:

Taa , ale ten handel w grze jest popieprzony .
Sprzedajemy klientowi artefakt za 750 RU a taki sam od kolesia możemy kupić za 5000
RU
BZDURA !

wow, gdzie można kupować artefaty?
Albo ja śley jesrtem czy coś , bo nigdy takiegohandlarza nie spotkałem, który by mi mógł sprzedać artefakt. No chyba że mówisz o odkupywaniu...ale tego też się nie da zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ! Ale ta gra ma spieprzony silnik !

Ta cholerna gra zżera od zarąbania pamięci , ponad 1000 000 !
I kiepsko mi chodzi na takim sprzęcie , a taki Crysis na Full Detalach mi działa w rozdziałce 1280x1024 i płynnie działa , oczywiście pod Dx 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę bardzo :

To jest cholernie popieprzone ! Żadna inna gra tyle nie zżera , nawet Crysis bierze tylko z 600 000 a ma większe wymagania od tego !

20080627124034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 12:40, Virus 500 napisał:

O proszę bardzo :

To jest cholernie popieprzone ! Żadna inna gra tyle nie zżera , nawet Crysis bierze tylko
z 600 000 a ma większe wymagania od tego !

Problem musi byc inny niż sprzęt czy silnik, bo ja mam przeciętny komp (sprzed 2.5 roku) a gra chodzi żwawo na wysokich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2008 o 12:40, Virus 500 napisał:

To jest cholernie popieprzone ! Żadna inna gra tyle nie zżera , nawet Crysis bierze tylko
z 600 000 a ma większe wymagania od tego !

Ty chyba zawsze masz jakieś problemy... Każdemu chodzi dobrze, tylko Tobie zawsze coś się psuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 13:01, NuGGet napisał:


> To jest cholernie popieprzone ! Żadna inna gra tyle nie zżera , nawet Crysis bierze
tylko
> z 600 000 a ma większe wymagania od tego !
Ty chyba zawsze masz jakieś problemy... Każdemu chodzi dobrze, tylko Tobie zawsze coś
się psuje...

mów za siebie, u mnie chrupie na dowolnych ustawiniach gdy tylko zacznie padać...no i nieregularnie powoduje freez''y. Tak nie działa dobrze zoptymalizowany silnik, aczkolwiek nie rozumiem w wypowiedzi Virus''a tego fragmentu o tym 1000 000. O co mu biega, o pamięć wirtualną? To chyba raczej kwestia wielkości poziomów, zróznicowania otoczenia, jakości AI,jakości tekstur itp a nie optymalizacji silnika?
W każdym razie jeśli u niego 1,2 GB to dużo, to co by powiedział na to, że u mnie S.t.a.l.k.e.r. zabiera 3,2 GB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja tam mam ustawione wszystko na max, pełne oświetlenie dynamiczne itp, rozdziałka 1280x1024 i nie mam problemów. Może macie kompy zawalone śmieciami, a na takie coś mi zawsze pomagał format, po formacie wszystko działa jak nowe ;p A ten fragment o 1000 000... też nic z tego nie rozumiem, może dlatego że na kompach się słabo znam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wicie jak mnie komputery nie lubią .
Cholera zawsze mam problem z tą grą . Pełna bugów itp ...
Ale śmieszne jest to że ci debile z GSC podali zalecane wymagania dla gry procesor Core 2 Duo ! HAHAHAHA Jak nawet ta gra nie obsługuję dwóch rdzeniów procesora tylko jeden ! ŻAL TOTALNY NA MAXA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 13:44, NuGGet napisał:

W instrukcji pisze dodatkowo że gra obsługuje cztery rdzenie ;]



No to wypas , wcześniej dawałem jak gra "niby obsługuje" więcej niż jeden rdzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 11:52, Virus 500 napisał:

Taa , ale ten handel w grze jest popieprzony .
Sprzedajemy klientowi artefakt za 750 RU a taki sam od kolesia możemy kupić za 5000


No to jak ci się nie podoba, to zmień sobie (tak jak ja) wartości w plikach handlarzy. Ja zmieniłem tylko u barmana, bo niechciało mi się bawić więcej. Tak że jeśli mam broń za 4000 to on ją kupuje za 3800 (jeśli jest w dobrym stanie).

Dnia 27.06.2008 o 11:52, Virus 500 napisał:

To jest cholernie popieprzone ! Żadna inna gra tyle nie zżera , nawet Crysis bierze tylko z 600 000 a ma
większe wymagania od tego !


A na jakim modzie grasz?

Dnia 27.06.2008 o 11:52, Virus 500 napisał:

Cholera zawsze mam problem z tą grą . Pełna bugów itp ...


Ja też miałem, więc przestałem w nią grać. Tobie też to radzę, bo widzę, że bardzo się męczysz, a w gra się w końcu dla przyjemności. No chyba, że jesteś masochistą. A poza tym nie wiem, czy ktoś ci to mówił, ale czytanie na każdej stronie takiego narzekania jest po prostu wkur*****ące jak ci się ta gra nie podoba, to napisz sobie na forum gsc (o ile oczywiście znasz angielski w tym stopniu), bo tam są twórcy tej gry i jestem przekonany, że ta krytyka więcej zdział tam, niż tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować