Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 11:56, Virus 500 napisał:

Jest jakiś mod który usuwa to żeby inni nie sapali na to że mamy broń ? Lub coś takiego
jak jest w AMK Mod że sapią tylko jak w nich celujemy a nie jak zwykle że trzymamy sobie
broń ....


Nie wiem, ale bardzo fajnie było w Ol - kiedy celowałeś w twarz z pistoletu, to po kilku sekundach dostatwałeś w morde i wypuszczałeś broń.

@vormulac
Ten śnieg wygląda bardziej jak piaske - dla mnie zmienia to się w pustynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim programem mogę otwierać pliki z rozszerzeniem .dds które są w Stalkerze ??
Bo chcę tam coś pozmieniać ale jedna rzecz mi utrudnia to , że nie wiem jakim programem ,
Program musi mieć to że mogę usuwać coś i dodawać nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 08:50, NuGGet napisał:

O takiego właśnie śniegu mi w Stalkerze brakuje ;p Zamiast nakrętkami rzucamy śnieżkami
xD
http://pl.youtube.com/watch?v=ssrQzQvCe0U


A myślałem że tylko ja takie lagi mam! poza tym to coś powinno rozprysnąć się fajnie na śniegu, fajniejszy by był efekt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:30, Virus 500 napisał:

Jakim programem mogę otwierać pliki z rozszerzeniem .dds które są w Stalkerze ??
Bo chcę tam coś pozmieniać ale jedna rzecz mi utrudnia to , że nie wiem jakim programem
,
Program musi mieć to że mogę usuwać coś i dodawać nowe


Skoro nie wiesz, jakim programem to zrobić, to lepiej daruj sobie modyfikacje textur - to jest dla doświadczonych.
Najprościej, to ściągnij gimpa i do tego plugin .dds masz na google.pl - mi zajęłoto 2 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 13:21, rucznoi napisał:

Nie wiem, ale bardzo fajnie było w Ol - kiedy celowałeś w twarz z pistoletu, to po kilku
sekundach dostatwałeś w morde i wypuszczałeś broń.


Hehe, wróciłem do STALKERA po ponad pół rocznej przerwie i właśnie gram na OL 2 i muszę powiedzieć, że to całkiem inna gra ( w sensie lepsza) tyle pozmieniali, że jestem zachwycony, najbardziej przypadł mi do gustu alkoholizm ;), konieczność spania, gra na harmonijce i blowouty. Teksturki też "wypaśne". Próbowałem sprawdzić to co pisałeś powyżej, ale jakoś nie chcą mnie lać, może dlatego, że na razie tylko w obozie próbowałem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak z akurat trzymając sig sauera w dziczy i celowałem do powinnościowca. Gra jest lepsza ale łatwiejsza.

Virus napisałem przecież, że Gimpem z pluginem. A jeśli masz photoshopa to ściągnij sobie po prostu do niego plugina z .dds (ale inny jest do gimpa inny do photo.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 10:42, Patryk Mogilno napisał:

PS: Jeszcze super kombinezon znalazłem:)


Ogólnie cała gra jest miodzio. A jaki to kombinezon ?? Naprawdę fajny to ten wzmocniony ekolog. Na najnowszych patchach on najlepszy. Jak pierwszy raz przechodziłem grę to na SEVA przeszedłem ale wtedy gra była zabugowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:48, Kerigun napisał:

> PS: Jeszcze super kombinezon znalazłem:)

Ogólnie cała gra jest miodzio. A jaki to kombinezon ?? Naprawdę fajny to ten wzmocniony
ekolog. Na najnowszych patchach on najlepszy. Jak pierwszy raz przechodziłem grę to na
SEVA przeszedłem ale wtedy gra była zabugowana.

Kombinezon lepszy od tego co miałem (a miałem kombinezon STALKERA)
Nazwa nowego kombinezonu: Monolith Suit
Ten kombinezon jest tańszy od kombinezonu STALKERA ale znacznie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam lepiej służył kombinezon stalkera. Zawsze go starałem się używać. Ale nejlepszy jest i tak SEVA albo podobny kombinezon w barwach powinności (już nie pamiętam jak się nazywał). Do kitu są natomiast egzoszkielety, kiedyś kupiłem taki i odrazu sprzedałem bo nie wiedziałem, że nie można w nich biegać. Nie pamiętam już ile straciłem hajsu na tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 13:43, Patryk Mogilno napisał:

Nazwa nowego kombinezonu: Monolith Suit
Ten kombinezon jest tańszy od kombinezonu STALKERA ale znacznie lepszy


Najlepszy to jest ten ulepszony naukowców. W obronie przed pociskami ustępuje niewiele od egzo a w reszcie jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować