Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Pobrałem sobie mody:

1.Realistic Graphic.
2.Biohazard flash light.

i rozpakowałem je i jest plik gamedata a wygląda on jak ten plik kiedy się klika prawym przyciskiem myszy i stwórz nowy folder, i nie wiem gdzie go skopiować, próbowałem do folderu mods i też to pliku z gry i nie działa, więc jak ktoś wie gdzie kopiować mody niech napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:16, master111 napisał:

Gdzie można znaleść ogon niby pasa w Kordonie bo jest takie zadanie tam ?


Dokładnej lokacji z tego co wiem nie ma, musisz zabijać psy aż w jednym z nich się pojawi, a objawia się to losowo, ewentualnie jakieś szczątki pozostały w barze ale najlepiej samemu poszukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:16, master111 napisał:

Gdzie można znaleść ogon niby pasa w Kordonie bo jest takie zadanie tam ?

Poprostu ciała zabitych psów przeszukuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:19, Wintesun napisał:

> Gdzie można znaleść ogon niby pasa w Kordonie bo jest takie zadanie tam ?

Dokładnej lokacji z tego co wiem nie ma, musisz zabijać psy aż w jednym z nich się pojawi,
a objawia się to losowo, ewentualnie jakieś szczątki pozostały w barze ale najlepiej
samemu poszukać!


czyli ten ogon niby pasa będzie gdzieś w szczątkach psa jak go zabije ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:21, master111 napisał:

czyli ten ogon niby pasa będzie gdzieś w szczątkach psa jak go zabije ??


Tak jak kolega wyżej napisał, zabijasz i przeszukujesz ciała, podobnie z innym kawałkiem jakiegoś zwierzaka np mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:21, master111 napisał:

> > Gdzie można znaleść ogon niby pasa w Kordonie bo jest takie zadanie tam ?

>
> Dokładnej lokacji z tego co wiem nie ma, musisz zabijać psy aż w jednym z nich się
pojawi,
> a objawia się to losowo, ewentualnie jakieś szczątki pozostały w barze ale najlepiej

> samemu poszukać!

czyli ten ogon niby pasa będzie gdzieś w szczątkach psa jak go zabije ??


Tak, ale nie zwyłkych burków-pikusiów, które biegają po zonie, to te niebezpieczniejsze odmiany, jak w tunelu w Kordonie, lub po drodze do baru, te mają (czasami) ogon który potrzebujesz do zakonczenia questa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.07.2008 o 19:35, wszyscytg napisał:

>
> czyli ten ogon niby pasa będzie gdzieś w szczątkach psa jak go zabije ??

Tak, ale nie zwyłkych burków-pikusiów, które biegają po zonie, to te niebezpieczniejsze
odmiany, jak w tunelu w Kordonie, lub po drodze do baru, te mają (czasami) ogon który
potrzebujesz do zakonczenia questa

A gdzie jest ten tunel z tymi pasami w Kordonie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na lewo od zawalonego mostu z zolnierzami :) nie sposob nie znalezc

masz podana lokalizacje w pda jak wezmiesz misje zabij mutanty od sidorowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś usunąc sam mod Oblivion Lost, czy muszę reinstalować grę?
Bo mod w sumie to jest super, ale denerwuje mnie że czasami lektor nie działa z tym modem ;/. A Blowout - mistrzostwo, super klimat ma Stalker z tym modem. Szkoda że GSC nie zostawiło tego elementu na stałe, tylko jeden raz się w grze to pojawia ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli nie instalowalez zadnych innych modow to po prostu skasuj katalog gamedata lub zmien jego nazwe na dowolna inna (chocby przez dodani 1 na koncu/poczatku nazwy) mod zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to te pst znalazłem o ile to te ale nie wypadają z nich ogony niby psów i teraz mam 1 dzień na zakończenie zadania to muszę gdzieś szybko znaleść te psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 22:11, morthi napisał:

jesli nie instalowalez zadnych innych modow to po prostu skasuj katalog gamedata lub
zmien jego nazwe na dowolna inna (chocby przez dodani 1 na koncu/poczatku nazwy) mod
zniknie :)

No własnie, problem w tym że mam kilka innych modów (S.W.O na przykład), i nie bardzo chce mi się je ponownie ściągać ;p No, ale jesli nie ma wyjścia... ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2008 o 17:02, DarkMessiah123 napisał:

i rozpakowałem je i jest plik gamedata a wygląda on jak ten plik kiedy się klika prawym
przyciskiem myszy i stwórz nowy folder, i nie wiem gdzie go skopiować, próbowałem do
folderu mods i też to pliku z gry i nie działa, więc jak ktoś wie gdzie kopiować mody
niech napiszę.

Folder Gamedata wrzucasz do folderu z grą, i wtedy masz już w grze działającego moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 22:12, master111 napisał:

No to te pst znalazłem o ile to te ale nie wypadają z nich ogony niby psów i teraz mam
1 dzień na zakończenie zadania to muszę gdzieś szybko znaleść te psy.

Ja miałem takiego farta że za pierwszym razem znalazłem ten ogon.Wystarczy każdego zabitego psa przeszukac i tyle.
PS: Szkoda że nie moge ci dac bo jeden ogon mam w zapasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 22:12, master111 napisał:

No to te pst znalazłem o ile to te ale nie wypadają z nich ogony niby psów i teraz mam
1 dzień na zakończenie zadania to muszę gdzieś szybko znaleść te psy.

poszukaj na Wysypisku i w Dziczy, tam się ich pełno szwęda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 21:51, zadymek napisał:

> No to te pst znalazłem o ile to te ale nie wypadają z nich ogony niby psów i teraz
mam
> 1 dzień na zakończenie zadania to muszę gdzieś szybko znaleść te psy.
poszukaj na Wysypisku i w Dziczy, tam się ich pełno szwęda

Albo przy drodze jak się idzie do baru ja tam własnie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gracie w Stalkera z modem S.W.O, to dobrze Wam radzę, nie zapuszczajcie się w miejsca w których nie ma ludzi ;p Ja teraz jestem na Wysypisku, i nawet pomimo tego że mam latarkę, to trudno mi znaleźc drogę z powrotem do Kordonu (Chce oddać ogon nibypsa i "kotlet" Sidorowiczowi ;p). Takich ciemności to ja nawet na żywo nie widziałem, dopiero jak zaatakowali mnie bandyci to się trochę rozświetliło od onia wylotowego z lufy ;p
Kilka screenów:

20080714122045

20080714122103

20080714122117

20080714122130

20080714122145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, w tej grze jest chyba najlepsza burza jaką widziałem na komputerze ;p Dostałem od Sidorowicza zadanie żeby zabić dwóch typków na Wysypisku, w czasie gdy tam szedłem była godzina chyba 15.30, zobaczcie jak wygląda ta godzina gdy w Stalkerze z modem S.W.O rozpęta się burza, leje deszcze i ogólnie jest nieciekawie ^^ Cholernie tudno jest czasami uchwycić na screenie błyskawice ;p

20080714133101

20080714133112

20080714133123

20080714133136

20080714133212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować