Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2008 o 21:51, zadymek napisał:

> No to te pst znalazłem o ile to te ale nie wypadają z nich ogony niby psów i teraz
mam
> 1 dzień na zakończenie zadania to muszę gdzieś szybko znaleść te psy.
poszukaj na Wysypisku i w Dziczy, tam się ich pełno szwęda


Jesli chodzi o ogon nibypsa dla Sidorowicza, to nie biega tu o ogon zwykłego psa (slepy pis). Tu chodzi o ogon nibypsa. Nibypies jest duzo większy i groxniejszy. Trochę jest taki wilkowaty Pełno ich jest jak idzie się do Baru od strony Wysypiska. Tyle, ze do polowań na te mucie trzeba mieć dobrą giwerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 17:19, vip konius napisał:

mam problem z x19 gdy wylaczylem ten mozgo cos tam to nie moge wyjsc bo dzwi sa zamkniete...


Tobie pewnie chodzi o Mózgozwęglacz w Czerwonym Lesie koło anten? Gdy wyłączysz Mózgozwęglacz w podziemiach, to w bunkrze pojawią się wojaki. Tam łatwo zabłądzic i pewnie nie do tych drzwi doszedłeś, pomimo, że strzałka pokazuje że dobrze idziesz. Tam musisz nieźle zapamiętywać drogę. Strzałka często wyprowadza cię w pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:11, master111 napisał:

Jak można się wydostać z laboratorium po tym jak znalazłem w nim Ducha (stalkera) i teraz
mam się wystać jak drogą tą samą co przyszedłem czy jest jakaś inna ??


Tam gdzie znalazłeś Ducha, musisz znaleźć dziurę w podłodze. W jednej z ostatnich "klatek" ona jest. prowadzi ta dziura do tunelu, a potem z tunelu wyjdziesz na Jantar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:44, marekl1975 napisał:

Jesli chodzi o ogon nibypsa dla Sidorowicza, to nie biega tu o ogon zwykłego psa (slepy
pis). Tu chodzi o ogon nibypsa. Nibypies jest duzo większy i groxniejszy. Trochę jest
taki wilkowaty Pełno ich jest jak idzie się do Baru od strony Wysypiska. Tyle, ze do
polowań na te mucie trzeba mieć dobrą giwerę.

no wiesz? Nie widziałem. Ale skąd miałem wiedzieć skoro S.t.a.l.k.e.r.''a przechodzę dopiero 5 raz :/
a jeśli już chodzi o samo polowanie to wystarczy bele pistolecik, byle tylko celować w łeb
A tak w ogóle to w czym rzecz, złą lokalizację podałem, złego zwierzaka czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 15:02, DarkMessiah123 napisał:

Na paru filmikach widziałem jak ludzie grali w stalkera i obracali swoją postać, wiecie
jak to zrobić aby oglądać postać?

zapewne grali na jakims modzie/kodzie odblokowującym ryb TPP, bo tak normalnie w samej grze to się nie da spojrzeć na samego siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 15:02, DarkMessiah123 napisał:

Na paru filmikach widziałem jak ludzie grali w stalkera i obracali swoją postać, wiecie
jak to zrobić aby oglądać postać?

C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\STALKER-SHOC masz katalog user ltx, otwierasz go za pomocą notatnika i gdzieś pomiędzy tamte bindy wklejasz:
bind cam_1 kF1
bind cam_2 kF2
bind cam_3 kF3
bind cam_4 kF4
Teraz f1 zwykły widok, f2 z drugiej osoby, f3 z drugiej osoby z latającą kamerą itd.
Pozdrawiam
edit: Jednak do grania za bardzo się te kamery nie nadają z powodu trudności z celowaniem, ale można sobie bohatera w pełnym ekwipunku pooglądać przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 15:09, zadymek napisał:

> Jesli chodzi o ogon nibypsa dla Sidorowicza, to nie biega tu o ogon zwykłego psa
(slepy
> pis). Tu chodzi o ogon nibypsa. Nibypies jest duzo większy i groxniejszy. Trochę
jest
> taki wilkowaty Pełno ich jest jak idzie się do Baru od strony Wysypiska. Tyle, ze
do
> polowań na te mucie trzeba mieć dobrą giwerę.
no wiesz? Nie widziałem. Ale skąd miałem wiedzieć skoro S.t.a.l.k.e.r.''a przechodzę
dopiero 5 raz :/
a jeśli już chodzi o samo polowanie to wystarczy bele pistolecik, byle tylko celować
w łeb
A tak w ogóle to w czym rzecz, złą lokalizację podałem, złego zwierzaka czy co?


Zadanie znalezienia ogona nibypsa zleca Sidorowicz w Kordonie. ale samego nibypsa spotkasz dopiero w lokacji Bar idąc od strony Wysypiska. Zabijasz nibypsa, zabierasz ogonek i walisz z powrotem na Kordon do Sidorowicza. A jesli chodzi o samego nibypsa, to różni się on tym od ślepego psa, że jest taki bardziej wilkowaty, a nie chudy jak slepe psy. Poza tym jest duzo twardszy, więc celując prosto w łeb, to trza mieć porządną giwerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 15:11, wszyscytg napisał:

> Na paru filmikach widziałem jak ludzie grali w stalkera i obracali swoją postać,
wiecie
> jak to zrobić aby oglądać postać?
C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\STALKER-SHOC masz katalog user ltx, otwierasz
go za pomocą notatnika i gdzieś pomiędzy tamte bindy wklejasz:
bind cam_1 kF1
bind cam_2 kF2
bind cam_3 kF3
bind cam_4 kF4
Teraz f1 zwykły widok, f2 z drugiej osoby, f3 z drugiej osoby z latającą kamerą itd.

Pozdrawiam
edit: Jednak do grania za bardzo się te kamery nie nadają z powodu trudności z celowaniem,
ale można sobie bohatera w pełnym ekwipunku pooglądać przynajmniej


A dzięki. Spróbuje, gdy kiedyś wrócę do STALKERa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 15:11, wszyscytg napisał:

> Na paru filmikach widziałem jak ludzie grali w stalkera i obracali swoją postać,
wiecie
> jak to zrobić aby oglądać postać?
C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\STALKER-SHOC masz katalog user ltx, otwierasz
go za pomocą notatnika i gdzieś pomiędzy tamte bindy wklejasz:
bind cam_1 kF1
bind cam_2 kF2
bind cam_3 kF3
bind cam_4 kF4
Teraz f1 zwykły widok, f2 z drugiej osoby, f3 z drugiej osoby z latającą kamerą itd.

Pozdrawiam
edit: Jednak do grania za bardzo się te kamery nie nadają z powodu trudności z celowaniem,
ale można sobie bohatera w pełnym ekwipunku pooglądać przynajmniej


Dzięki wielkie, chciałem się o tym dowiedzieć żeby zobaczyć moją postać w Pancerzu militarnego stalkera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 15:16, marekl1975 napisał:

Zadanie znalezienia ogona nibypsa zleca Sidorowicz w Kordonie. ale samego nibypsa spotkasz

poprawka, bandy ślepych psów i nibypsów wałąsają się jak okiem sięgnąć od kordonu(po obu stronach torów) aż po Pripiat, a sam quest można otrzymać nie tylko od Sidorowicza, bo zleca go też np. Barman

Dnia 14.07.2008 o 15:16, marekl1975 napisał:

dopiero w lokacji Bar idąc od strony Wysypiska. Zabijasz nibypsa, zabierasz ogonek i
walisz z powrotem na Kordon do Sidorowicza. A jesli chodzi o samego nibypsa, to różni
się on tym od ślepego psa, że jest taki bardziej wilkowaty, a nie chudy jak slepe psy.

no i nowu mnie zadziwiasz, nawet nie wiedziałem o czym piszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 15:20, DarkMessiah123 napisał:

Dzięki wielkie, chciałem się o tym dowiedzieć żeby zobaczyć moją postać w Pancerzu militarnego
stalkera :)


Nie ma za co, taka mała porada. W grze nie znalazły się te ustawienia z powodu pewnego buga ( jak i trudności w graniu z tych perspektyw) otóż by zobaczyć swój pancerz będziesz go musiał prawdopodobnie zdjąć i założyć ponownie, bo tak będziesz wyglądał jak zwykły stalker. Zazwyczaj resetuje się to po wyłączeniu gry więc operację trzeba będzie powtarzać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 15:16, marekl1975 napisał:

Zadanie znalezienia ogona nibypsa zleca Sidorowicz w Kordonie. ale samego nibypsa spotkasz
dopiero w lokacji Bar idąc od strony Wysypiska.


Chyba mało grałeś w Stalkera :P. Gdyż niby-psa można spotkać w tunelu w Cordonie gdzie Żwawy zleca nam znalezienie ulepszonej kurtki bandyty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 15:41, Pawlo09 napisał:

Mam pytanie na jakiej grasz rozdzielczości czyli ile twój monitor ma cali?

Gram na rozdziałce 1024x768, a monitor ma 17 cali. Ale chyba zacznę grać na 1280x1024, przyzwyczaiłem się że na starym kompie zawsze grałem na małej rozdziałce bo był słaby, i teraz muszę się przyzwyczaić do większych rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować