Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2008 o 18:16, DarkMessiah123 napisał:

Mam teraz misję aby wyłączyć jakieś anteny, a jak byłem na miejscu to muszę przyznać
że, klimacik niesamowity :) najpierw idę i się zrobił jakby pomarańczowy obraz następnie,
naznaczony miał jakieś zwidy i widział mutanty itp, no to był jeden z najciekawszych
etapów w grze który mi się najbardziej spodobał :-)

Widze że ci się podoba:) Jak chcesz to możesz kupic Czyste Niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 18:18, Patryk Mogilno napisał:

> etapów w grze który mi się najbardziej spodobał :-)
Widze że ci się podoba:) Jak chcesz to możesz kupic Czyste Niebo


Mam właśnie taki zamiar aby sobie sprawić Nowego Stalker''a jak tylko zaoszczędze trochę kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 14:33, Crew 900 napisał:

Do wersji 1.0004 też działa , z resztą w każdej będzie działał , to tylko zmienia tekstury
i dźwięk natury


Dobrze wiedzieć. spróbuję w wersji 1.0006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 18:18, Patryk Mogilno napisał:

> Mam teraz misję aby wyłączyć jakieś anteny, a jak byłem na miejscu to muszę przyznać

> że, klimacik niesamowity :) najpierw idę i się zrobił jakby pomarańczowy obraz następnie,

> naznaczony miał jakieś zwidy i widział mutanty itp, no to był jeden z najciekawszych

> etapów w grze który mi się najbardziej spodobał :-)
Widze że ci się podoba:) Jak chcesz to możesz kupic Czyste Niebo


No fakt, że Czerwony Las jest jedną z bardziej mrocznych lokacji. Oczywiście nie licząc podziemi Agropromu, X18 i X16. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 18:16, DarkMessiah123 napisał:

Mam teraz misję aby wyłączyć jakieś anteny, a jak byłem na miejscu to muszę przyznać
że, klimacik niesamowity :) najpierw idę i się zrobił jakby pomarańczowy obraz następnie,
naznaczony miał jakieś zwidy i widział mutanty itp, no to był jeden z najciekawszych
etapów w grze który mi się najbardziej spodobał :-)


No mnie też się podobało. Zwłaszcza fajosko jest po wyłączeniu Mózgozwęglacza, gdy tam całe wojo się złazi. a wtedy tylko nogi za pas i wiać do Prypeci! Do Baru nie ma co wracać, bo po wykonaniu zadania w Czerwonym Lesie, w drodze do Baru napotkasz tyle mutantów, ze nie ma co ryzykować. Ale pamiętaj! Zanim wleziesz do Czerwonego Lasu, zaopatrz się w dziesiątki albo i setki leków przeciwpromiennych. Bez ich ogromnej ilości nie przejdziesz Elektorwni Jądrowej i Sarkofagu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 10:42, marekl1975 napisał:

No mnie też się podobało. Zwłaszcza fajosko jest po wyłączeniu Mózgozwęglacza, gdy tam
całe wojo się złazi. a wtedy tylko nogi za pas i wiać do Prypeci! Do Baru nie ma co wracać,
bo po wykonaniu zadania w Czerwonym Lesie, w drodze do Baru napotkasz tyle mutantów,
ze nie ma co ryzykować. Ale pamiętaj! Zanim wleziesz do Czerwonego Lasu, zaopatrz się
w dziesiątki albo i setki leków przeciwpromiennych. Bez ich ogromnej ilości nie przejdziesz
Elektorwni Jądrowej i Sarkofagu.

Ja mam dobry kombinezon (lepszy od prototypu) zobacze czy warto było dac tyle kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:54, czaja24 napisał:

stało się zmówiłem dodatek:/

To nie dodatek, tylko prequel. I co ma oznaczać ta emotikona na końcu? Powinieneś się raczej cieszyć. Ja zamówię grę na 90%, ale najpierw poczekam na urodziny (30 lipca) i zobaczę ile kasy dostane. :) Cień Czarnobyla trochę mnie rozczarował, ale mam nadzieję, że w Czystym Niebie znajdzie się to wszystko, czego brakowało w SoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 16:00, Radykał napisał:

> stało się zmówiłem dodatek:/
To nie dodatek, tylko prequel. I co ma oznaczać ta emotikona na końcu? Powinieneś się
raczej cieszyć. Ja zamówię grę na 90%, ale najpierw poczekam na urodziny (30 lipca) i
zobaczę ile kasy dostane. :) Cień Czarnobyla trochę mnie rozczarował, ale mam nadzieję,
że w Czystym Niebie znajdzie się to wszystko, czego brakowało w SoC.

bo jeszcze będę musiał żonie powiedzieć że męża traci na 2 tygodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 16:14, Patryk Mogilno napisał:

Ja dzieki grze S.T.A.L.K.E.R pokochałem ZONE:)


Nie ty jeden:)Ja też pokochałem ten świat,fakt że jest niebezpieczny ale za to bardzo ciekawy i wciągający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 10:51, Patryk Mogilno napisał:

> No mnie też się podobało. Zwłaszcza fajosko jest po wyłączeniu Mózgozwęglacza, gdy
tam
> całe wojo się złazi. a wtedy tylko nogi za pas i wiać do Prypeci! Do Baru nie ma
co wracać,
> bo po wykonaniu zadania w Czerwonym Lesie, w drodze do Baru napotkasz tyle mutantów,

> ze nie ma co ryzykować. Ale pamiętaj! Zanim wleziesz do Czerwonego Lasu, zaopatrz
się
> w dziesiątki albo i setki leków przeciwpromiennych. Bez ich ogromnej ilości nie
przejdziesz
> Elektorwni Jądrowej i Sarkofagu.
Ja mam dobry kombinezon (lepszy od prototypu) zobacze czy warto było dac tyle kasy:)


A jak się en Twój kombinezon nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 11:39, DarkMessiah123 napisał:

Mam kilka pytań:
1.Do czego służy ten przedmiot (obrazek).
2.Jak dołączyć do Powinności.
3.Gdzie Zapisują się save''y?


Są to "słuchawki", które opracował prof. Sacharow w lokacji Jantar. Chronią one przed wpływem emisji psionicznych. Nie da się ich sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 16:14, Patryk Mogilno napisał:

Ja dzieki grze S.T.A.L.K.E.R pokochałem ZONE:)

To możesz tam pojechać! Są już od dawna biura podróży, które organizują wycieczki do Czarnobyla. W necie też mozesz znaleźć organizacje zajmujące się tym.
A tak na marginesie, to była nawet na allegro taka wycieczka. Bodajże, chyba za jakieś 1000zł od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 16:08, czaja24 napisał:

> > stało się zmówiłem dodatek:/
> To nie dodatek, tylko prequel. I co ma oznaczać ta emotikona na końcu? Powinieneś
się
> raczej cieszyć. Ja zamówię grę na 90%, ale najpierw poczekam na urodziny (30 lipca)
i
> zobaczę ile kasy dostane. :) Cień Czarnobyla trochę mnie rozczarował, ale mam nadzieję,

> że w Czystym Niebie znajdzie się to wszystko, czego brakowało w SoC.
bo jeszcze będę musiał żonie powiedzieć że męża traci na 2 tygodnie:P


Ja z moją kochaną żoną nie mam problemów jesli chodzi o gry. W pełni akceptuje moje hobby, bo nie gram do przesady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:28, marekl1975 napisał:

> Ja dzieki grze S.T.A.L.K.E.R pokochałem ZONE:)
>
To możesz tam pojechać! Są już od dawna biura podróży, które organizują wycieczki do
Czarnobyla. W necie też mozesz znaleźć organizacje zajmujące się tym.
A tak na marginesie, to była nawet na allegro taka wycieczka. Bodajże, chyba za jakieś
1000zł od osoby.

Ooooo to fajna wycieczka na wakacje by była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja też tylko jak dziennie potrafię się przysiąść na ponad 13 godzin .... (tak bylo z Wiedźminem) a mój rekoord to ponad 24:/ sam bym się zdenerwował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować