Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2008 o 21:04, Patryk Mogilno napisał:

> Ja miałem podobną taktykę po wyjściu z podziemi Agropromu. Wychodzi się do bazy
wojskowej.
> Też się schowałem tam do takiego małego domku i nawalałem we wszystkich, którzy
tam wleźli.
Ale wiesz dałem screeny a oni mówia że z modami gram.....


Niech się najedzą modami! Ja własnie zjadłem bułkę z kremem nutella. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 11:23, Patryk Mogilno napisał:

Tak jestem kozak i powiem wiecej wypale tam z FORT-15:-) A tak na serio to masz racje
pozbieram inne bronie.


W Czerwonym Lesie przydaje się snajperka, polecam Wintoreza, który nie ma problemów z dostępnością amunicji. Warto się w niego zaopatrzyć, gdyż Monolitianie mają tam swoich snajperów, którzy choć beznadziejnie ukryci to potrafią napsuć krwi. Ogólnie nazbieraj amunicji i apteczek, bo wyjście z podziemi pod Mózgozwęglaczem nie będzie takie łatwe jak wejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 11:34, xDeuSx napisał:

W Czerwonym Lesie przydaje się snajperka, polecam Wintoreza, który nie ma problemów z
dostępnością amunicji. Warto się w niego zaopatrzyć, gdyż Monolitianie mają tam swoich
snajperów, którzy choć beznadziejnie ukryci to potrafią napsuć krwi. Ogólnie nazbieraj
amunicji i apteczek, bo wyjście z podziemi pod Mózgozwęglaczem nie będzie takie łatwe
jak wejście.

Snajperke mam tylko amunicji mało. Apteczek itp mam pod dostatkiem mysle że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 11:38, Patryk Mogilno napisał:

Snajperke mam tylko amunicji mało. Apteczek itp mam pod dostatkiem mysle że się uda


"Snajperka" to bardzo ogólne pojęcie, ponieważ w grze występują trzy rodzaje karabinów snajperskich ( i jeden karabin szturmowy odpowiednio przerobiony na broń snajperską ). Napisz, którą z nich posiadasz. Tak czy inaczej zasada jest prosta, nie opłaca się nosić Dragunova czy tej drugiej broni ( chwilowo nie pamiętam nazwy ), ponieważ amunicję do nich można znaleźć jedynie w kilku miejscach w grze. Najbardziej opłacalne jest uzbrojenie się w Wintoreza ( w grze występuje pod nazwą Wintar BC ), do którego pasuje identyczna amunicja jak to Grozy czy VAL''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:19, Patryk Mogilno napisał:

Jestem już w Prypeci. Tyle drogi pokonałem i warto było. Teraz do Hotelu.
PS: Snajperke już mam;-)


Prypeć pod względem "gameplaya" bardzo przypomina mi Call of Duty... Tylko trochę realistyczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:22, Krieeg napisał:

> Jestem już w Prypeci. Tyle drogi pokonałem i warto było. Teraz do Hotelu.
> PS: Snajperke już mam;-)

Prypeć pod względem "gameplaya" bardzo przypomina mi Call of Duty... Tylko trochę realistyczniejsze.

Kiedy poraz pierwszy tam wszedłem normalnie szok! Teraz naprawde Czarnobyl poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:25, Patryk Mogilno napisał:

> > Jestem już w Prypeci. Tyle drogi pokonałem i warto było. Teraz do Hotelu.

> > PS: Snajperke już mam;-)
>
> Prypeć pod względem "gameplaya" bardzo przypomina mi Call of Duty... Tylko trochę
realistyczniejsze.
Kiedy poraz pierwszy tam wszedłem normalnie szok! Teraz naprawde Czarnobyl poznam

Prawda Prypeć najlepiej wygląda w czarnobylu i ten pościg do elektrowni same emocje od tamtąd się zaczynają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:25, Patryk Mogilno napisał:

Kiedy poraz pierwszy tam wszedłem normalnie szok! Teraz naprawde Czarnobyl poznam


No i jaki klimat! "Snajper na jedenastej, na dachu!" Nie wiem jak wy, ale według mnie to jest baaardzo klimatyczne. Cytat zmyślony, ale dobrze oddaje to co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:31, Krieeg napisał:

> Kiedy poraz pierwszy tam wszedłem normalnie szok! Teraz naprawde Czarnobyl poznam


No i jaki klimat! "Snajper na jedenastej, na dachu!" Nie wiem jak wy, ale według mnie
to jest baaardzo klimatyczne. Cytat zmyślony, ale dobrze oddaje to co mam na myśli.

Cały czas te emocje pufff co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:31, Krieeg napisał:

> Kiedy poraz pierwszy tam wszedłem normalnie szok! Teraz naprawde Czarnobyl poznam


No i jaki klimat! "Snajper na jedenastej, na dachu!" Nie wiem jak wy, ale według mnie
to jest baaardzo klimatyczne. Cytat zmyślony, ale dobrze oddaje to co mam na myśli.

Taaa snajper po prostu było trzeba gnać z kompanami do przodu , przedzierać się przez zapory i unikać kul klmat świetny dlatego zamówionego mam Clear Sky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:41, WyszkowiakO napisał:

Taaa snajper po prostu było trzeba gnać z kompanami do przodu , przedzierać się przez
zapory i unikać kul klmat świetny dlatego zamówionego mam Clear Sky


Przeca mówię, że ten cytat zmyśliłem! Poza tym to był tylko przykład... No ale nie mów, w późniejszej częśc misjii nie ma WCALE żadnych snajperów;) Pierwsze spotkanie z karabinem Gaussa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:45, Krieeg napisał:

> Taaa snajper po prostu było trzeba gnać z kompanami do przodu , przedzierać się
przez
> zapory i unikać kul klmat świetny dlatego zamówionego mam Clear Sky

Przeca mówię, że ten cytat zmyśliłem! Poza tym to był tylko przykład... No ale nie mów,
w późniejszej częśc misjii nie ma WCALE żadnych snajperów;) Pierwsze spotkanie z karabinem
Gaussa...

No tak świetna broń tylko jej bym używał prędkość ponad dzwiękowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:48, WyszkowiakO napisał:

No tak świetna broń tylko jej bym używał prędkość ponad dzwiękowa


A pamiętasz jak w Dolinie Mroku pewien uratowany (apteczką) stalker mówi wam że pewien stalker chce sprzedać Gaussa za 700 rubli? Nie wiem jak ty, ale ja w to uwierzyłem... Ech, a potem delikatne rozczarowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:52, Krieeg napisał:

> No tak świetna broń tylko jej bym używał prędkość ponad dzwiękowa

A pamiętasz jak w Dolinie Mroku pewien uratowany (apteczką) stalker mówi wam że pewien
stalker chce sprzedać Gaussa za 700 rubli? Nie wiem jak ty, ale ja w to uwierzyłem...
Ech, a potem delikatne rozczarowanie:)

Też w to uwierzyłem a potem kazali mi spadać nie wiem jak ty ale ja ich zabiłem na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:53, WyszkowiakO napisał:

Też w to uwierzyłem a potem kazali mi spadać nie wiem jak ty ale ja ich zabiłem na serio


Zostawiłem ich, ale jedno z zadań dla barmana polega na rozwaleniu jednego z tych stalkerów. A ja rozwaliłem od razu hurtowo - wszystkich:) Zresztą, i tak by się na mnie rzucili po zabiciu tego jednego stalkera. Tutaj ten popularny trik z nożem chyba nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:56, Krieeg napisał:

> Też w to uwierzyłem a potem kazali mi spadać nie wiem jak ty ale ja ich zabiłem
na serio

Zostawiłem ich, ale jedno z zadań dla barmana polega na rozwaleniu jednego z tych stalkerów.
A ja rozwaliłem od razu hurtowo - wszystkich:) Zresztą, i tak by się na mnie rzucili
po zabiciu tego jednego stalkera. Tutaj ten popularny trik z nożem chyba nie działa...

No prawda a które laboratorium było dla ciebie najbardziej klimatyczne dla mnie X18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:57, WyszkowiakO napisał:

No prawda a które laboratorium było dla ciebie najbardziej klimatyczne dla mnie X18


Ja tam je ciągle ze sobą mylę:) Ale jeśli X-18 to te pierwsze laboratorium, to istotnie uważam że te jest bardziej klimatyczne. Poltergeisty były trochę wkurzające, ale dało się przeżyć. X-16 i to z mózgozwęglarką też były dobre, ale X-18 było najlepsze, przynajmniej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować