Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

W niezmodyfikowanym Stalkerze nie ma strzelby TOZ, jest ona ukrtyta w kodzie gry. Można ją odblokować modami. Dlatego jak ktoś gra bez modów to i tej strzelby nie znajdzie :P. Teraz ma być oficjalnie w Czystym Niebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam wypowiedzi co niektórych to coraz bardziej jestem za tym aby stalker był sprzedawany od 18 lat. I powinno to być przestrzegana bardzo. Uniknelibyśmy wtedy głupich pytań. A gdzie to znaleźć ? A gdzie sie idzie ? Jak wyjść z labolatorium X18 itp. Ludzie czy wy naprawde macie problem żeby samemu pokombinować. Stalker nie jest taką przecież trudną gra. Troche myślenia i kombinowania samemu dobrze by wam zrobiło, a nie lecicie co chwile na forum z głupimi pytaniami, które były już zadawane po 1000 razy. Podziwiam cerpliwość ludzi, którzy wam w dalszym ciągu odpowiadają. Nie wiem ale jak by mi ktoś tak ciągle podpowiadał to bym przyjemność z rozgrywki stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Ciebie. Ja również straciłbym przyjemność z grania, pytając się innych o wskazówki, czytając poradniki czy grając na kodach (nie cierpię tych ostatnich). Ale jeżeli ktoś się o coś spyta, nawet o jakiś banał, to mu odpowiem. Nie moja sprawa, że ta osoba straci przyjemność z grania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja ci się pytam po co jest ten temat? Tu "koty" szukaja pomocy. Jak ci się to nie podoba to nie odpowiadaj na ich posty...albo ich nie czytaj do końca. Wole by "koty" dawali posty tutaj niż zakładali osobny temat np"Jak wyjsc z X18"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 12:54, Patryk Mogilno napisał:

No to ja ci się pytam po co jest ten temat? Tu "koty" szukaja pomocy. Jak ci się to nie
podoba to nie odpowiadaj na ich posty...albo ich nie czytaj do końca. Wole by "koty"
dawali posty tutaj niż zakładali osobny temat np"Jak wyjsc z X18"


Dla mnie ten temat jest o dyskusji o stalkerze, a nie tematem pomocy, wię co ty wogóle piszesz ?
Po drugie po co pisać 1000 raz z rzędu te same pytanie, jak można przewinać tych klka strona i poszukać ?
Wogóle nie wiem jak można przechodzić gre z czyjąć pomocą. Dla mnie jest to lolowate i tyle.
To tak jak bym siedział i oglądał film, a ktoś z boku by mi tłumaczył o co w tym filmie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 13:04, Sylwassss napisał:

Dla mnie ten temat jest o dyskusji o stalkerze, a nie tematem pomocy, wię co ty wogóle
piszesz ?

Czyli nie można pisac postów typu "Pomocy! Nie wiem jak znalesc wyjscie z x18". A np ktoś zakłada temat osobny a moderator odsyła go do tego tematu i mówi żeby zapytał tutaj to ty wtedy go wyzywasz i mówisz "To jest temat o STALKERZE wiec ty nie pisz tu takich postów!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2008 o 13:04, Sylwassss napisał:

Dla mnie ten temat jest o dyskusji o stalkerze, a nie tematem pomocy, wię co ty wogóle
piszesz ?

Temat o grze jest też tematem pomocy...

Dnia 26.07.2008 o 13:04, Sylwassss napisał:

Po drugie po co pisać 1000 raz z rzędu te same pytanie, jak można przewinać tych klka
strona i poszukać ?

Kilka ? 592 ?

Dnia 26.07.2008 o 13:04, Sylwassss napisał:

Wogóle nie wiem jak można przechodzić gre z czyjąć pomocą. Dla mnie jest to lolowate
i tyle.

Ja też nie używam solucji, ale twoim zdaniem "jak mi się nie podoba, to innym też nie"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do nowych to tu nikt nic nie ma.
Prędzej do takich jak ty co przeszli grę a piszą "gdzie moge znalesc lepsza zbroje".

Po prostu prostacki spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 13:14, Vormulac napisał:

Do nowych to tu nikt nic nie ma.
Prędzej do takich jak ty co przeszli grę a piszą "gdzie moge znalesc lepsza zbroje".

Po prostu prostacki spam.

No niestety to jest temat ogólny i miałem prawo się zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 13:17, Patryk Mogilno napisał:

> Do nowych to tu nikt nic nie ma.
> Prędzej do takich jak ty co przeszli grę a piszą "gdzie moge znalesc lepsza zbroje".

>
> Po prostu prostacki spam.
No niestety to jest temat ogólny i miałem prawo się zapytac

Chcesz zobaczyc spamera? Zobacz statystyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 13:17, Patryk Mogilno napisał:

No niestety to jest temat o ogólny i miałem prawo się zapytac

To zaraz zapytasz się jak się strzela? Przecież to temat ogólny a ty przeszedłeś grę i masz prawo się zapytać.

Dla niektórych jesteś spamerem bo zadajesz pytania, które zadają osoby zaczynające grę. Ty ją przeszedłeś, a że musisz se nabić posta to piszesz takie durne pytania i potem się nie dziw, że jest jak jest.
Jest jeszcze słynne pisanie 2-3 postów pod rząd ale po co edytować posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 13:11, Patryk Mogilno napisał:

to ty wtedy go wyzywasz i mówisz "To jest temat o STALKERZE wiec ty nie pisz tu takich
postów!"


Na przyszłość radził bym Ci czytać czyjeś posty. Nigdy nikogo nie wyzywałem bo to nie jest w moim stylu.
Nie prowadze napinki w sieci, jak już to zwróce uwage i nic po za tym. Apropo tematu. Czy naprawde tak trudno jest choć przez chwile pomyśleć ? Nie lepiej samemu odkrywać nowe rzeczy w stalkerze i się tym cieszyc.
Czy może lepiej grać z kimś kto gre przeszedł i niech prowadzi Cię za rączke co, gdzie i jak robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 13:24, Vormulac napisał:

Dla niektórych jesteś spamerem bo zadajesz pytania, które zadają osoby zaczynające grę.
Ty ją przeszedłeś, a że musisz se nabić posta to piszesz takie durne pytania i potem
się nie dziw, że jest jak jest.
Jest jeszcze słynne pisanie 2-3 postów pod rząd ale po co edytować posty.

No niestety wina gram.pl bo Edytowałem posta ale wyskoczyły dwa. Ok dla ciebie spam to był mój post a dla mnie jest spamem jest Statystyka z gier forumowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 13:19, Patryk Mogilno napisał:

Chcesz zobaczyc spamera? Zobacz statystyki...


Po co ? Wystarczy zobaczyć Twoje posty w tym temacie
http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=16291&uid=605150
Setki pytań na które były juz udzielone odpowiedz. Po za tym jesteś na tym forum od 173 dni i zdążyłeś już napisać ponad 2000 postów. Ja jestem już 2 lata i nie mam tyle. Nie mów że nie jesteś spamerem.
Proponuje jeszcze zaznajomić się z podtsawowymi zagadnienami czym jest spam. Bo jeśli się nie wie czegoś to sie nie odzywa ;]
Zresztą po Twoich postach widać że nie jesteś ani troche osobą ambitną bo przez cały czas zadwałeś tylko pytania odnośnie gry. Czyli nie możesz i nawet nie masz prawa mówić że przeszedłeś ją sam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same pytania? Ciekawe. Aha po pierwsze nie jestem SPAMEREM bo to że mam ponad 2000 postów to nie znaczy że jestem spamerem. Ty napisałeś razem 68 postów i to cie boli zapewne. Teraz kolego zobacz moje wszystkie posty i zobacz czy jestem spamerem. Ok ja zobacze co to jest spam a ty zobacz co to znaczy Temat Ogólny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 14:08, Patryk Mogilno napisał:

Same pytania? Ciekawe. Aha po pierwsze nie jestem SPAMEREM bo to że mam ponad 2000 postów
to nie znaczy że jestem spamerem.

Po pierwsze nie krzycz bo pisanie na CapsLocku jest gólnie pojęte w internecie jako krzyk, a tak zachowują się dzieci neo. Po drugie naucz się czytać ze zrozumieniem. Po trzecie kup sobie słownik lub idz na lekcje polskiego bo składnia zdań jest u ciebie kiepsko rozwinięta.
>Ty napisałeś razem 68 postów i to cie boli zapewne.
Kiedyś ktoś mówił nie liczy sie ilość, ale jakość. Nigdy powtarzam przenigdy nie będzie mnie bolało to ż ektoś ma więcej postów odemnie. Jak chcesz to moge takiego typu postów jak twoje nabić zaraz i te 3000, ale ja się pytam po co? Wartość takich postów będzie mniejsza lub równa zero. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 14:15, Sylwassss napisał:

Kiedyś ktoś mówił nie liczy sie ilość, ale jakość. Nigdy powtarzam przenigdy nie będzie
mnie bolało to ż ektoś ma więcej postów odemnie. Jak chcesz to moge takiego typu postów
jak twoje nabić zaraz i te 3000, ale ja się pytam po co? Wartość takich postów będzie
mniejsza lub równa zero. ;]

No to racja z tym się zgodze. I ok przyznaje te moje posty w tym temacie nie były zbyt dobre. Zapraszam na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 14:18, Patryk Mogilno napisał:

No to racja z tym się zgodze. I ok przyznaje te moje posty w tym temacie nie były zbyt
dobre. Zapraszam na gg...


Ok. kończymy offtopa. Jako że przyznałeś się do błedu, a to sobie cenie u ludzi nie będzie już ataku :)
Co do gg to nie posiadam ;] Tzn. moje gg posiadaja tylko znajomi w real. Powinni wprowadzić na forum opcje PW i by było po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze niektorzy w tym temacie nie maja zupelnie nic do powiedzenia. Dlatego po ostrzezeniu za spam dostaja:

Patryk Mogilno
Sylwassss


A zaraz przejrze ten watek i sprawdze dokladnie czy ktos jeszcze zostanie wpisany na liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować