Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Ok, tak żeby ostudzić emocje, mam do was pytanie ;P. ( Możliwe że będziecie sikać że śmiechu, ale to mnie ciagle nurtuje). Otóż jak wiadomo Pancerz się zużywa, co za tym idzie może się zepsuć. i tu Moje Pytanie, czy jak mam Np połowe Wytrzymałości, to czy mogę go gdzieś naprawić? I druga sprawa, jaki jest najlepszy pancerz w grze, i gdzie go mogę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:14, Tomek1120 napisał:

Da się w stalkerze wyłączyć tego lektora?

Nie da się. Zresztą, po co? Jak dla mnie to właśnie lektor dodaje tej grze klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:17, Pernia napisał:

czy jak mam Np połowe Wytrzymałości, to czy
mogę go gdzieś naprawić? I druga sprawa, jaki jest najlepszy pancerz w grze, i gdzie
go mogę znaleźć?


Jak nie grasz na modach to nie ma opcji naprawiania pancerza, musisz sobie znaleźć nowy.
Najlepszym według mnie pancerzem jest kombinezon SEVA. ;]
Tu sobie poczytaj o pancerzach: http://stalker.funday.pl/readarticle.php?article_id=46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos w ogóle w sieci w Stalkera? ;] Ja właśnie przeszedłem znowu singla, i teraz ściągam patch 1.0006 żeby pograć w multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 11:40, NuGGet napisał:

Gra ktos w ogóle w sieci w Stalkera? ;] Ja właśnie przeszedłem znowu singla, i teraz
ściągam patch 1.0006 żeby pograć w multiplayer.

Ja nie moge grac bo multi nie działa:( Sam nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 11:40, NuGGet napisał:

Gra ktos w ogóle w sieci w Stalkera? ;] Ja właśnie przeszedłem znowu singla, i teraz
ściągam patch 1.0006 żeby pograć w multiplayer.


No nareszcie.. Ja pykam sobie czasami. Oficjalny temat multi śpi od kilku miesięcy. Możemy sobie pograć wieczorem. Tyle, że wyszedłem z wprawy bo ostatnio w Quake Wars pykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 11:41, Patryk Mogilno napisał:

Ja nie moge grac bo multi nie działa:( Sam nie wiem czemu...


A zainstalowałeś 1.0006? Wszystkie serwery są już na tym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 11:45, multykin napisał:

A zainstalowałeś 1.0006? Wszystkie serwery są już na tym patchu.

Nie instalowałem jeszcze a gdzie go moge dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 11:41, Patryk Mogilno napisał:

> Gra ktos w ogóle w sieci w Stalkera? ;] Ja właśnie przeszedłem znowu singla, i teraz

> ściągam patch 1.0006 żeby pograć w multiplayer.
Ja nie moge grac bo multi nie działa:( Sam nie wiem czemu...


Możliwe, że to przez mody jeśli je posiadasz. Jeśli tak, to z tego co pamiętam zmień nazwę folderu gamedata na jakiś inny, a jak będziesz chciał wrócić do singla to zmień z powrotem na gamedata i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogli byście mi podać jakąś stronkę o ciekawostkach w tej grze jakieś ukryte skrzynie słyszałem że gdzieś w tym obozie gdzie zaczynamy grę coś jest ale nie wiem gdzie proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat w tej grze jest genialny :D. Dopiero co zacząłem grać i już się wczułem jak cholera, aaale nie o tym miałem. Podczas burz pojawiają mi się artefakty graficzne - czym to może być spowodowane? Gry nie patchowałem jeszcze. Mój sprzęt: Sempron 3000+, 1 GB RAM, GF 8600GTS 512 VRAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to są patche by je instalować. Poprawiały bugi związane z grafiką, optymalizowały silnik gry itd.

A klimat, fakt, jest niezły. Szczególnie w takich sytuacjach jak niżej. :)

20080730091502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 00:46, filip1-1 napisał:

mogli byście mi podać jakąś stronkę o ciekawostkach w tej grze jakieś ukryte skrzynie
słyszałem że gdzieś w tym obozie gdzie zaczynamy grę coś jest ale nie wiem gdzie proszę
pomóżcie

Polecam www.stalker.funday.pl stronka naprawde bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2008 o 13:11, jojtos napisał:

...Czy savy do gry z wersji 1.0005 działają na na wersji 1.0006 ?

Nie, nie działają. Przynajmniej u mnie tak było, zapisałem grę jeszcze na wersji 1.0005, zainstalowałem 1.0006 i musiałem zaczynąć grę od pocżatku, bo jak chciałem wczytać save to gra wywalała do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak :)
dzialaja - nie ma zadnego oficjalnego info by moglo byc inaczej
patch 1.0006 wnosi poprawki wylacznie do trybu multi

@Nugget
byc moze problem z saveami u CIebie zostal spowodowany brakiem kompatybilnosci modow z nowa wersja gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2008 o 13:56, morthi napisał:

@Nugget
byc moze problem z saveami u CIebie zostal spowodowany brakiem kompatybilnosci modow
z nowa wersja gry

No właśnie teraz gram bez żadnych modów, nie wiem dlaczego save nie działał mi po spatchowaniu gry ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
Mam grę STALKER, którą dostałem w wersji anglojęzycznej wraz z płytą główną. Ściągnąłem sobie spolszczenie do gry w ZIP-ie. Polecenie z pliku tekstowego mówi otym żeby plik gamedata.db9 wkleić do katalogu głównego gry. OK. Wklejam (wcześniej przeniosłem znajdujący się tam plik o tej samej nazwie w inne miejsce na dysku) i gra się nie uruchamia. Ktoś miał podobne coś...? Jakieś porady...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować