Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

kupic polska wersje gry :)

nie mam pojecia w jaki sposob nalezy instalowac spolszczenia w stallkerze - poza oficjalnym od cdp nie slyszalem by powstalo jakiekolwiek inne fanowskie - jesli jestes w posiadaniu polskiej wersji jezykowej stworzonej przez cdp to naruszasz prawa autorskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:09, morthi napisał:

kupic polska wersje gry :)


Drugą? Już zapłaciłem raz za grę kupując płytę główną za 800PLN...

Dnia 30.07.2008 o 14:09, morthi napisał:

nie mam pojecia w jaki sposob nalezy instalowac spolszczenia w stallkerze - poza oficjalnym
od cdp nie slyszalem by powstalo jakiekolwiek inne fanowskie - jesli jestes w posiadaniu
polskiej wersji jezykowej stworzonej przez cdp to naruszasz prawa autorskie :)


Wiesz, jeśli tak się stało to wina tylko i wyłącznie CDP.Jeśli faktycznie to co ściągnąłem (wpisałem w google "spolszczenie STALKER" i wyszukało mi ten plik) jest produktem CDP to któryś z pracowników puścił to w sieć. Nie jestem pewien czy chcesz posądzać o to pracowników CDP....
Abstrahując od tego potrzebuję porady a nie umoralniania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom, ale uwierz mi, pracownicy CDP tego pliku tam nie wrzucili, to jest łamanie praw autorskich.
BTW. w tej sprawie tutaj nikt Ci raczej nie pomoże, może na innym forum albo przez gg.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stalker kosztuje teraz z 5, 6 dych wiec jak masz kase na taki sprzęt że kupujesz płyte z 800 zł to i te 5 dych chyba wyskrobiesz, a ang wersje sprzedał bym na allegro. Kombinowanie ze spolszczeniem nie bardzo mi się widzi. Łamiesz prawa autorskie używając spolszczenia CDP w ang wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG , pisane było już kilkaset razy , że Patch 1.1 nie został jeszcze dokończony , po premierze Czystego Nieba prace będą kontynuowane , a przybliżonej daty nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 17:44, Crew 900 napisał:

OMG , pisane było już kilkaset razy , że Patch 1.1 nie został jeszcze dokończony ,
po premierze Czystego Nieba prace będą kontynuowane , a przybliżonej daty nie ma


OMG, lol, lol2, lol3, lol456526456, xD, XXxxxXXX, :PPPP dżizys ale ze mnie nooooooooob.....

Przepraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może... 26 sierpnia będę miał grę. Taaa... Klimacik ma. Najbardziej mnie wkurzył Kontroler ( ??, ten ziomek przy którym tracisz kontakt z ciałem ) i latające beczki w laboratorium. Ooo... i jeszcze bym zapomniał. Ten las z Monolickimi snajperami z SWD i ogromną liczbą anomalii i stref skażonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 12:31, Crew 900 napisał:

A nie ładnie tak grać na kodach


Może i nie ładnie, ale nie o to pytałem, pytałem czy znajdę gdzieś trainera który działa bo jak do tej pory nie działał żaden, gra jest dla mnie za trudna,a chce ją przejść więc mogę sie za używanie kodów smażyć w piekle , ale jeżeli jest jakiś działający poprawnie to proszę powiedzieć gdzie go znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 14:58, Crew 900 napisał:

A do jakiej wersji potrzebujesz ?



Najlepiej do 1.5 ale jak do innych będą działające to zainstaluje jeszcze raz ściągałem już 3 ale żaden nie działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się domyślił lub popróbował to byś wiedział że ten trainer nie zawsze za pierwszym razem zadziała .
Jak nie będzie działał musisz zminimalizować grę , wyłączyć trainera i jeszcze raz go włączyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 15:53, Crew 900 napisał:

Jakbyś się domyślił lub popróbował to byś wiedział że ten trainer nie zawsze za pierwszym
razem zadziała .
Jak nie będzie działał musisz zminimalizować grę , wyłączyć trainera i jeszcze raz go
włączyć .



A czym ten trainer różni się od innych że nie zawsze działa?? Czyli co włączyć grę zminimalizować i włączyć trainera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw włącz trainera potem grę i w menu gry przyciśnij przycisk który aktywuje jakiegoś koda , jak usłyszysz dźwięk Activated to znaczy że działa , a jak nie usłyszysz to musisz zminimalizować grę , wyłączyć trainera bo się zawiesił i jeszcze raz włączyć go , potem powrócić do gry i tym razem na 100% będzie działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować