Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2008 o 16:19, Crew 900 napisał:

Najpierw włącz trainera potem grę i w menu gry przyciśnij przycisk który aktywuje jakiegoś
koda , jak usłyszysz dźwięk Activated to znaczy że działa , a jak nie usłyszysz to musisz
zminimalizować grę , wyłączyć trainera bo się zawiesił i jeszcze raz włączyć go , potem
powrócić do gry i tym razem na 100% będzie działał


Dzięki po minimalizacji i ponownym uruchomieniu trainera wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jeszcze napomknę, iż w readme trainera pisze żeby w Menu wcisnąć klawisz F1 (chociaż działa to i podczas gry zapewne). Wtedy dopiero "HotKeye" zaczynają działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat do Stalkera to nie ma takiego , musiałeś pomylić z inną grą , bo praktycznie koleś robi trainery z identycznym wyglądem do innych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam do was pytanie, jak się nazywał ten mod który pogarszał celność bandytów? Jeśli ktoś ma linka do wersji 1.0005 to bym prosił (do polskiej wersji gry) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy komp wreszcie zawitał do mojego domu! ;) Właśnie instaluję S.T.A.L.K.E.R-a, mam jedno pytanie: jakie mody warto zainstalować? Może wyszła jakaś ciekawa paczka z modami? Mile widziane linki ;) Ewentualnie, który patch jest najnowszy i jak wpływa na rozgrywkę. Czy wystarczy od razu go zainstalować na podstawowej wersji 1.000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 17:21, Cubstone napisał:

Nowy komp wreszcie zawitał do mojego domu! ;) Właśnie instaluję S.T.A.L.K.E.R-a, mam
jedno pytanie: jakie mody warto zainstalować? Może wyszła jakaś ciekawa paczka z modami?
Mile widziane linki ;) Ewentualnie, który patch jest najnowszy i jak wpływa na rozgrywkę.
Czy wystarczy od razu go zainstalować na podstawowej wersji 1.000?

Weather Overhauled albo podobnie, i SHARPER texture pack. poszukaj linków na forach związanych z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na filmik z tym inferno modem i dla mnie to trochę przesadzone jest, gra utraci klimat. Chodzi mi o mody, które zamienią rozgrywkę w bardziej realistyczną. Nie upieram się przy modach tak bardzo. Jeśli nie ma, to płakał nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 17:26, Crew 900 napisał:

Zainstaluj sobie Patcha 1.0006 ma w sobie inne pozotałe , ale bardzo mało modów jest
do 1.0006 , a jak chcesz z modami grać to zainstaluj sobie Patcha 1.0004 i ABC Inferno
MOD , najlepszy mod jak dla mnie :
http://board.oblivion-lost.de/showpost.php?p=172108&postcount=1240


No sory ale patch 1.0006 nie zawiera wcześniejszych (przynajmniej ten na gram.pl innych nie widziałem, a on waży tylko 7 mb).

*Cubstone

Jeśli chcesz mieć najnowszą wersje (dużo modów z nią nie działa) To zainstaluj najpierw 1.0005 a potem 1.0006 (najnowszy się opłaca jeśli ci zależy na multi. Jeśli na singlu to zainstaluj 1.0004 bo tylko do tego patch były wprowadzane poprawki w singlu i działa z nim większość modów).

PS: Pamięta ktoś nazwę tego moda o którego się pytałem w poście wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz od nowa w STALKERA. Raz że jestem po upgradzie sprzętu więc chce się nacieszyć stalkerem na full detalach, a dwa że wkrótce mamy CS więc trzeba odświeżyć zone :DI teraz pytania. Mam wersję premierową, wgrałem patcha 1.0004, wyżsyzch nie chcę bo mody chcę :D Jakieś fajne mody polećcie mi tylko nie takie jak inferno, czy oblivion lost a coś co usprawni rozgrywkę bez rewolucji. Tak jak repair mod, czy weight mod. Co polecacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zagrać w Oblivion Lost i mam taki kłopot. Widzę że powstało sporo patch i się w tym pogóbiłem. Może ktoś mi podać linki do OL i do kolejnych patchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:38, Vormulac napisał:

Pobierz i zainstaluj moda podanego w trzecim punkcie. Reszty nie trzeba.


A co to jest ten ostatni? Jakaś łatka? Nic się nie zepsuje jak go też zainstaluje?

PS: W OL w wersji 1.3 gra się ładowała jakieś 15 minut. Czy w wersji 2.1.1 już się tak długo nie ładuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:46, Irc100 napisał:

A co to jest ten ostatni? Jakaś łatka? Nic się nie zepsuje jak go też zainstaluje?

Łatka. Pewnie coś namiesza bo jest przeznaczona do niższej wersji niż wersja instalacyjna, którą masz zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:57, Crew 900 napisał:

OMG człowieku ogarnij , ty załadowałeś najstarszą i najbardziej zabugowaną wersję tego
moda .
Zainstaluj najnowszą wersję


OMG, człowieku zastanów się. W tedy to byłą najnowsza wersja...

PS: Ty serio takie dziecko neo jesteś czy tylko udajesz? Mówię o tym OMG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować