Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Nie. Po zakończeniu gry mamy creditsy i jedynie możliwość zagrania od nowa lub modowanie. Poza tym jeżeli mnie pamięć nie myli po wejściu na teren przed Elektrownią Jądrową lub Prypeci [ raczej to pierwsze ale nie jestem pewien bo od bardzo dawna nie grałem na gołym Stalku a jeżeli się nie mylę któryś mod to zmieniał ] nie mamy możliwości powrotu do poprzednich lokacji w celu uzupełnienia amunicji czy kupna różnorakich itemków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 21:21, Orion napisał:

Czy po zakończeniu gry mamy tryb wolnej rozgrywki? Pytam się o to przy prawie każdej
grze, gdyż lubie sobie na spokojnie dokończyć questy i oczyścić okolice ;)


W oryginalnej wersji nie można się cofnąć po wejściu do Prypeci. W kilku modach, np. Oblivion Lost można wybrać zakończenie z wolną rozgrywką (

Spoiler

wystarczy odrzucić przyłączenie się do Świadomości Z, przejść teleporty i chyba zatłuc uber kontrolera - za to nie ma filmu kończącego grę po teleportach właśnie

).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Expression : fatal error
Function : CScriptEngine::lua_error
File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
Line : 73
Description : <no expression>
Arguments : LUA error: ... shadow of chernobyl\gamedata\scripts\xr_kamp.script:904: attempt to index field ''?'' (a nil value)


Błąd który wywala mnie na pulpit zostawia po sobie w logu taki oto miły wpis. Wrzucając go w google widzę, że nie jest to rzadkość. Niestety nie udało mi się znaleźć rozwiązania. Ktoś mógłby pomóc? Gram na Oblivion Lost Ultimate, ale innym wywala ten sam error na innych modach a nawet na wersji czystej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że niby kiedy cię kołysze? Jeżeli dobrze pamiętam to tylko wtedy gdy jest się wykończonym biegiem na dłuższy dystans lub przy dużych obrażeniach, krwawieniu i tym podobnym. Wyłączyć tego się nie da. Jeżeli to od biegania to zainwestuj w napoje w srebrnych puszkach lub artefakty zwiększające Wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Cały czas się gibie na boki. Na gameplayach w necie widzę, że się nie kołysze, a mi się kołysze cały czas, że oczopląsu można dostać Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem co to zrobiłeś z tą grą, lol.

Nic innego poza sprawdzeniem wszystkich opcji i ustawień w grze nie przychodzi mi do głowy. Ewentualnie można się ratować reinstalką ale czy to pomoże ... hm ... A patche masz wszystkie wgrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei inny fajny problem. Gra mi crashuje przy ładowaniu wszystkich save''ów, poza autosave przy wyjściu/wejściu do lokacji. Granie bez zapisów to tak średnio możliwe :/ Mam wgrane dwa mody, jeden, na wiekszy udźwig, a drugi na nie niszczenie się pancerza. Wgrałem je napewno dobrze, zresztą w grze działają.
@Budo
masz grę ze Steam? Bo ja tak i też mi się tak gibie. Jakoś przywykłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką wersję masz zassaną ze Steama, czy patchowałeś ją i czy jesteś pewien że mody współgrają ze sobą i z samą grą również? Wiesz, to że patche działają to jedno ale część z nich przeznaczona jest dla konkretnej wersji i między innymi dlatego mogą się gryźć ale to tylko jedna z wielu możliwości tych crashy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 09:47, Tyler_D napisał:

Jaką wersję masz zassaną ze Steama, czy patchowałeś ją i czy jesteś pewien że mody współgrają
ze sobą i z samą grą również? Wiesz, to że patche działają to jedno ale część z nich
przeznaczona jest dla konkretnej wersji i między innymi dlatego mogą się gryźć ale to
tylko jedna z wielu możliwości tych crashy.

steam zawsze aktualizuje do najnowszej wersji, więc fizycznie nie ma opcji żebym miał inną. Wydaje mi się, że mody są okej, bo to są 3 pliki tekstowe w których poprostu zmienione są linijki co do udźwigu i ''obrażeń'' pancerza, więc nie wydaje mi się żeby to one były problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować - wywaliłem mody, przywróciłem tamten plik, który trzeba zmienić aby można było je wgrywać a gra dalej crashuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 02:07, Oloninho napisał:

Witam. Proste pytanie - jakie mody warto wgrać?


Stalker U.L.T.I.M.A.T.E lub AMK mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 02:27, Oloninho napisał:

I w nich zawierają się wszystkie z tych lepszych pomniejszych modów, tak? Nie trzeba
niczym dopełniać?


No oba to wielkie kombajny, zwlaszcza Ultimate. To zalezy jakie mody chcesz wrzucac, Ultimate ma w sobie Oblivion Lost, Arsenal Mod, Tekstury, chyba Weather Overhauled, Repair i Detector mody, poprawienie reputacji i jeszcze jakies male badziewiaki. AMK juz dawno nie gralem, ale mod tez dodawal sporo nowosci i mial duze nastawienie na taktyke - wojskowi duzo uzywali granatow, flankowali itp. Ultimate w ogolnym rozrachunku lepszy, ale oba sa w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście Ultimate nieco rozczarował ... zdecydowanie za dużo bug trapów tudzież crashy, spadający przed moim nosem z nieba wrogowie (!) czy ogólnie wysoki poziom trudności dość mocno odstręczał mnie od brnięcia przez tego moda. Nie wiem - może to tylko ja miałem takie problemy aczkolwiek ja o wiele bardziej cenię sobie starego, dobrego i wysłużonego Oblivion Losta do którego czasami podpinam sobie jakieś małe fixy zmieniające celownik na bardziej przyjazny czy inne temu podobne delikatne poprawki i jestem happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować