Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

To trochę mało. Jak dobrze pamiętam trzeba mieć bodaj 300.000 by wyjść cało z tego ''questa''. A namierzyłeś już Nanosuit? :-D Bodaj 600.000 czy 700.000 RU kosztuje ale warto, oj warto. Dlatego też warto sobie ustawić limit wagi na powiedzmy 9999 kg. Albo skorzystać z glitcha u Sacharowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to git, pogonie jeszczę, poszukam tego wirusa, a i miałeś rację, strzelby w tej grze nie mają racji bytu, pijawka mnie zjadła po kilku headshotach, a od HK XM8 to już nie było jej tak wesoło.

Świetna gra, klimat, świat, jak skończę czytać Metro to od razu się za Piknik biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 20:04, zerohunter napisał:

A to git, pogonie jeszczę, poszukam tego wirusa, a i miałeś rację, strzelby w tej grze
nie mają racji bytu, pijawka mnie zjadła po kilku headshotach, a od HK XM8 to już nie
było jej tak wesoło.

Z tym wirusem to jest nieco dłuższa bajka - jego początek zaczyna się z tego co pamiętam - od pewnej znajdźki na Wysypisku, potem jest notka w Barze, następnie hm ... co było potem ... ach, zadanie w Jantarze i dopiero wtedy idzie się do Czerwonego Lasu a potem ... sam zobaczysz. :-P Zalecam tylko przed Lasem zasejwować i mieć dużo kasiory. To tylko poboczny quest, nic nie zmienia w fabule poza tym że ma się dostęp do jednego handlarza więcej z różnymi wersjami egzo.

Dnia 01.06.2014 o 20:04, zerohunter napisał:

Świetna gra, klimat, świat, jak skończę czytać Metro to od razu się za Piknik biorę.

Nie żebym cię zniechęcał [ nie czytałem ] ale z tego co wiem to Stalker i Piknik to mają tylko pewne elementy zbieżne, tam nie znajdziesz raczej wojen frakcji i mnóstwa strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biegnę ze Stalkerami, a gra mi crashuje co chwilę, widzę że się zatrzymali i walą do okna, to podszedłem, zabiłem gościa w oknie, zapisałem, i dobrze bo po chwili był crash, ale wczytałem się już w środku tego pomieszczenia, z którego jedyny widok na mapę to okno, przez które się nie da wyjść, muszę od nowa wczytać autosave''a;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi, ale chyba coś mi się popsuło, dotarłem do końca, wypowiedziałem samolubne życzenie, i game over, żadnego freeplayu, na dodatek nie dowiedziałem się tego, co wyczytałem w spoilerach o Striełoku i Naznaczonym, ani co z Doktorem itd, generalnie chyba nic od Czerwonego Lasu.

Spoiler

Edit: Chyba że o tożsamości i przeprogramowaniu dowiadujemy się dopiero w CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 20:29, zerohunter napisał:

Nie wiem o co chodzi, ale chyba coś mi się popsuło, dotarłem do końca, wypowiedziałem
samolubne życzenie, i game over, żadnego freeplayu, na dodatek nie dowiedziałem się tego,
co wyczytałem w spoilerach o Striełoku i Naznaczonym, ani co z Doktorem itd, generalnie
chyba nic od Czerwonego Lasu.


Musisz znaleźć drzwi w Sarkofagu, do których pasuje dekoder znaleziony w Prypeci. Stamtąd gra potoczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 20:29, zerohunter napisał:

Nie wiem o co chodzi, ale chyba coś mi się popsuło, dotarłem do końca, wypowiedziałem
samolubne życzenie, i game over,

Zapewne przysypały cię śrubki co? :-D

Nie. To nie tak. W grze masz bodajże 7 zakończeń - 5 tzw fałszywych [ do odbębnienia przy Monolicie, więcej na wikipedii ] i dwa w sterowni. Wybierasz jedno z dwóch. Jeżeli nie przyłączasz się to grasz dalej i wtedy masz freeplay jak już wszystkich wytłuczesz i wrócisz do Prypeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 20:31, Tyler_D napisał:

Dima''s mod. Ostatnie strony tego tematu się kłaniają ...


jest ich 10 ktory jest najlepszy ?
Wiem jakie sa mody ale ktore daja najlepsza rozgrywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować