Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2007 o 18:15, Meketh napisał:

Zwątpiłem po przeczytaniu wymagań gry w wywiadzie bo z tego wynika że muj złom nieudżwignie
STALKERA.

Mój złom również nie udźwignie nawet jak jeszcze walnę ramu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:19, Zauri napisał:

badzmy dobrej mysli, moze to taki psikus ?? w koncu stalker bedzie wydany w kwietniu

No niewiem Mam p4 2,4ghz 512ram Radeona X1600Pro256mb karta jest ok,ale według tego co pissze w wywiadzie reszta już nie,przydałoby się demko by to zweryfikowac,ale takowego nieznalazłem,ewentualnie opinia kogoś kto już grał w STALKERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:19, Zauri napisał:

badzmy dobrej mysli, moze to taki psikus ?? w koncu stalker bedzie wydany w kwietniu

To siłą rzeczy dadzą jeszcze nowszą kartę graficzną jako "minimum". :) To nie czasy VooDoo gdzie wszystko wydawano na zintegrowaną grafikę a osobna karta z 32 MB to był maks pod względem rozwoju koputera.

I oficjalny komentarz na temat "S.T.A.L.K.E.R.''a w złocie" od GSC:

"S.T.A.L.K.E.R." Goes Gold
2 March 2007

We are pleased to announce that the game has gone to print! The project developed by GSC Game World over 5 long years has finally crossed the finish line.

We are sure that many of those, who discover the world of the Zone will "come down" with S.T.A.L.K.E.R. for a long time. Soon anyone will be able to explore the world of the technological catastrophe and the unsolved mystery. Mutants, monsters and anomalies, enemies and comrades, dangerous fights and exciting missions await you!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2007 o 18:27, Vormulac napisał:

I oficjalny komentarz na temat "S.T.A.L.K.E.R.''a w złocie" od GSC:

"S.T.A.L.K.E.R." Goes Gold
2 March 2007

We are pleased to announce that the game has gone to print! The project developed by GSC Game
World over 5 long years has finally crossed the finish line.

We are sure that many of those, who discover the world of the Zone will "come down" with S.T.A.L.K.E.R.
for a long time. Soon anyone will be able to explore the world of the technological catastrophe
and the unsolved mystery. Mutants, monsters and anomalies, enemies and comrades, dangerous
fights and exciting missions await you!

Przetłumaczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:30, patrYX93 napisał:

Przetłumaczyć? :)

A po co? Przecież nie trzeba uczyć się angielskiego 5 lat by zrozumieć co jest tam napisane. Na dodatek w dobie Internetu...

Lepiej nauczyć się ciąć posty niż bawić się w tłumacza. Taka mała rada bo już będąc przodownikiem możesz dostać opieprz za takie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:57, morthi napisał:

zanim zadasz pytanie wysil sie

kilka postow wyzej masz wywiad z kierownikiem produkcji gry stalker w ktorym zostaly podane
wymagania

to straszne jak mozna byc tak leniwym


Spox ale ja nie jestem leniwy. Po prostu nie chce tracić czasu na czytanie paru stron wstecz żeby jakimś cudem znalazeźść tego czego szukam. A jak ktoś wie i jest uczynny to może powiedzieć. Nie stresuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:27, Meketh napisał:

> badzmy dobrej mysli, moze to taki psikus ?? w koncu stalker bedzie wydany w kwietniu
No niewiem Mam p4 2,4ghz 512ram Radeona X1600Pro256mb karta jest ok,ale według tego co pissze
w wywiadzie reszta już nie,przydałoby się demko by to zweryfikowac,ale takowego nieznalazłem,ewentualnie
opinia kogoś kto już grał w STALKERA.

Demo beta jest zajmuje 439MB
Niestety niemogę podać linka bo jest nielegalne ;/

20070303083317

20070303083431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mój komp S.T.A.L.K.E.R.A pociągnie,co?
Procesor:AMD Athlon 2200+
Karta graficzna:GeForce 6600
Pamięć RAM:1,26 GB
DirectX:9.0c
Windows XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 09:15, Lisun napisał:

Chyba mój komp S.T.A.L.K.E.R.A pociągnie,co?
Procesor:AMD Athlon 2200+
Karta graficzna:GeForce 6600
Pamięć RAM:1,26 GB
DirectX:9.0c
Windows XP


Raczej na pewno, idealny sprzęt do gry w STALKERA :) Tylko może się przycinać na wysokich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 09:18, piotrek-heroes napisał:

> Chyba mój komp S.T.A.L.K.E.R.A pociągnie,co?
> Procesor:AMD Athlon 2200+
> Karta graficzna:GeForce 6600
> Pamięć RAM:1,26 GB
> DirectX:9.0c
> Windows XP

Raczej na pewno, idealny sprzęt do gry w STALKERA :) Tylko może się przycinać na wysokich detalach.


Czy idealny to bym sie kłucił ;p aczkolwiek pograc mozna przy całkiem wysokich ustawieniach. A co do gry pod DX 8 to słyszałem że S.T.A.L.K.E.R wygląda nie ciekawie.... wiecie cos może na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 22:20, Marko Pele napisał:

to słyszałem że S.T.A.L.K.E.R wygląda nie ciekawie.... wiecie cos może
na ten temat?


Tak, grafika jest nie świeża, lecz z 3 lat temu i niczym nowy nas nie zaskoczy (według CDA), ale gra ma ciekawą fabułę, pełno misji, 7 zakończeń :D, multum broni i jest podobno baaardzo trudna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika grafiką wiele gier które miały przebajerowaną grafę niezbyt dobrze kończyły. Stalker już dla samych efektów pogodowych jest wart zobaczenia a o zwiedzaniu ruin nie wspomnę a grafika może być sobie słaba żeby fabuła była ciekawa to się będzie przy niej siedzieć. Przykład na potwierdzenie tej teorii możemy znaleźć w Fallout ;] stare ale wielu ludzi dalej w to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 07:36, piotrek-heroes napisał:

Tak, grafika jest nie świeża, lecz z 3 lat temu i niczym nowy nas nie zaskoczy (według CDA),

teraz gra wygląda pięknie ;]

Dnia 04.03.2007 o 07:36, piotrek-heroes napisał:

ale gra ma ciekawą fabułę, pełno misji, 7 zakończeń :D, multum broni i jest podobno baaardzo
trudna :/

fajnie że jest trudna,
a co to zakończeń dzelą się na
2 rodzaje prawdziwe i 5 fałszyfych zakończeń
wiesz oco w tym chodzi ?
jak jest się dobrym i się wszystko zbiera to jest prawdziwe zakończenie ?
czy jak latasz z bronią i wszystkich wybijasz ? ;D
a może to zależy od wykonywania questów ?

20070304193828

20070304194105

20070304194357

20070304194526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czeskiej stronie pisze, że gra wydana zostanie 12 kwietnia 2007. Czyli też z niezłym poślizgiem, gdyż "godzina zero" mija za 18 dni 0 godzin 36 minut i 27 sekund (wg strony fanowskiej umieszczonej w linkach na stronie GSC, kilka takich stron ma już zegar).
Ciekawe kiedy u nas będzie coś wiadomo bo coś czuję, że też zostanie wydana u nas z niezłym poślizgiem. Sam miesiąc podany w sklepie - kwiecień - mówi sam za siebie.
Znowu kaszanka związana z wydaniem wersji pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować