Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 00:48, Llordus napisał:

Juz bardziej mozna sie czepiac do broni, aczkolwiej nie dziw sie ze takie kalachy sa w grze
- nie sadze zeby wyszly z uzycia przed 2050 rokiem, wiec w zonie sprawdzaja sie calkiem dobrze.
Pytanie tylko, czy nie daloby sie dorzucic troche wiecej modeli, ktore obecnie sa w stadium
prototypow.

Ft 200m to chyba prototyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 20:49, Vormulac napisał:

Dobra na świry z Monolitu. Czerwony las przechodziłem na zasadzie 2-3 strzały z granatnika
i niedobitki z TRs''a.

Czemu nie przesiadłeś się na GP 37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zakupić Pancerz Egzoszkielet?

Dnia 20.04.2007 o 11:48, KannX napisał:

Bo najlepszy jaki kupiłem to Seva u doktora niedaleko laboratorium X16.


Egzoszkielet da sie znaleźć w sarkofagu a wcześniej podobno da sie go kupić w bazie wolności tylko że nie zawsze trzeba użyć metody save-load no i jeszcze można wgrać trader mod który daje wszystkie przedmioty u pierwszego kupca
metoda pierwsza i ostatnia są pewne a co do środkowej to nie mam pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 11:48, KannX napisał:

> A jeszcze wracając do gry to przechadzka po Prypeciu i współpraca z innymi przy rozwalaniu

> gości z Monolitu to jeden z przyjemniejszych momentów w grze. Szczególnie teksty nieźle
wkomponowują
> się w walkę. :)

"Zdychaj gnoju!" :)

Grasz dłużej ode mnie, więc mam pytanie :) Gdzie mogę zakupić Pancerz Egzoszkielet?
Bo najlepszy jaki kupiłem to Seva u doktora niedaleko laboratorium X16.

Nie spotkałem by go można było kupić, ale można go znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to już było poruszane... Czy polska wersja to 1.000 czy 1.001 (nie pamiętam zer :)), a jeśli 1.000, to czy zmiany w patchu są warte rozpoczęcia nowej gry? (w sumie nie będzie tak źle, bo już trochę umiem, tylko ten hangar na Wysypisku i Agroprom...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:14, Qbli napisał:

Bardziej A-Death...

To co z tym patchem?


Wersja PL to 1.000. Ja od razu po instalacji spatchowałem do 1.001, więc nie wiedziałem jakie zmiany "w praktyce" robi ten patch. ;] W readme jest cały spis, ale patch 1.001 sprawia, że poprzednie (z wersji 1.000) save''y nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam nowy komputer oczywiście odpaliłem na totalnym maksie i nie wiem czemu ale jakoś grafika nie jest taka prze piękna, może ja już mam oczy zrąbane w każdym bądź razie nie wywarła na mnie wrażenia, eh. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale po tym patchu gra tnie się niemiłosiernie. Psy kicają po 20 metrów :D
Albo wgram nowe stery, albo zreinstaluję grę... raczej to drugie, mam nadzieję, że odczyta save''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Matka nie chce abym grał w S.T.A.L.K.E.R. ponieważ-zgadnijcie dlaczego-zobaczyła okładkę i mówi że to nie jest gra dla mnie i że jestem za cienki w uszach i tak dalej.Proszę podajcie jakieś sensowne argumenty bym mógł przekonać rodzicielkę i dołączyć do waszego grona S.T.A.L.K.E.R.owiczów.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, a ile masz lat? Mi matka pozwalała grać w half - life''a jak miałem 9 lat. :P Ale wracając do twojego problemu - gra jest pod względem przemocy (teoretycznie, bo jeszcze nie grałem, paczka dojdzie dopiero w poniedziałek :/) przeciętna. Powiedz, że w filmach puszczanych po 20 jest więcej brutalnych scen i powinno być good. :) Przy okazji (tak możesz powiedzieć :)) gra uczy historii Czarnobyla. :D

Jak już tutaj zawitałem to zapytam; czy do uruchomienia Stalkera niezbędny jest Service Pack 2 (do windows XP)?
I jak gra będzie chodzić na kompie: Intel Core 2 E6300, 1GB Ram DDR2, GF6600 256mb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem STALKERa, i mam do was pytanie.Co bezpośrednio wpływa na zakończenie, bo oczywiście zrąbałem sprawe i na końcu zginąłem, i gdzie na terenie elektrowni można znaleźć egzoszkielet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ja jestem jakiś dziwny (i mój komp też ;) ) ale jak włączyć napisy? Z tego co wiem, miały być napisy np. do rozmów przy ognisku itp - w końcu został tylko ten nieszczęsny lektor (tu i ówdzie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

======BĘDĄ SPOILERY!!!!!!======
No więc ukończyłem Stalkera, ale niestety zobaczyłem złe zakończenie ("Chcę być bogaty"). I tu mam pytanie: jak zobaczyć inne zakończenia? Bo dwa razy podchodziłem do Monolitu i za każdym razem było to samo zakończenie. Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować