Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Ang wersje przechodziłem na pałę byle przejść i zobaczyć jak gra wygląda, dopiero teraz gram porządnie większość questow pobocznych itp itd, nie robie wszystkich bo nie mam zamiaru latać za jakimś ogonem z psa, pff. Jeżeli chodzi o Wolność to nie był bym taki pewny Bar to kluczowa pozycja i głupio było by tam walczyć i przedzierać się przez hordy kolesi z Duty bo się załapałem do Wolności to nie ma sensu. Najlepiej jest być Lonerem taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem?
Jak załatwisz sprawę w Jantarze to potem możesz już po powrocie i udaniu się na północ w ogóle nie wracać na południe. Zakupy wtedy robisz w bazie Wolności. Problemem może być zlecenie na ogon psa z Kordon''u. :) A poza tym to jak rozwalisz ekipę z Powinności jako zadanie typu inicjacja to wracając do Baru i tak Cię nikt nie zaatakuje, chyba że to ty pierwszy zaczniesz, poza tym, najważniejsza lokacja z Barmanem to strefa gdzie nie da się robić rozpierduchy więc możesz spokojnie też tam robić zakupy. Chyba tylko jeden kolo się dowali do Ciebie ale wtedy trzeba wyjść z baru i poczekać na niego na zewnątrz by pokazać mu kulkę z ołowiu z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem zobaczę będę albo Lonerem albo Dutowcem (:P) nie podchodzi mi Wolność, na razie nie gram zrobiłem sobie przerwę, ładna pogoda to trzeba się udać na spacerek z kobietą. ;-) Wrócę to zajmę się areną a później skocze do Jantaru albo jeszcze porobię sec questy u Barmana bo tam nie mam zrobionych, na razie Kordon zaliczyłem ale też nie cały znów jakieś questy przybyły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frakcji nie zmienisz. Zostaniesz przyjacielem wszystkich z danej frakcji (zielone znaczniki na mapie zamiast żółtych). Przynajmniej mi się to nie udało a dla Wolności to zrobiłem sporo zadań a przyjacielem zostałem po tej inicjacji. Z Powinnością jest to samo po oddaniu Bulldog''a 6 też zostajesz przyjacielem każdego z tej frakcji ale nadal jesteś Samotnikiem.
Więc albo w ogóle przynależność się nie zmienia albo trzeba wykonać dziesiątki zadań dla danej frakcji (potem powtarzając je nawet) by być członkiem danej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie zmienię ale wolę pracować dla Duty. :) Powalczyłem na arenie wygrałem bodajże 6 walk (ostatnia 6 bandytów) dalej walczyć już nie mogę coś gada mi że nie mam doświadczenia, trudno lecę do Jantaru wieczorkiem. Każda walka oprócz 6 były cholernie trudne, może nie cholernie trudne ale wkurzające dopiero w 6 dostajemy co najważniejsze noktowizor i porządną giwerę więc idzie jak pomaślę. Najbardziej mnie wkurza to że pancerze się tak szybko psują, cholera nie wydam 200k na Exo a po paru godzinach się zrypczy to się z celem mija. :(

@Virus

Wymagania z każdym patchem będą coraz niższe to normalne, nie polecam tylko gry na Viście ma tendencje do zawieszania się (1 raz się zdarzyło) oraz kompletnego wyłączania gry do pulpitu (z 20 razy się zdarzyło co jakieś 40 min mniej więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 12:28, oOreVenOo napisał:

mam Windows Vista Ultimate najbardziej zżerającą odmianę Visty pożera
mi 800MB pamięci czyli zostaje mi tylko 1200 na gry to nie jest dużo. Co do kart to coś Ci
się pomieszało jeżeli kupiłeś Stalkera w co wątpię to sobie przeczytaj wymagania tam nic nie
ma o Radeonie X2200XTX.


Dlaczego akurat taki system? Jak dla mnie cena jest zaporowa, na dodatek ta swiadomosc, ze zasoby kompa sa pozerane na darmo zamiast byc konstruktywnie wykorzystane przy graniu ;)

Co do tego ze 1,2GB ramu na gry to nie jest duzo...alez sie czasy zmienily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:44, The Raven napisał:

Dlaczego akurat taki system? Jak dla mnie cena jest zaporowa, na dodatek ta swiadomosc, ze
zasoby kompa sa pozerane na darmo zamiast byc konstruktywnie wykorzystane przy graniu ;)


Trzeba przyznać że najbogatsza Vista wygląda przepięknie, te efekty, aero itp na prawdę robią niezłe wrażenie.

Dnia 21.04.2007 o 13:44, The Raven napisał:

Co do tego ze 1,2GB ramu na gry to nie jest duzo...alez sie czasy zmienily :)


Wiem że nie jest dużo za jakieś 2 miesiące kupuję kolejne 1GB na razie spłukałem się z pieniędzy totalnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Stalkerze podoba mi się pomysł z różnymi typami odzieży chroniącej przed promieniowaniem. Naprawdę bardzo fajne. I dodaje trochę realizmy do tej, jakże, nierealistycznej gry. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:05, Virus 500 napisał:

> Której karty według ciebie nie ma? Radeona 9600 czy X1850?
Ati Radeon X2200XTX

Po pierwsze gdzie ją masz napisaną?
Po drugie są to nowe układy ATi, które POWSTAŁY już i tylko kilka osób na je do testów, w tym niektórzy producenci gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyjaciele,rodacy...bla,bla witam. Mam wielki problem jak wychodzę z bunkra na początku gry to niebo się sypie. poprostu tekstury drzew budynków podczas poruszania się sie na nim rozmazują. a przy włączonym oświetleniu dynamicznym niebo jest żarówiasto-żółte jak można to naprawić mam amd64 300+ 1gb ram gf600 i sp2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie, gdzie zapisują się save`y od Stalkera? Bo w moich dokumentach niema, z folderem gry także nic niema, więc gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 17:35, Gawełek napisał:

Krótkie pytanie, gdzie zapisują się save`y od Stalkera? Bo w moich dokumentach niema, z folderem
gry także nic niema, więc gdzie?

C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\STALKER-SHOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Repair Mod (Rus-Ita-Eng-Fra-Esp-Ger) (2.3) -
chciałem zainstalować ten mod który naprawia przedmioty ale zrobiłem w/g instrukcji ( 2 sposoby ) i gra po załadowaniu aplikacji wychodzi natychmiast do windowsa :( czemu ? ktoś miał to samo ?

może i chyba trzeba grać od nowa czy z moimi sejwami będzie współgrało ?

może jakiś inny jest mod gdzie naprawia się armor i weapon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zostać doświadczonym ?
I jak dostać się do doliny mroku bo jak próbuje przez wysypisko to zostaje zabity przez promieniowanie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Musisz mieć ponad 200 (250?) pkt. w "postępie" w PDA.
2. Chyba można przejść przez posterunek bandytów, ten z początku gry (pendrive Żwawego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zabijając mutantów, bandytów itp.

2. Da się przebiec, poza tym przedzierając się przez północne tereny i potem biegnąc do końca strefy zdobędziesz małą dawkę promieniowania i w Dolinie Mroku wystarczy tylko anty-rad zażyć i po kłopocie.

Azazell3 ------>
Proponuję skasować pliki i zainstalować inny:
http://stalker.filefront.com/file/Axes_Repair_Mod;78149#Download

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować