Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

oczywiscie ze chodzi duzo lepiej - szkoda ze juz wiecej nie da sie wycisnac z user.ltx poza tym jak zostalo to podane... moze modderzy znajda jeszcze jakies sposoby na zwiekszenie wydajnosci :)

a jak Ci sie podobaja "nieoficjalne" potforki ? instalowales je moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 10:31, morthi napisał:

a jak Ci sie podobaja "nieoficjalne" potforki ? instalowales je moze?


Właśnie nie instalowałem, masz może jakieś skriny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten granatnik, tylko że wyszło z tego coś ciekawego...
Otóż zgodnie z opisem granatnik M203 powinien pasować do IL86 GP37 TRs 301 i jeszcze jakiejś broni chyba.
W każdym bądź razie nie mogłem go zamontować na dwóch pierwszych broniach (IL86 i GP37 ) dopiero dało się do TRs 301... dziwne, czyżby bug? albo niedopracowanie ze strony twórców gry??

Druga sprawa co do granatnika wygląda tak : jeśli przez jakiś czas nie używamy granatnika i potem na niego przełączamy i próbujemy oddać strzał to... nic się nie dzieje :/ jest dzwięk wystrzału jest ogień z lufy ale pocisku nigdzie nie ma, nic nie wybucha, dopiero za drugim razem działa, kolejny bug??

Jeśli chodzi o wydajność, to u mnie jest tak : ilość klatek dochodzi do ok. 60, różnie to bywa zarówno na otwartych przestrzeniach jak i zamkniętych jest dobrze ok. 30 - 40 klatek, są nieliczne sytuacje gdy ilość klatek potrafi spaść do 10 :/ ale na szczęście rzadko i na bardzo krótko. Zauważyłem też że jak biegam sprintem to czasem jest tak że co jakiś czas gierka przystaje na ok. 2 - 3 sek. i leci dalej, pewnie doczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam :) sam chcialem zobaczyc a jako ze wiele osob na forum ma duzo wolnego czasu to na pewno niektorzy z nich skusza sie na instalacje takowego moda i pochwala sie nowymi potworami...

ja w stalkera bawic sie bede zapewne dopiero jesienia :( kiedy Wy juz go przejdziecie na wszystkie sposoby i bedziecie znali kazdy kamien w strefie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 10:48, Arczir2d2 napisał:

Jeśli chodzi o wydajność, to u mnie jest tak : ilość klatek dochodzi do ok. 60, różnie to bywa
zarówno na otwartych przestrzeniach jak i zamkniętych jest dobrze ok. 30 - 40 klatek, są nieliczne
sytuacje gdy ilość klatek potrafi spaść do 10 :/ ale na szczęście rzadko i na bardzo krótko.
Zauważyłem też że jak biegam sprintem to czasem jest tak że co jakiś czas gierka przystaje
na ok. 2 - 3 sek. i leci dalej, pewnie doczytuje.


U mnie sprawa identyczna ale FPS nie spada nigdy poniżej 20, jaki masz sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak tu wierzyc glosom ze gra jest nudna, szybko sie ja konczy i nieprzedstawia soba niczego ciekawego :)
im dalej w las tym wiecej radioaktywnych grzybkow ;)

poprawia jeszcze troche bledow a stalker bedzie gra bezblednie kultowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 10:31, morthi napisał:

a jak Ci sie podobaja "nieoficjalne" potforki ? instalowales je moze?

Niezłe. :)

1. Jeden z potworów, nie wiem jak się nazywa. :)
2. Szarża po której dostałem jednego "liścia" a energia spadła do zera.
3. Zombie - dobry na trening.

Kot wygląda jak nibypies tylko z jadaczką kota. :) Screen''a gdzieś mi wcięło. Dam wieczorem.

20070423114336

20070423114345

20070423114353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

samochody... potwory... ciekawe co jeszcze zostalo ukryte w tej grze i co jeszcze zostanie znalezione przez zadnych wiedzy graczy

moze nowe anomalie? albo ukryte lokacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zobaczę, bo po tym czasie już leżę na Ziemii... trudno poczekam na nowego kompa, albo wezmę PS3 na raty (mamo jakie ja mam ładne oceny :D...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 08:33, Grushmar napisał:

A jakie macie kompy? Na rzęchu grę kaleczyć? Albo masochistami jesteście i lubićie się katować
powolnymi animacjami... :) :) :)



GeForce 6600 GT 128mb,pentium 4 2.4, 1 GB ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy niestety wycofali karły.

W grze przydałby się również Iluzjonista, ponieważ - jak wynika z opisów - wydaje się być wymagającym przeciwnikiem (kto czyta w PDA miejscowe opowieści, ten wie o co chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować