Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

===========SPOJLER============

Lepszy pancerz możesz znaleźć w tej wiosce, gdzie zaczynasz grę ( z której wyruszasz w pierwszą misję ). Za tym facetem w zielonym kombinezonie, który ci ją zleca ( stoi przy ognisku ) jest drabina. Wchodzisz po niej, potem idąc bokiem dostajesz się na dach, idziesz prosto( tak, żeby mieć drabinę za plecami) przeskakujesz na kolejny dach ( biegnąć sprintem) . Pod drugim dachem, na strychu jest skrzynka, nie wejdziesz na strych, ale możesz ją zniszczyć przez dziury w dachu ( pistoletem, albo nożem), ze skrzyni wypadnie Stalker''s Suit ( mam zngielską wersję gry - nie wiem jak to przetłumaczyli ). Teraz zostaje po niego sięgnąc, jeśli nie ma jak, można go przesunąć strzelając do niego . Kombinezon jest ( jak napoczątek gry ) drogi i porządny .

===========SPOJLER-END============

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże gra taki żal
Nie wiem po co przeciwnikom granaty jak ich nie używają , nie wiem po co im pistolety jak mają karabiny lub jakieś inne bronie w tym nieskończoną amunicję w ich
Bzdura taka że szok teraz :
Stoję za ścianą lub w budynku , nikt mnie nie widzi aż tu nagle zaczynają strzelać w budynek w którym jestem a nie widzieli nic i mnie zabili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdeee, normalnie cały czas przeglądam tylko ten wątek, ale po prostu musiałem zareagować.

Po jaką cholere piszesz cały czas posty w stylu "ble,ble,ble, gra jest do kitu"? Jak widze, nikomu oprócz ciebie nie przeszkadzają jakoś te bugi, albo przeszkadzają, ale po prsotu zaciskają zęby i grają dalej, zamiast wylewać swoje żale na forum i pisać:

>Boże gra taki żal

Nawiasem mówiąc, tak się przejąłeś, że zapomniałeś, co to przecinki.

A S.T.A.L.K.E.R-a zapewne nie kupie, bo jakiś... ktoś, w tym temacie, zapomniał istotnego napisu Spojler, i dzięki temu znam zakończenie. Dziekuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez cały wątek widzę cały czas twoje użalenia się co do gry, że gra głupia, masa błęndów, niedorobiona itp; To po jakiego guzika w nią grasz i się użalasz w tym temacie. Wyzywasz każdego, że to tylko masz rację. Ten temat służy nie do użalania się nad grą tylko do pomocy czy do dyskutowania o grze, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się zdaje ten temat nazywa się : S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl-Temat ogólny
Także każdy może swoje zdanie wyrazić i pisać o błędach , zaletach itp.
Ja np. doczepiłem się błędów i tutaj piszę co o nich sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i czy zauważyliście że w po zainstalowaniu patcha 1.0003 to strzały z broni (te żółte paski) zamiast z broni lecieć to lecą zza naszej postaci ( tzn. od strony gdzie zaczyna się ręka) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 14:03, ad0 napisał:

A S.T.A.L.K.E.R-a zapewne nie kupie, bo jakiś... ktoś, w tym temacie, zapomniał istotnego napisu
Spojler, i dzięki temu znam zakończenie. Dziekuje bardzo.


Ja bym jednak kupił, bo nawet jak znasz zakończenie to fabuła i tak jest ciekawa. Dużo lokacji do odwiedzenia, zadań do wykonania i broni do zdobycia/kupienia. Pozatem możesz odkryć kilka wątków fabuły nieopowiedzianych w tym temacie. Dla samego klimatu też warto kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Virus niezly z ciebie masochista :) tak nie cierpisz tej gry a juz 5 razy ja przeszedles :) i kolejne 5 w planach pewnie. Normalnie ta gra jestgenialna bo wciaga nawet takie marudy, co to dobrego zdania o niej powiedziec nie potrafia. Wiec twoje narzekanie swiadczy wlasnie o fenomenie tej gry, bo sprawia ze sie od niej oderwac nie mozesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno pójść spokojnie. Ja mam 512 RAM''u, ale procek 1,2 GHz i działa ( w prawdzie strasznie wolno sięładuje, ale to wina karty graficznej, jaką mam - leciwy GForce MX440 )


Virus 500
- Czy mógłbyś przestać nas męczyć uwagami, jaka ta gra jest do (_!_) ? Zakładam, że każdy w miarę regularnie piszący w tym wątku ma Stalkera, więc do ciężkiej zarazy czemu tylko tobie dziwnym trafem błędy przesłaniają resztę ( całkiem sporą resztę ) gry ?!
A tak na marginesie ciągłe męczenie nas tego typu uwagami podpada mi pod paragraf regulaminu o odbieraniu przyjemności z korzystania z forum, za co grozi degrad i/lub w cięższych przypadkach ban...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 14:35, Virus 500 napisał:

A i czy zauważyliście że w po zainstalowaniu patcha 1.0003 to strzały z broni (te żółte paski)
zamiast z broni lecieć to lecą zza naszej postaci ( tzn. od strony gdzie zaczyna się ręka)
??

Zauważyliśmy i wcale nas to nie obchodzi. Dziwne, że jeszcze tego nie zauważyłeś. Co zamierzasz osiągnąć pisząc te swoje "arcyciekawe i zajmujące" posty ?
Nie interesują nas Twoje spostrzeżenia o błędach, sami je widzimy i nie musisz nas o nich uświadamiać, a te których nie zauważamy nie chcemy dalej zauważać bo do niczego to nie prowadzi. Psujesz innym zabawę, zwróć na to uwagę.
Przepraszam że piszę nie tylko w swoim imieniu, ale podejrzewam że znaczna większość graczy myśli podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta to twoje zdanie .
Jak cię nie interesują moje posty to ich kurde nie czytaj ! Proste nie ?
I nie odpowiadaj bo to było pytanie retoryczne , dla ciebie napiszę że to jest pytanie bez odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:49, Virus 500 napisał:

Ta to twoje zdanie .
Jak cię nie interesują moje posty to ich kurde nie czytaj ! Proste nie ?
I nie odpowiadaj bo to było pytanie retoryczne , dla ciebie napiszę że to jest pytanie bez
odpowiedzi .

Jezeli zadajesz pytanie licz sie z tym ze ktos na nie odpowie, jezeli nie oczekujesz odpowiedzi, nie pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bez odpowiedzi, ale takie, na które nie trzeba odpowiedać . Różnica jest spora, wystarczy wiedzieć co nieco o logice etc. A argument " Jak ci się nie podoba to nie czyatj ! " jest IMO najzwylkejszą próbą usprawiedliwienia spamu, który mało kto toleruje. Nie chcę tu urządzać pseudomoderatorki, więc kulturalnie poproszę : Nie pisz więcej o błędach w grze. Psujesz innym zabawę - zarówno jeśli chodzi o grę, jak i korzystanie z forum. Dziękuję
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:49, Virus 500 napisał:

I nie odpowiadaj bo to było pytanie retoryczne , dla ciebie napiszę że to jest pytanie bez
odpowiedzi .

To się uśmiałem, nawet nie wiesz co napisałeś. Pytanie bez odpowiedzi czyli np. jaki jest sens życia?
Dziękuję, że tak YntelYgentnie wyjaśniłeś mi znaczenie pojęcia "pytanie retoryczne" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 16:09, Virus 500 napisał:

OO następna bzdura w grze .
Proszę bardzo granatnik to wielu rodzaju broni , niestety pasuje tylko do jednej TR301 :

panie kolego zacznij grac bez modow i ulatwien i wtedy wytykaj grze bledy
na screenach wyraznie widac ze takich uzywasz, zacznij grac uczciwie zanim nastepnym razem sie odezwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 16:09, Virus 500 napisał:

OO następna bzdura w grze .
Proszę bardzo granatnik to wielu rodzaju broni , niestety pasuje tylko do jednej TR301 :

Może to te mody i cheat-y powodują Ci te wszystkie błędy. Rozumiem gra jest trudna, ale jak się postarasz to na pewno dasz radę ją przejść uczciwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kurde nie czituję to jest tylko brak wagi
Po drugie mody nie mają wpływu na to
I po trzecie u was na pewno też nie da się przymocować granatnika do większości broni . Tylko pasuje do TR301 taka fajna gra nie ??
Aha jeżeli wam nie przeszkadzają błędy w grze to czemu cały czas gadacie : "Kiedy będzie kolejny patch " ??
I kolejna głupota w grze , strzelasz w trawę to pociski ładnie się odbijają i lecą w kosmos . HAHAHAHA ŻAL !!

20070609163452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować