Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Okej dziś miałem super zabawę pt "wybijmy wszystkich co sobie siedzą w Barze (ofc nie na serio, bez zapisywania gry) i odkryłem że koleś o imieniu Borin na Thundera na amunicję do kałacha ! A Thunder pioruńsko mocno wali i jestem ciekaw czy jest sposób by mieć jego thundera bez zabijania właściciela bo inaczej mam wszystkich w Barze na karku, a to fajne nie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram sobie na Oblivion Lost. I muszę przyzna, że jest masakryczny! Dlaczego? A dlatego: Biegnę wywalić bandytów z parkingu, wracam i nadchodzi surge. Wszystko się trzęsie, obraz odbarwia, ludzie się przewracają - szał. Surge się skończył i w obozie u Sidorovicza nastąpił spawn 2x zombi - dobra chłopcy sobie poradzili bez mojej pomocy. Poźniej łażę po Kordonie gdzieś z 4 godzinki (growe 4h) - wracam do Sidorovicza - surge. Znowu szał i szaleństwo - za jedną z chat w obozie spawn wywalił 5 kotów i 3 zombi - teraz chłopcy sobie nie poradzili - mutanty wybiły wszytstkich - po chwili przyszło 5 żołnierzy z bazy wosjkowej w kordonie, wybili mutantów i siedzą w obozie! Jak dla mnie ''hardkorowo''! Ale nie wywalę OL - podoba mi się to :>.

PS. Uwielbiam skoki samochodowe przez nasyp kolejowy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:51, Outlander-pro napisał:

Okej dziś miałem super zabawę pt "wybijmy wszystkich co sobie siedzą w Barze (ofc nie
na serio, bez zapisywania gry) i odkryłem że koleś o imieniu Borin na Thundera na amunicję
do kałacha ! A Thunder pioruńsko mocno wali i jestem ciekaw czy jest sposób by mieć jego
thundera bez zabijania właściciela bo inaczej mam wszystkich w Barze na karku, a to fajne
nie jest :/

Spróbuj tak: podejdź do kolesia, wyrzuć obok niego jakiś karabin. Być może weźmie broń, którą wyrzuciłeś, a zostawi Thundera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:05, Benqiu napisał:

...


surge? znaczy sie blowout? zwarcie? a patchowales moda? ja grajac na poczatku nie mialem nic takiego raczej dosc dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:51, Outlander-pro napisał:

Okej dziś miałem super zabawę pt "wybijmy wszystkich co sobie siedzą w Barze (ofc nie
na serio, bez zapisywania gry) i odkryłem że koleś o imieniu Borin na Thundera na amunicję
do kałacha ! A Thunder pioruńsko mocno wali i jestem ciekaw czy jest sposób by mieć jego
thundera bez zabijania właściciela bo inaczej mam wszystkich w Barze na karku, a to fajne
nie jest :/

a bo to trzeba pomysleć a nie robić wszystko "na pałę". Numer z podrzuceniem interesującej broni owszem może zadziałać, ale jednak łatwiej będzie gościa załatwić, tyle, że po cichu. Skombinuj sobie broń z tłumikiem, ukryj się gdzieś przed wzrokiem jego kumpli i jeden head powinien załatwić sprawę nie powodując alarmu. Możesz też z braku możliwości ukrycia się akurat przed nimi wszystkimi oprócz niego, eliminować ich z ukrycia po kolei, ważne by nikt nie widział ani nie słyszał jak strzelasz i by ofiara nie miała okazji wszcząć alarmu (czyli musi się udać jednym strzałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:19, Noirr napisał:

> ...

surge? znaczy sie blowout? zwarcie? a patchowales moda? ja grajac na poczatku nie mialem
nic takiego raczej dosc dlugo

Tak - zwarcie. Nie, nie patchowałem, a ten przypadek z 2x surge w odstępie 4h to taki przypadek, losowość, bo dalej biegałem po wysypisku i agropromie i dopiero po dłuższym czasie był kolejny surge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 19:29, zadymek napisał:

a bo to trzeba pomysleć a nie robić wszystko "na pałę". Numer z podrzuceniem interesującej
broni owszem może zadziałać, ale jednak łatwiej będzie gościa załatwić, tyle, że po cichu.
Skombinuj sobie broń z tłumikiem, ukryj się gdzieś przed wzrokiem jego kumpli i jeden
head powinien załatwić sprawę nie powodując alarmu. Możesz też z braku możliwości ukrycia
się akurat przed nimi wszystkimi oprócz niego, eliminować ich z ukrycia po kolei, ważne
by nikt nie widział ani nie słyszał jak strzelasz i by ofiara nie miała okazji wszcząć
alarmu (czyli musi się udać jednym strzałem).


No cóż, numer z podrzuceniem broni nie przeszedł (w końcu thunder jest mocny) a z zabiciem z ukrycie - ech niestety też. Właśnie przez pół godziny próbowałem i nie ma bata - zawsze jest alarm. Zakładam tłumik na karabin, ukrywam się w miejscu gdzie nikt mnie nie widzi, idzie klient z thunderem, przymierzam i bam head ! Ale zaraz potem jest alarm że na terenie Baru jest morderca i należy go zabić. Mimo że nikt mnie nie słyszał, nikt mnie nie widział ! Nawet jak chybiłem, lub strzelałem gdzieś sobie będąc ukryty nie był zwykłego alarmu "by nie strzelać bo grozi to konsekwencjami" czyli nikt mnie nie słyszał ani nie widział. Lecz gdy walnąłem heada pięknie jedną kulą to od razu jest alarm i wszyscy mnie atakują, oprócz strażników powinności którzy stoją przy samym wejściu do Baru (gdzie odpierająataki psów). Po prostu nie ma bata - czy t oz bliska, czy daleka, czy z pistoletu z tłumikiem czy to z karabinu z tłumikiem, bądź nożem od tyłu po cichu - zawsze aktywuje się alarm, podejrzewam że to skrypt i jak widać nie mogę tego ominąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:51, Outlander-pro napisał:

Okej dziś miałem super zabawę pt "wybijmy wszystkich co sobie siedzą w Barze (ofc nie
na serio, bez zapisywania gry) i odkryłem że koleś o imieniu Borin na Thundera


Eee... w Barze? Nie widzę tam nikogo z tym imieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam wszystkich i proszę o pomoc. W barze 100 radów podjąłem się misji "Broń członka Powinności" zleconą przez Broma (stoi na środku baru i upija się z rozpaczy i strachu przed Woroninem). Misja polega na odnalezieniu jego giwery którą zagubił w Dolinie Mroku. Wg mapy karabin powienien leżeć w obozie bandydów (u Dzika) jednak nigdzie nie moge go znaleźć. Czy to jakiś bug czy też jest jakieś ukryte wejście do podziemi? Prosze o pomoc bo nie lubię zostawiać niezałatwionych spraw.
I jeszcze jedno dlaczego nie moge znaleźć oka mięso.. coś tam (jedna z misji od barmana) choc ubiłem tego już większą ilość, poza tym podobno pijawki też coś zostawiają a u mnie ... nic.
Gram z patchem 1.0005
Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

??mieso? w jaka Ty weresje grasz? chyba polskawa gdyz takie "cos" nie wystepuje w grze

bron o ktorzej mowisz znajduje sie w posiadaniu bandyty Friar ktorego mozesz spotkac w Dolinie Mroklu i w Agropromie (rowniez w podziemiach) - nie pozostaje Ci nic innego jak go szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 10:01, morthi napisał:

??mieso? w jaka Ty weresje grasz? chyba polskawa gdyz takie "cos" nie wystepuje w grze

bron o ktorzej mowisz znajduje sie w posiadaniu bandyty Friar ktorego mozesz spotkac
w Dolinie Mroklu i w Agropromie (rowniez w podziemiach) - nie pozostaje Ci nic innego
jak go szukac :)

Nie pamiętam dokładnej nazwy ale jest to coś co można spotkać już w Kordonie. Troche wieksze od psa, z okrągłym łbem dosyć wolne (łatwo trafić) i śmiesznie podskakujące. W polskiej wersji to się chyba nazywa mięsozżeracz (ale nie jestem pewien a jesli jesteś ciekawy to sprawdzę jak będe w domu i dać ci halo).

A czy pamiętasz co to za karabin - jaki model bo w dolinie mroku zabiłem chyba wszystkich bandytów i znalazłem jedynie ulepszona wersję vipera (z tłumikiem). A z tego co widziałem Powinność nie korzysta z viperów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o szturmowego Obokana (ma podczepiony granatnik). A oko mięsacza to losowy przedmiot więc nieraz wystarczy zabić jednego i się znajdzie oko a nieraz trzeba zabić z dziesięć sztuk zanim się znajdzie oko.

20080310115342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 10:01, morthi napisał:

??mieso? w jaka Ty weresje grasz? chyba polskawa gdyz takie "cos" nie wystepuje w grze

bron o ktorzej mowisz znajduje sie w posiadaniu bandyty Friar ktorego mozesz spotkac
w Dolinie Mroklu i w Agropromie (rowniez w podziemiach) - nie pozostaje Ci nic innego
jak go szukac :)

Dzięki za pomoc wszystko jasne będę szukał.
Ps jak to Vormulac (dzięki) zauważył mutant nazywa się mięsacz (w ang. wersji Flesh)
Pozdrawiam i spasiba Stalkerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać linka do moda, który umożliwia poruszanie się samochodami? I czy przed instalacją będę musiał instalować jakieś patche? Bo mam STALKERa, ale w ogóle nie spatchowanego (w takiej wersji, w jakiej CDP wydało grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaak ! Wreszcie po n-tym wczytaniu gry Barin zdecydował się zamiast patrolować teren Baru, postanowił wyjść i dać się ubić pieskom :D A ja mam teraz ślicznego Thundera z amunicję do kałacha :D Jupii :P Już myślałem że nigdy do tych psów nie pójdzie, uf miałem już dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować