Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2010 o 17:04, Fun_g_1_2_3 napisał:

Czyli pozostaje rozgrywka od początku ponieważ ostatni zapis mam jak opuszczam X19 i
mózgozwęglacz.

Ciekawa sprawa z tym przejściem do Prypeci. Niby nie da się wrócić, ale mi jakimś cudem się udało. Nie wiem o co biega, ale zanim zacząłem marsz "aleją snajperów", mogłem podejść do krawędzi mapy i gra pytała czy przejść do Czerwonego Lasu-sprawdziłem, da się. Weird...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:49, zadymek napisał:

Ciekawa sprawa z tym przejściem do Prypeci. Niby nie da się wrócić, ale mi jakimś cudem
się udało. Nie wiem o co biega, ale zanim zacząłem marsz "aleją snajperów", mogłem podejść
do krawędzi mapy i gra pytała czy przejść do Czerwonego Lasu-sprawdziłem, da się. Weird...

Jak się nie da? Zawsze można było wrócić z Prypeci do Czerwonego Lasu. co innego na wersji bez modów przejść z elektrowni do Prypeci.
@Tyler_D

Dnia 02.01.2010 o 17:49, zadymek napisał:

Zbliżając się do końca gry, bodajże po drugim pobycie w podziemiach Agropromu.

Poprawka. Namiary w PDA dostajemy po wyjściu z X16 w Jantarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ... no możliwe że się pomyliłem. Wybaczcie, nie grałem już pare miesięcy, pamięć już nie ta ale na szczęście teraz sobie odświeżam grę na nowo na Ultimate''cie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 09:03, Duddits napisał:

Jak się nie da? Zawsze można było wrócić z Prypeci do Czerwonego Lasu. co innego na wersji
bez modów przejść z elektrowni do Prypeci.

No własnie ja zawsze sądziłem, że się nie da...i, jak widać, kolega, któremu odpowiadałem też:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również. Win 7 32 bitowy, żadnych problemów z wersją 1.0005. Choć mam takie wrażenie (nie wiem, może mi się wydaje), że gra chodzi mi ciut gorzej niż na Windowsie XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 16:18, Kreeg napisał:

Ja również. Win 7 32 bitowy, żadnych problemów z wersją 1.0005. Choć mam takie wrażenie
(nie wiem, może mi się wydaje), że gra chodzi mi ciut gorzej niż na Windowsie XP.


To dodam jeszcze, że ja mam wersję x64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w porównaniu z XP''ekiem gra masakrycznie sie zacina. Nawet jak wziąłem na próbę oświetlenie statyczne i minimalne detale. Na XP śmigała aż miło. W7 mam 32-bitowy. Pozostaje mi jeszcze sprawdzić jak działa gra bez modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!! No ja też mam patcha 1.05 no i mam problem, a polega na tym, że w nie których schowkach nie ma towaru pomimo, że na mapie pokazuje schowek. Wcześniej tak nie miałem. Ale co tam może tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Mam pewien problem. Mam za zadanie dostać się do laboratorium X18, ale jest tam bardzo wysokie promieniowanie. Czy żeby przedostać się przez tamte tereny potrzebuję specjalnego stroju? Czy chodzi o te, które ma ten doktorek w bunkrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i tak ciekawostka jak ma się 4 artefakty "baterie", które dodają +30% do ochrony przed porażeniem prądem i stanie się w anomalii lub polu wyładowań elektrycznych (przed tym należy artefakty założyć) następuje wtedy powolne naprawianie pancerza, a my oczywiście nie giniemy - wcześniej miałem podobnie z anomalią chemiczną (oczywiście trzeba mieć założone 4artefakty chroniące przed chemią). Szkoda tylko, że w ten sposób nie można broni naprawiać ale z drugiej strony nie było by na co wydawać pieniędzy, których w pewnym momencie jest w nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 13:46, bart31 napisał:

...

Drugi artefakt, który regeneruje nam pancerz to muszla. Zarzucam takie cztery na pas i wskakujemy w ogień.
http://www.youtube.com/watch?v=44pOwgecUnc
http://www.youtube.com/watch?v=M-riRztASs8&feature=PlayList&p=73789ACFE11AFD6B&index=5

@ mikim - na jakim terenie dokładnie masz te promieniowanie i czy cały licznik Geigera wskazuje maksymalny poziom napromieniowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl grałem w wakacje i teraz postanowiłem przejść go do końca. Mam mały problem, gdyż nie mogę znaleźć Przewodnika, który ma mi pomóc odszukać Doktora. Obecnie mam zadanie aby wyłączyć Mózgozwęglacz i odszukać Strieloka. W notatkach mowa jest o tym, że Przewodnik jest w Kordonie, ale nigdzie go nie widzę. Mam pendrive strieloka, a ciało Ducha znalazłem. Czy to jakiś błąd, a może czegoś nie zrobiłem? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien on stać w okolicy budynku w Kordonie, za mostem kolejowym gdzie na początku gry ratowałeś Lisa z rąk [ a właściwie łap ] wściekłych psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 19:11, Tyler_D napisał:

Powinien on stać w okolicy budynku w Kordonie, za mostem kolejowym gdzie na początku
gry ratowałeś Lisa z rąk [ a właściwie łap ] wściekłych psów.

Niestety właśnie jak przechodziłem Lisa zaatakowało stado psów i nie żyje. Zbadałem teren i nigdzie nie ma Doktora. Może czegoś nie zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować